Skip to content

Nowoczesna rodzina: fani wciąż wzdragają się nad interakcjami Mitcha z mamą Cam

25 de marzec de 2023
l intro 1679706344

Barb Tucker trzyma się Mitcha Pritchetta

Jak sugeruje tytuł, „Współczesna rodzina” ABC opowiada o współczesnej rodzinie. Podkreśla wiele złożonych dynamiki, które leżą w rodzinie XXI wieku, nawet te, które nie są idealne. Na przykład relacje między Mitchem Pritchettem (Jesse Tyler Ferguson, chociaż mógłby zagrać Cama) a matką jego partnera, Cama Tuckera (Eric Stonestreet), Barb (Celia Weston), nie są najlepsze. Chociaż ogólnie ma dobre intencje, jest raczej poręczna w stosunku do Mitcha w niewygodnym stopniu, ilekroć go widzi. Nawet fani „Współczesnej rodziny” nie mogą powstrzymać się od kulenia się z powodu ich interakcji przez te wszystkie lata.

Redditor u/ariesandnotproud przeprowadził ankietę wśród społeczności „Współczesnej rodziny” pod kątem scen, które ich irytują lub wzdrygają, zamiast rozśmieszyć lub wywołać emocje, zgodnie z zamierzeniami. W wątku pojawiło się kilka przykładów, a niewłaściwe dotykanie Mitcha przez Barb pojawiało się wiele razy — nawet w oryginalnym poście. „To, że mama Cam była nieodpowiednia w stosunku do Mitchella, sprawiło, że poczułam się nieswojo” — skomentowała u/emcee95, a u/Rosemoorstreet wykrzyknęła, jak niewiarygodne jest to, że Barb może być tak nieświadoma w zupełnie innym wątku na ten temat.

Na szczęście Barb Tucker pojawiła się tylko w kilku odcinkach „Współczesnej rodziny”, więc fani musieli być świadkami jej inwazji na osobistą przestrzeń Mitcha tylko w rzadkich przypadkach. Chociaż gdyby ten spin-off doszedł do skutku, trzeba sobie wyobrazić, że widzowie widzieliby ją więcej na ekranach telewizyjnych.

Teoretycznie fani mogli zobaczyć więcej Barb w spin-offie Mitch and Cam

Pod koniec „Współczesnej rodziny” Mitch, Cam, ich córka Lily (Aubrey Anderson-Emmons) i ich syn Rexford przeprowadzają się do rodzinnego stanu Cam, Missouri. To odpowiedni sposób na zakończenie ich historii, odjazd w stronę zachodzącego słońca, aby rozpocząć nowy rozdział w ich życiu. Według samego Jessego Tylera Fergusona, technicznie rzecz biorąc, była to konfiguracja spin-offowej serii Mitcha i Cama, która będzie kroniką ich życia po przeprowadzce. Trzeba sobie wyobrazić, że ta przesłanka doprowadziłaby do większej liczby występów mieszkańców Missouri, Barb, a także jej męża i ojca Cama, Merle’a (Barry Corbin).

Ostatecznie jednak koncepcja ta nigdy nie wyszła poza fazę dyskusji. Ferguson potwierdził to podczas występu w „Watch What Happens Live”, wyjaśniając, że niezwykła 11-letnia seria „Współczesnej rodziny” prawdopodobnie wpłynęła na decyzję ABC o porzuceniu tego pomysłu. „Myślę, że byliśmy ze sobą przez 11 lat. Myślę, że byli gotowi, aby pójść w innym kierunku” — powiedział gospodarzowi Andy’emu Cohenowi, mając nadzieję, że Cam i Mitch zdobędą własne światło reflektorów w zaciszu własnego domu. nowy dom w Missouri.

Być może nigdy nie dowiemy się, jak potoczy się życie Mitcha i Cama po wydarzeniach z „Współczesnej rodziny”, ale w dającej się przewidzieć przyszłości wszystko, co możemy zrobić, to mieć nadzieję, że Barb poprawiła swoje poczucie przestrzeni osobistej.

Czy ten post był pomocny?