Skip to content
TV

Niespodzianka Archer sezon 13 zwiastun sprawi, że Twój dzień

4 de sierpień de 2022
l intro 1659643602

Lana Kane w Archer

„Archer” zabrał swoją pstrokatą ekipę szpiegów do Los Angeles w latach 40., na Danger Island, a nawet w kosmos. Teraz wkracza w swoją najbardziej ekscytującą podróż: sezon 13. Z 12 sezonami za pasem, animowany serial komediowy jest prawdziwym weteranem w telewizyjnym krajobrazie, ale też wyraźnie nie stracił na rozmachu. Przez cały czas nadawania seria FXX zdobyła osiem nominacji do nagrody Emmy, z których ostatnia pojawiła się w 2022 roku.

Poprzez śpiączki, śledztwa detektywistyczne i niezliczone kieliszki szkockiej, Sterling Archer (H. Jon Benjamin) pozostał mniej więcej statyczną obecnością w serii, która nosi jego imię, zachowując swoją nieodpowiedzialność i nieudolną markę szpiegostwa. Mimo to, jak każda inna seria, która pozostaje na antenie przez dłuższy czas, serial przeszedł pewne zmiany. Po śmierci Jessiki Walter w 2021, sezon 13 będzie pierwszym sezonem serialu bez szpiegowskiej matriarchy Malory.

Wraz z ogłoszonym we wrześniu 13. sezonem (przez Ostateczny termin), zespół „Archer” wydaje się być zdeterminowany, by iść naprzód. Teraz FXX zaskoczył fanów oficjalnym zwiastunem 13 sezonu „Archer”.

Malory Archer pojawia się w zwiastunie sezonu 13

W nowym zwiastunie 13. sezonu „Archer” pustka pozostawiona przez Malory Archer jest szybko i głęboko odczuwana. Dla Archera przedwczesna śmierć matki jest kolejną wymówką, by podwoić swój egoizm. „Pod nieobecność matki zdałem sobie sprawę, że nikt już nie jest moim szefem” – mówi Archer, wylegując się pod palmą. „Nie pomaganie płaci tyle samo i nie wymaga próbowania”.

Zwiastun obiecuje również wstrząsy dla serialowej świty szpiegów, których agencję przejęła Międzynarodowa Agencja Wywiadowcza. „Szukam jednego z was, który przejmie przywództwo”, mówi agentom Fabian Kingsworthy (Kayvan Novak), przygotowując sezon na potencjalną bitwę royale w miejscu pracy. Jednak montaż niefortunnych wpadek przyczepy nie wzbudza zaufania.

Archer i firma testują wody nowego przywództwa, więc istnieje wiele okazji do pomyłek i walk. Oczywiście zawsze istnieje możliwość, że Archer zapadnie w kolejną śpiączkę. „Zakładam… zapadnie w kolejną śpiączkę po może czterech lub pięciu kolejnych sezonach”, powiedział H. Jon Benjamin Looperowi w 2020 roku. odejdę.”

Premiera 13. sezonu „Archer” już 24 sierpnia w FXX.

Czy ten post był pomocny?