Skip to content
TV

Nowy odcinek 5 odcinka Hawkeye zawiera tę popularną postać MCU w akcji

9 de grudzień de 2021
l intro 1639081981

Krytyczna reakcja na „Hawkeye” była do tej pory w dużej mierze pozytywna, a serial okazał się dość popularny wśród fanów Marvel Cinematic Universe, głównie dzięki swojemu ogólnemu urokowi, ogólnej wierności komiksowi, który go zainspirował, i akcji upakowany, ale oparty na postaciach styl. Rzeczywiście, fani Marvela już zakochali się w Kate Bishop (Hailee Steinfeld) — i zdecydowanie zakochali się w Lucky the Pizza Dog.

Teraz producenci „Hawkeye” dają widzom kolejną ucztę, wprowadzając do swojej historii znajomą postać MCU. Chociaż postać jest również dość nową twarzą w MCU, została już ciepło przyjęta przez fanów serii.

Najnowszy członek obsady serialu można zobaczyć kilka razy w najnowszym zwiastunie „Hawkeye” i wygląda na to, że strzela zarówno do Clinta Bartona (Jeremy Renner), jak i Kate. Rzeczywiście, mając do końca tylko dwa odcinki w „Hawkeye”, można śmiało powiedzieć, że problemy Kate i Clinta właśnie się pogorszyły.

Yelena Belova przybyła do Nowego Jorku

Yelena Belova (Florence Pugh) została przedstawiona w filmie Marvela „Czarna wdowa” jako adoptowana siostra Natashy Romanoff (Scarlett Johansson). Dzieląc ten sam zabójczy zestaw umiejętności, co Natasza, ale niewiele wiedząc o swojej historii z Clintem, Jelena została oszukana pod koniec „Czarnej Wdowy”, by uwierzyć, że to Clint jest odpowiedzialny za śmierć Natashy w „Avengers: Endgame”. Teraz, po debiucie Yeleny „Sokoła” w czwartym odcinku serialu, jasne jest, że postać wkrótce spowoduje poważne kłopoty dla Clinta i Kate, a nawet może poważnie zakłócić plany tej pierwszej, aby wrócić na czas, by spędzić Boże Narodzenie ze swoim rodzina.

Najnowszy promo „Hawkeye” mocno przedstawia młodą, byłą Czarną Wdowę. Można ją zobaczyć, jak łatwo łapie pocisk rzucony w nią przez (prawdopodobnie) Clinta lub Kate i angażuje się w więcej niż sprawiedliwy udział w walce. „Jestem tutaj, aby cię zabić, Clint Barton”, obiecuje w pewnym momencie w zwiastunie i jest jasne, że ma to na myśli. Innymi słowy, Clint i Kate naprawdę będą musieli, między innymi, zacząć używać swoich podstępnych strzał — i to wkrótce.

Chociaż w momencie pisania tego tekstu nie wiadomo, czy Yelena odniesie sukces w swojej błędnej misji zemsty, czy nie, najnowszy zwiastun serialu potwierdza, że ​​fani prawdopodobnie powinni spodziewać się, że zobaczą znacznie więcej zabójcy MCU Florence Pugh, zanim „Hawkeye” dobiegnie końca .

Czy ten post był pomocny?