Skip to content

Nieoczekiwany najbardziej śmiercionośny kapitan, z którym Keith Colburn jest najbliżej

29 de listopad de 2022
l intro 1669739077

Keith uśmiecha się

Podczas gdy odważni kapitanowie w przebojowym reality show „Deadliest Catch” mogą być uparci i porywczy, w rzeczywistości między załogami buduje się silne poczucie wspólnoty. „Deadliest Catch”, wyemitowany po raz pierwszy w 2005 roku, pozostaje jednym z najdłużej emitowanych i odnoszących sukcesy programów Discovery. Do tej pory serial zgromadził 18 sezonów, ponad 300 odcinków i 16 nagród Emmy (za pośrednictwem IMDb). Widzowie nie mają dość pozornie niekończących się przeszkód, które muszą pokonać załogi, aby zapewnić sobie solidny połów podczas niebezpiecznych sezonów połowów krabów królewskich na Alasce. Wybór kariery jest nie tylko wymagający fizycznie i psychicznie, ale może być niezwykle niebezpieczny, a nawet zaliczany do najniebezpieczniejszych wyborów zawodowych obok pozyskiwania drewna i pilotażu (za pośrednictwem Bureau of Labor Statistics). Przy tak śmiercionośnym i wymagającym zawodzie każde poczucie ulgi jest więcej niż mile widziane. Na szczęście dotyczy to tylko kapitanów serialu, ponieważ wszyscy oni przez lata zbudowali zwartą społeczność, która nadal jest silna, świętując zwycięstwa i pomagając sobie nawzajem w trudnych czasach.

I nie jest to wyjątkiem w przypadku jednego z najbardziej ukochanych kapitanów z „Deadliest Catch”, Keitha Colburna. Będąc na morzu od 22 roku życia, kiedy Colburn i jego przyjaciel dotarli na Alaskę z niewielkimi zasobami, Colburn awansował, by ostatecznie zostać kapitanem F/V Wizard. Colburn jest kochany zarówno przez widzów, jak i innych kapitanów, a jeden związek ma dla niego szczególne znaczenie.

Colburn uważa Johnathana Hillstranda za swojego najbliższego przyjaciela

Zapytany przez Monsters & Critics o to, kto był mu najbliższy w „Deadliest Catch”, kapitan Keith Colburn z F/V Wizard wymienił jedno nazwisko. – Och, wow – mówi Colburn. „Niestety facetem, o którym myślisz, że bym nie powiedział, biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się w telewizji i faktycznie w życiu przez ostatnie 15 lat, byłby Jonathan [Hillstrand] i już go nie ma w serialu. Powiedziałbym, że byłby moim najbliższym przyjacielem i najdroższym przyjacielem.” Kapitan Tim Bandit, Jonathan Hillstrand jest jedną z najbardziej znanych postaci z „Deadliest Catch”. żartów, które rzuciłby na poprawę nastroju. Odszedł z biznesu w 2017 roku podczas 13. sezonu serialu, zostawiając za sobą prawie 40 lat brawurowych wypraw na połów krabów (via Yahoo! Sports). Powróci jednak w 2020 roku, częściowo dzięki koledze kapitanowi Sigowi Hansenowi, któremu udało się przekonać Hillstranda (za pośrednictwem Fox News), a częściowo dzięki temu, że kapitan mógł zatrzymać swoje udziały kapitańskie z kwot połowowych (za pośrednictwem Stuff).

Chociaż Colburna i Hillstranda łączy silna przyjaźń, nie zawsze tak było. Zapytany o ich przyjaźń w Fox 11 Los Angeles, Hillstrand odpowiedział: „Czy kiedykolwiek spotkałeś faceta, kiedy byłeś dzieckiem i wdałeś się w bójkę, a potem okazało się, że jesteście najlepszymi przyjaciółmi? jak to, co się stało”.

Czy ten post był pomocny?