Skip to content

„Łucznik” wznowiony na sezon 13 w FXX

28 de wrzesień de 2021
Archer Renewed for 13th season on FXX

Łucznik jest kontynuowanie swojego długoterminowego odcinka.

FXX odnowiło animowaną komedię na 13. sezon. Sieć należąca do Disneya wystartuje z ośmioma odcinkami w 2022 roku i, podobnie jak w obecnym 12. sezonie, będzie miała premierę na FXX i będzie dostępna do streamowania następnego dnia na FX na Hulu.

Pojawia się, gdy 12. sezon – ostatni serial z talentem głosowym Jessiki Walter jako matki Archera i mistrza szpiegów Malory Archer – jest kontynuowany w sieci.

Prezes FX Networks, John Landgraf, powiedział Wszykina na początku tego lata, że ​​jest „optymistyczny”, że serial powróci.

Serial podąża za Sterlingiem Archerem, który porusza się po zmieniającym się krajobrazie świata szpiegów. W bieżącym sezonie Archer i gang stają w obliczu nowego zagrożenia: konglomeratu szpiegowskiego znanego jako IIA (Międzynarodowa Agencja Wywiadowcza). Mając do wzięcia ograniczoną liczbę prac szpiegowskich, czy Agencja może konkurować z bezdusznymi sępami z IIA, czy też nasza agencja szpiegowska mama i pop będzie następna, która zostanie połknięta żywcem?

Serial zawiera głosy H. Jona Benjamina jako (byłego) największego szpiega świata, Sterling Archer, Aishy Tyler jako szpiega z problemami małżeńskimi, Lany Kane, Judy Greer jako uroczej szalonej asystentki biurowej, Cheryl/Carol Tunt, Chrisa Parnell jako czołowy szpieg biurowy, Cyril Figgis, Amber Nash jako pozytywnie ofensywna przebojówka, Pam Poovey, Adam Reed jako oportunista, Ray Gillette i Lucky Yates jako pozbawiony skrupułów naukowiec Algernop Krieger.

Łucznik został stworzony przez Adama Reeda, a jego producentami wykonawczymi są Reed, Matt Thompson i Casey Willis z Floyd County Productions. Seria jest produkowana przez FX Productions.

Łucznik pozostaje jedną z charakterystycznych serii FX i cieszymy się, że możemy rozszerzyć jej dziedzictwo o kolejny sezon globtroterski” — powiedział Nick Grad, prezes ds. programowania oryginalnego w FX. „Podobnie jak sam Sterling Archer, Adam Reed, Matt Thompson, Casey Willis i cały zespół Floyd County Productions są nieskończenie kreatywni i zawsze znajdują sposób, by prześcignąć samych siebie. Nasze podziękowania dla nich i niesamowitej obsady głosowej, która sprawia, że ​​ta ulubiona przez fanów komedia szpiegowska jest tak świeża i ekscytująca jak zawsze.

„W imieniu całego naszego zespołu utalentowanych ilustratorów, animatorów, pisarzy i aktorów, chciałem tylko powiedzieć… ahhh, cholera. Miałem coś do tego. Nie. Zgubiłem to. Więc… chyba tylko dzięki? dodali Matt Thompson i Casey Willis.

Czy ten post był pomocny?