Skip to content

Niezniszczalna lalka-maszyna – sezon 2: wznowiony czy anulowany?

5 de wrzesień de 2022
UBMD

Maszyna-Lalka wa kizutsukanaiznany również jako Niezniszczalna maszyna-lalka, to seria light novel napisana przez Reiji Kaitō i zilustrowana przez Ruroo. Została wydana w 17 tomach przez Media Factory między 21 listopada 2009 a 25 lipca 2017. Adaptacja mangi i spin-off zostały opublikowane w Comiesięczny komiks żyje oraz Miesięczny Komiks Gene. Dwunastoodcinkowa adaptacja telewizyjnego serialu anime przez studio Lerche po raz pierwszy wyemitowana między 7 października a 23 grudnia 2013 roku; wypuszczono również sześć OVA. Pierwszy sezon miał premierę kilka lat temu i w tym artykule powiemy Wam, czy możecie spodziewać się drugiego sezonu Niezniszczalna maszyna-lalka w najbliższym czasie.

Drugi sezon Niezniszczalna maszyna-lalka nadal nie został jeszcze potwierdzony lub anulowany. Pierwszy sezon wyemitowany dziewięć lat temu i podczas gdywciąż jest jakiś materiał do adaptacji z serii light novel, nie licząc możliwych oryginalnych historiidrugi sezon jest wciąż niepewny. Powiedziawszy to wszystko, Niezniszczalna maszyna-lalka był dość intrygująca seria i opierając się na wszystkich znanych faktach, drugi sezon nie jest niemożliwy, chociaż jest to mało prawdopodobne.

W dalszej części tego artykułu znajdziesz wszystkie znane i nieznane informacje związane z potencjalnym drugim sezonem Niezniszczalna maszyna-lalka. Dowiesz się o potencjalnej dacie premiery, czy jest zwiastun, o czym może być historia i wiele więcej o tej intrygującej serii anime, której przyszłość wciąż jest bardzo niepewna.

Co wiemy o sezonie 2 z Niezniszczalna maszyna-lalka?

The Maszyna-Lalka wa Kizutsukanai seria powieści świetlnych została napisana przez Reiji Kaitō i zilustrowana przez Ruroo. Pierwszy tom został wydany przez Media Factory, pod jej wydawnictwem MF Bunko J, 21 listopada 2009 roku. Ostatni i siedemnasty tom ukazał się 25 lipca 2017 roku. Płyta CD z dramatem została wydana ze specjalnym wydaniem czwartego tomu. W czerwcu 2017 roku Kadokawa wyemitował promujący koniec serii.

Adaptacja mangi autorstwa Hakaru Takagiego zadebiutowała w czerwcowym numerze seinen manga preprint magazynu Monthly Comic Alive, opublikowanego 27 kwietnia 2010 roku. Rozdziały zostały zebrane i zredagowane w tankōbon format Media Factory z pierwszym opublikowanym tomem. 22 listopada 2010; seria ma dziewięć tankōbon tomy do tej pory. Płyta CD z dramatem została wydana ze specjalną edycją pierwszego tomu.

Seria spin-off, zatytułowana Gene Metallica: Machine-Doll wa Kizutsukanai Re:Acta i narysowany przez Misato Kamadę, został opublikowany w Media Factory’s Miesięczny Komiks Gene czasopismo od 15 kwietnia 2013 r. do 15 kwietnia 2014 r. Rozdziały zostały zebrane i wydane w tankōbon format Media Factory z pierwszym tomem wydanym 27 września 2013 r.; drugi tankōbon Tom został wydany 27 maja 2014 roku.

Dwunastoodcinkowa adaptacja telewizyjnego serialu anime, wyprodukowana przez studio Lerche, po raz pierwszy wyemitowana w Japonii między 7 października a 23 grudnia 2013 roku w AT-X, a później w Tokyo MX, YTV, VAT i BS11. Seria została wyreżyserowana przez Kinji Yoshimoto i napisana przez Yūko Kakiharę, z projektem postaci przez Atsuko Watanabe i ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Masaru Yokoyama. Seria obejmuje trzy pierwsze powieści.

