Skip to content
TV

Oceny amerykańskich zbieraczy spadły oszałamiająco i nie jest tajemnicą, dlaczego

20 de wrzesień de 2022
l intro 1663635746

Mike Wolfe pozuje na imprezie

„Amerykańscy zbieracze” wreszcie wrócili po krótkiej przerwie w Święto Pracy, co oznacza, że ​​fani programu History mogą wrócić do akcji obecnego sezonu. Po latach w terenie, antykwariusz Mike Wolfe wie, jak uzyskać najlepszą ofertę na to, czego chce. W ciągu ponad 20 sezonów zdołał zarobić na znaleziskach, które udało mu się zdobyć od różnych kolekcjonerów. To formuła, która od lat odnosi sukcesy, dzięki czemu serial stał się jednym z najbardziej bankowych przebojów w historii.

Ale ostatnio nastąpiła zmiana w chemii programu. I trudno zaprzeczyć, że fani serialu tego nie zauważyli. Po długim okresie sukcesów wydaje się, że notowania „American Pickers” są zaniżone (poprzez The Sun). Co spowodowało nagły spadek łaski serialu? Jeśli wiesz coś o burzliwym 2021 roku, w obliczu którego stanęła jego obsada, te niskie oceny nie są dla ciebie dużym zaskoczeniem.

Widzowie bardzo tęsknią za byłym gospodarzem, Frankiem Fritz

Wygląda na to, że fani odwracają się od popularnego niegdyś programu History. 23. sezon „American Pickers” od czasu debiutu latem 2022 r. notuje dość stały spadek. Per The Sun tylko 928 000 widzów obejrzało odcinek z 10 września, co oznacza wzrost oglądalności po tym, jak program spadł do 829 000 widzów w odcinku z 27 sierpnia. Według Showbuzz Daily, program ten spadł do 71. miejsca, miażdżąc go pod falą uniwersyteckich meczów futbolowych. 7 lipca ukłonił się nieco ponad milionowi widzów. Powód wydaje się jasny — zmiana czasu na 20:00 i, znacznie poważniej, odejście współgospodarza Franka Fritza.

Dokładnie omówiliśmy, co dla „amerykańskich zbieraczy” oznaczała strata Fritza. Fritz miał udar 14 lipca, po operacji kręgosłupa, co doprowadziło do ujawnienia utrzymującej się złej woli między nim a Wolfe’em, kiedy Wolfe ogłosił publicznie wiadomość o udarze Fritza, najwyraźniej bez wcześniejszego uzyskania zgody Fritza. Wolfe ogłosił później na Twitterze, że Fritz nie będzie brał udziału w kręceniu 23 sezonu. Danielle Colby i brat Mike’a Wolfe’a, Robbie, przyszli, aby podnieść narrację pozostawioną przez Fritza.

Ale ruch nie był popularny wśród fanów serialu. Według The Sun fani Twittera postanowili zbojkotować sezon 23, a oceny sugerują, że traktują tę przysięgę poważnie. Ale podczas gdy „American Pickers” jest w tej chwili nieaktualny, nigdy nie należy liczyć Wolfe’a i jego załogi. Jak wiedzą fani telewizji, to nie koniec, dopóki niedźwiedź anulowania zje.

Czy ten post był pomocny?