Skip to content
TV

Niepokojąca teoria Jana, która zmieni wszystko w biurze

28 de sierpień de 2022
l intro 1661715225

Jan Levinson noszący kolczyki

W ciągu dziewięciu sezonów serialu „The Office” zapoznało fanów z mnóstwem zabawnych postaci, a spośród wszystkich postaci, które pojawiły się w mockumentalnym sitcomie, Jan Levinson (Melora Hardin) wyróżnia się jako jedna z najbardziej nieprzewidywalnych osobistości z serii nagrodzonej Emmy.

Aktorka Melora Hardin z powodzeniem zabawiała fanów swoim dzikim podejściem do wciąż ewoluującej zagadki, jaką jest Jan Levinson. Kiedy po raz pierwszy pojawiła się w sezonie 1, odcinku 1 („Pilot”), wydawała się surową bizneswoman, która nie miała cierpliwości do wszelkich głupich zachowań. Ale z czasem wszystko się zmieniło, a jej działania stawały się coraz bardziej komiczne w miarę rozwoju komedii NBC. Życie byłego dyrektora finansowego Dunder Mifflin nakręca się spiralą po rozwodzie, rozwiązaniu umowy i związku z jej byłym podwładnym Michaelem Scottem (Steve Carell). Chociaż romans zaczął się gorący i ciężki od skandalicznej podróży do Sandals na Jamajce, szybko stał się mniej niż idealny dla obu stron, zwłaszcza Michaela.

Jan źle traktuje Michaela, nawet do tego stopnia, że ​​nie pozwala mu spać z nią w tym samym łóżku, ponieważ ma problemy z przestrzenią. Wpędza go w finansowe zamieszanie, a nawet decyduje się na dziecko, a on nie łamie mu serca. W niewykorzystanej scenie okazuje się, że biologicznym ojcem był gwiazdor tenisa Andy Roddick.

Nie jest tajemnicą, że istnieje wiele dowodów na to, że ci dwaj nie byli dla siebie odpowiedni. Ale teoria fanów „Biura”, która zmieniłaby wszystko, sugeruje, że nikczemna pani Levinson była zdolna do znacznie gorzej.

Fani uważają, że Jan planował zabić Michaela

W sezonie 4, odcinku 13 („Dinner Party”) fani są świadkami niezwykle niezręcznego i otwierającego oczy romansu, w którym napięcie powoli narasta przez cały wieczór między nimi, a Michael myśli, że Jan mógł nawet zatruć zupę. Okazuje się, że niektórzy fani uważają, że morderstwo mogło być w menu.

Zmieniająca zasady gry teoria opublikowana przez u/Beau spekuluje, że „Jan zamierzał zabić Michaela Scotta po zajściu w ciążę”. Wspomniano również o kilku szczegółach, które wspierają pogląd, że Jan może być zdolna do zabójstwa, takich jak jej nieobliczalne zachowanie i problemy z kontrolą. Użytkownik zakończył twierdzenie: „kto powiedział, że nie zabije Michaela po tym, jak odwrócił wazektomię (snip, snap, snip, snap) dla jego nasienia, odziedziczy jego nowo wyremontowane mieszkanie, prawdopodobnie polisę ubezpieczeniową na życie, i zarobić więcej pieniędzy na jej świecach na czuwanie. Myślę, że gdyby Michael nie poszedł z Dwightem, zostałby zamordowany tej nocy. U/wesleypipes5011 odniósł się do prawdopodobnie trującej zupy, mówiąc: „Zawsze myślałem, że ta trucizna to żart, ale po prostu sprawiłeś, że uwierzyłem w to w 100%”.

Gdyby zabójstwo poszło w ten sposób, seria z pewnością zapuściłaby się na prawdziwe terytorium przestępczości, drastycznie zmieniając dynamikę serii. Ale chociaż nie ma ostatecznych dowodów na poparcie twierdzeń, że Jan mógłby zrobić coś takiego, gdyby okoliczności były inne, aktorka, która grała tę postać, ma własne przemyślenia na temat odcinka i pary.

Melora Hardin przyznaje, że para miała pewne problemy

Jan i Michael rozmawiają

Melora Hardin ujawniła w klipie z „Today” na YouTube, że jej ulubionym odcinkiem był wspomniany wcześniej wpis „Dinner Party” i chociaż nie pojawił się temat zabójstwa, lubiła zniszczyć trzy ekrany telewizyjne podczas kręcenia filmu. Przyznała też, że nie byli idealną parą. „Jest coś w Janie i Michaelu, co jest bardzo naładowane”, powiedział Hardin o chaotycznej parze „Biuro”. „Te dwa razem są jak idealne połączenie niedoskonałości pod wieloma względami”. Chociaż przyznaje, że duet był nieco toksyczny i że Jan miał swoje chwile, nie wydaje się, żeby morderstwo było kiedykolwiek w menu.

Jeśli chodzi o to, czy powrót bohatera do telewizji może dostarczyć odpowiedzi na tę zabójczą zagadkę, Hardin powiedział w wywiadzie dla TooFab, że pomysł nie interesuje jej aż tak bardzo. „Nie sądzę, żeby to było wykonalne” – dodała. „Nie sądzę, żeby fani nawet to polubili”. Jej podróż z artystką okładkową Doris Day może się skończyć na małym ekranie lub może kryć Jana, nie chcąc, aby jej ciemna strona została ujawniona.

Fani mogą nigdy nie uzyskać ostatecznego wyjaśnienia, czy założyciel Serenity By Jan planował zamordowanie kierownika oddziału Dunder Mifflin Scranton, ale przynajmniej nadal mogą przeżyć wszystkie te pamiętne chwile z Janem, w tym odcinek „Dinner Party” , w kółko.

Czy ten post był pomocny?