Sześć OVA zostało wydanych i rozprowadzonych w sześciu zestawach Blu-ray/DVD między 25 grudnia 2013 a 28 maja 2014. Piosenka otwierająca serię, zatytułowana „Anicca”, została wykonana przez Hitomi Haradę, a piosenkę końcową, ” Świadomy! Setsugetsuka”, została wyprodukowana przez Hige Driver i śpiewana przez zespół Utagumi Setsugetsuka składający się z Hitomi Harada, Ai Kayano i Yui Ogura pod ich imionami. Co to wszystko mówi nam o potencjalnym drugim sezonie?

Jak widać, przyszłość POZOSTAĆ anime jest dość niepewne, ale nie dlatego, że nie ma zainteresowania lub braku materiału. Seria była dość popularna w tamtych czasach, ale minęło już dziewięć lat, a ponieważ seriale anime zwykle są publikowane, podczas gdy istnieje potrzeba promowania materiałów pisanych, szanse są bardzo małe. Seria light novel zakończyła się sześć lat temu i nie ukazał się żaden nowy materiał, dlatego nie ma potrzeby promowania niczego innego. Nie wyklucza to całkowicie możliwości kolejnego sezonu, ale szanse są mniejsze, więc musimy tylko sprawdzić, czy zainteresowanie kontynuacją jest wystarczające, aby właściwie przewidzieć potencjalną kontynuację serii. Pierwszy sezon otrzymał solidne recenzje, ale po prostu nie wiemy wystarczająco dużo, aby przewidywać przyszłość serialu.

ZWIĄZANE Z:

20 najlepszych anime wszech czasów Steampunk

W każdym razie najwcześniej możemy zobaczyć potencjalny drugi sezon pod koniec 2023 roku, ale musielibyśmy uzyskać pewne potwierdzenie przyszłości w 2022 lub łatwo 2023; 2024 to także duża szansa. Fani domagają się nowego sezonu, ale musimy tylko zobaczyć, jak pójdzie; w obecnym stanie rzeczy anulowanie nie zostało potwierdzone, ale nie możemy tego również wykluczyć.

Co może sezon 2? Niezniszczalna maszyna-lalka być o?

W tej chwili nie wiemy, jak daleko do drugiego sezonu Niezniszczalna maszyna-lalka może nas zabrać, ponieważ nie wiemy, ile dodatkowych tomów lekkiej serii powieści mógłby potencjalnie dostosować sezon; może to być cała seria lub tylko jej część. Mianowicie, ze względu na ogólny brak informacji, nie mamy absolutnie pojęcia, jak daleko może zajść drugi sezon, jeśli tak się stanie. Poniżej znajduje się przegląd oryginalnego materiału, dzięki czemu możesz z grubsza zorientować się, czego możesz oczekiwać od serii.

Podczas podróży do Akademii Walpurgii Machinarta, Raishin i jego automat, Yaya, zatrzymują uciekający pociąg, którym jechali. Przybywając do Akademii, Raishin zdobywa miano The Second Ultimate za zajęcie drugiego miejsca na egzaminie wstępnym. Pomijając jego ocenę, Raishin jest zdeterminowany, aby walczyć w Festiwalu, turnieju walki automatów, w którym tylko 100 najlepszych uczniów może brać udział, aby zdobyć tytuł Sorcerer.

Raishin spotyka Charlotte i jej automat Zygmunta, których wyzywa na bitwę, którą przerywają inni uczniowie. Raishin i Yaya z łatwością pokonują pozostałych uczniów, a po zauważeniu, że Sigmund ma poważną kontuzję, Raishin wycofuje się z walki z Charlotte. Następnego dnia Raishin mówi Charlotte, że chce uzyskać tytuł czarownika, aby mógł zdobyć zakazane techniki i użyć ich do zemsty.

