Skip to content
TV

Nie widzieliśmy The Last Of Walter White i Jesse Pinkman w Better Call Saul według Boba Odenkirka

3 de sierpień de 2022
l intro 1659492120

Saul dziwnie się uśmiecha

Poniższy artykuł zawiera spoilery do „Better Call Saul” sezon 6, odcinek 11

Nadeszła chwila, na którą fani „Better Call Saul” czekali od dawna. Po długim sezonie upadku w moralnej króliczej dziurze, w wyniku której Jimmy McGill (Bob Odenkirk) zostaje Saulem Goodmanem, w sezonie 6, w odcinku 11 przebiegły prawnik spotyka się z drobnym nauczycielem chemii o imieniu Walter White (Bryan Cranston) kto chce wejść do gry w met. Niewiele wie Saul, jego manipulacja White’em (ledwo) spycha go poza moralny horyzont, by stał się Heisenbergiem, niezwykłym widzem narkotykowym, którego po raz pierwszy spotkali w „Breaking Bad”. Doprowadzi to również do długiej, ciemnej nocy duszy asystenta White’a, Jessego Pinkmana (Aaron Paul), któremu ledwo udaje się uciec przed wydarzeniami z obu serii z nienaruszonym życiem. Fakt, że wszystkie te okropne wydarzenia wydają się być poruszone zainteresowaniem Saula życiem Waltera, został uznany przez fanów „Better Call Saul” za śmiałe posunięcie.

Pozostały tylko dwa nowe odcinki „Better Call Saul”, Odenkirk ujawnił zaskakujący fakt na temat przyszłości White’a i Pinkmana w serialu.

Odenkirk ujawnia, że ​​obie postacie mają przed sobą więcej

W sierpniu 2022 roku w wywiadzie dla The Hollywood Reporter Bob Odenkirk ogłosił, że zarówno Walter White, jak i Jesse Pinkman będą zaangażowani w część ostatnich dwóch odcinków „Better Call Saul”.

„Jest ich więcej. Sceny, które się pojawiają, są potężne” – powiedział aktor. Następnie dodał: „Uwielbiam to, że wszyscy myślą, że się pojawią. Potem ich widzą, a potem mówią:” Świetnie. Zrobiliśmy to – widzieliśmy ich ponownie! Mówię: „Nigdy nie wiesz, co będzie dalej w naszym programie”. Więc nie bądź pewien, czy widziałeś ostatnie — mówię ci, że nie widziałeś”. Program z pewnością rzucił widzom serię nieprzewidywalnych zwrotów akcji, począwszy od śmierci Chucka McGilla (Michael McKean) w trzecim sezonie.

Niezależnie od tego, czy oznacza to, że Saul wpadnie na Jesse’go Pinkmana po serialu na Alasce (gdzie był ostatnio widziany podczas filmu Netflix „El Camino”), czy też uzyskamy lepszy wgląd we wczesne dni imperium Jessego i Waltera, fani serialu będą musieli się mocno trzymać, aby dowiedzieć się, jaki nowy, świeży zwrot „Better Call Saul” im zaserwuje. Finał serialu zaplanowany jest na 15 sierpnia.

Czy ten post był pomocny?