Skip to content

Nigdy przenigdy, sezon 4: Z kim skończy Devi?

9 de czerwiec de 2023
l intro 1686323469

Streaming Netflixa

Devi uśmiecha się

Sezon 4 „Nigdy przenigdy” w końcu kładzie ukłon w stronę przejmującej podróży głównej bohaterki Devi (Maitreyi Ramakrishnan) przez szkołę średnią, ale nie dociera tam bez wrzucenia kilku oszałamiających zwrotów akcji, które stały się znane z serialu Do. Warto zauważyć, że tajemnica tego, z kim kończy się Devi, w końcu otrzymuje jasną odpowiedź, chociaż nawet ci, którzy oglądali wszystkie cztery sezony serialu, mogą być zszokowani wynikiem.

Już w pierwszym sezonie „Nigdy przenigdy” ustalono, że Devi jest zakochana w Paxtonie (Darren Barnet). Jednak to nie w nim ostatecznie znajduje miłość, ani nie jest to świeżo dodany łamacz serc Ethan (Michael Cimino), który dołącza do szkoły Devi w sezonie 4. Osoba, z którą kończy Devi, to nikt inny jak Ben (Jaren Lewison), chłopiec, który rozpoczął serię jako jej akademicki arcy-nemezis. Oto jak sprawy dochodzą do tego punktu.

Sezon 4 oferuje kilka końcowych podróbek

Ci, którzy śledzili zakończenie trzeciego sezonu „Nigdy przenigdy”, wiedzą, że przedostatni sezon serialu zakończył się w bardzo znaczącym momencie, ponieważ po zerwaniu Devi i Paxtona spędza intymną noc z Benem i traci ją. mu dziewictwo. Sezon 4 rozpoczyna się bezpośrednio po tym klifie, z Devi i Benem na niestabilnych podstawach, ponieważ ten pierwszy postrzega ich połączenie jako coś znaczącego, a drugi niewiele o tym myśli.

Przez większość sezonu Devi nawiązuje nowy romans z Ethanem, podczas gdy Ben wchodzi w swój własny związek. Obie te pary w końcu się nie udają, a Devi, będąc ponownie świeżo singielką, idzie na bal maturalny bez randki. Potem ona i Ben szczerze rozmawiają o przyszłości Devi i jej akademickich nieszczęściach, a Ben daje do zrozumienia, że ​​jego uczucia do niej pogłębiły się.

Wszystkie te dokuczania osiągają punkt kulminacyjny w finale serialu, gdy Ben przeżywa swój wielki moment „zrób to lub złamaj” i wyznaje Devi swoją miłość do Devi na weselu jej babci Nirmali (Ranjita Chakravarty). Para w końcu cementuje swój związek i planują sprawić, by działał on na odległość, kiedy pójdą na studia.

Twórcy wiedzieli, że wynik może być kontrowersyjny

Devi w sukience uśmiechnięta

Jak w przypadku każdej popularnej produkcji, która ma świetny trójkąt miłosny – czy to „Saga Zmierzch”, „Jane the Virgin” czy „Grey’s Anatomy” – znajdą się ludzie, którzy będą kibicować określonym wynikom. Ostateczne rozwiązanie tych wątków romantycznych grozi rozczarowaniem dużej rzeszy fanów, aw przypadku „Nigdy przenigdy” twórcy serialu doskonale zdawali sobie sprawę, że ostateczny romans Devi może być kontrowersyjnym wyborem.

W wywiadzie dla TheWrap współtwórca Lang Fisher mówił o scementowaniu tego, z kim skończy Devi. „Myślę, że znajdzie się grupa ludzi rozczarowanych, ponieważ trójkąt miłosny dobiega końca i decyzje są podejmowane” – powiedziała. „Ale mam nadzieję, że zrobiliśmy to w taki sposób, że nawet ludzie, którzy w pewnym sensie przegrali, poczują, że wygrali. Myślę, że wykonaliśmy dobrą robotę”.

Fisher ujawnił, że nawet dyrektorzy Netflix odpowiedzialni za zarządzanie programem mieli zdecydowane opinie na temat życia miłosnego Devi. „Myślę, że to było zabawne, ponieważ nasi dyrektorzy Netflix wybrali strony i było 50/50, a kiedy powiedzieliśmy im, co zamierzamy zrobić, niektórzy z nich byli rozczarowani” – powiedziała. „Ale kiedy zobaczyli sezon, powiedzieli:” Zgadzamy się, zgadzamy się i to jest dobre ”, i mam nadzieję, że to jest to [happens] dla fanów, kiedy oglądają”.

Czy ten post był pomocny?