Podczas rozmowy, Raishin zauważył przechodzącego obok Magnusa i skonfrontował się z nim. Wiedząc, że przegra w bitwie, biorąc pod uwagę skrajne różnice w poziomie umiejętności, Raishin daje Magnusowi małą fiolkę zamiast rzucać mu wyzwanie w walce. Felix, przewodniczący komitetu dyscypliny, zleca Raishinowi wyeliminowanie nieznanej istoty znanej jako Cannibal Candy, która zniszczyła wiele automatów i spowodowała zniknięcie 26 uczniów, w zamian za wejście na Festiwal.

ZWIĄZANE Z:

Codzienne życie nieśmiertelnego króla sezon 3: wznowiony czy anulowany?

Charlotte zaprasza Raishina na randkę, a on bardzo zgadza się z irytacją Yaya. Innego dnia Raishin dalej wyjaśnia, że ​​zaczął studiować dopiero dwa lata temu, co wyjaśnia jego słabe wyniki w nauce. Charlotte wyznaje Raishinowi, że w przeszłości popełniła straszny grzech. Po randce Raishin i Charlotte natrafiają na kolejne miejsce zbrodni, spowodowane przez Cannibal Candy.

Na miejscu zbrodni Raishin i Charlotte spotykają Felixa, który odstrasza Charlotte. Po powrocie do akademika, Raishin daje Yaya parę butów i mówi jej, że wyszedł z Charlotte, aby potwierdzić, że nie jest Cannibal Candy. Raishin odbiera telefon od Lisette z informacją, że Charlotte nie ma w jej sypialni. Shoko odwiedza akademiki z Irori i Komurasakim.

Mówi Raishinowi, że automaty nie są istotami ludzkimi i pamięta ten czas, kiedy spotkała Raishina. Lisette zabiera Raishina do zautomatyzowanego laboratorium. Raishin następnie wywnioskował, że Lisette była obecna na miejscu zbrodni i odkrywa zachowane zwłoki Lisette w szafce Felixa i że Lisette, z którą rozmawiał, była w rzeczywistości zakazanym automatem.

Poza laboratorium Charlotte pokonuje automat, ale była to pułapka zastawiona przez Felixa, aby wszyscy uwierzyli, że jest Cannibal Candy, ponieważ znalazła serię Serc Evy w swojej sypialni. Charlotte zdaje sobie sprawę, że Felix jest tak naprawdę Cannibal Candy i że planował, aby Raishin ją wyeliminował. Gdy Felix miał zabić Carlotte, pojawiają się ranni Yaya i Raishin.

ZWIĄZANE Z:

Czy klasa elity jest skończona? (Anime, manga i powieść świetlna)

Raishin i babcia dowiadują się o przeszłości Charlotte od Zygmunta: rodzina Charlotte znana jest z robienia automatów, ale rodzina została pozbawiona wszystkiego, gdy młody książę Walii został ranny przez jeden ze swoich automatów. Tak więc Charlotte chodzi do szkoły na stypendium i oszczędza na odkupienie serc wigilijnych dla automatów swojej rodziny i ma nadzieję, że pewnego dnia połączy się z rodziną.

„Lisette” okazuje się być automatem Felixa, Elizą, która jest w stanie wchłonąć magiczne zdolności pożeranych przez siebie automatów. Gdy ona i Yaya walczą, ciało Elizy zamienia się w mgłę, uwięzioną w środku, ale krew Yaya przelewa się do Elizy, powodując zmniejszenie skuteczności ataków Elizy, ponieważ można użyć tylko jednego rodzaju magii. natychmiast i niszczy go. Po bitwie Raishin zostaje uhonorowany i może wejść na Festiwal pomimo swoich słabych ocen, a Charlotte daje Raishinowi naszyjnik z defensywnymi zdolnościami w prezencie, aby oczyścić jego imię.

Czy ten post był pomocny?