Skip to content
TV

Netflix zdradza nowe szczegóły dotyczące trzeciego sezonu Umbrella Academy

1 de październik de 2021
l intro 1633106280

Na froncie „Akademii Umbrella” było już od jakiegoś czasu strasznie cicho, ale Netflix w końcu zaczyna rzucać kilka wskazówek na temat niecierpliwie oczekiwanego trzeciego sezonu serialu. To już było torturą czekanie na zagorzałych fanów serialu, ponieważ minął ponad rok, odkąd finał drugiego sezonu serialu przyniósł prawnie zawrotny zwrot w głowie. To szokujące zakończenie było jeszcze trudniejsze do zrozumienia, ponieważ pojawiło się tuż po tym, jak przesunięty w czasie klan Hargreeves wykorzystał swoje połączone moce, by pokonać nikczemną Handler (Kate Walsh) i wrócić do własnej osi czasu.

Po powrocie do domu Hargreeves są zszokowani, gdy znajdują już w swojej rezydencji kolejną drużynę superbohaterów. Chociaż wciąż nie wiemy zbyt wiele o tym, jak, dlaczego i kto jest w The Sparrow Academy, implikacjach tych nieoczekiwanych wskrzeszeń, lub po prostu, co to jest, do cholery, ten pływający zielony sześcian, niedawno wydany zwiastun trzeciego sezonu „The Umbrella Academy” w końcu potwierdziła, kiedy i gdzie będzie następna przygoda.

Aktualizacje dotyczące sezonu 3 Akademii Umbrella

Zwiastun trzeciego sezonu trafił dziś rano na oficjalną stronę Netflix „Akademia Umbrella”. Podczas gdy sprytnie animowany klip nie oferuje materiału z nowego sezonu ani nawet przebłysku ulubionej przez wszystkich dysfunkcyjnej rodziny supersów, 14-sekundowy film zawiera kilka ważnych aktualizacji nowego sezonu. Przede wszystkim zwiastun potwierdza, że ​​fani serialu będą musieli trochę poczekać, aby spojrzeć na nowy sezon, ponieważ ostatni obraz w zwiastunie upuszcza duży stary „2022” w ramce. Niestety, nie podano konkretnej daty, kiedy sezon 3 „Akademii Umbrella” nadejdzie w przyszłym roku. Biorąc pod uwagę, że sezon 1 serialu zadebiutował w lutym, a sezon 2 wylądował w lipcu, tak naprawdę nie ma precedensu, o której porze roku zwykle spadają nowe odcinki.

To zła wiadomość. A teraz dobra wiadomość, która polega na tym, że zwiastun trzeciego sezonu „Akademii Umbrella” pozornie potwierdza szeroko rozpowszechnioną teorię, że następna seria odcinków będzie dotyczyć ulubionej przez fanów fabuły „Hotel Oblivion” z ukochanej Gerarda Waya i Gabriela Bá seria powieści graficznych. Jeśli jeszcze nie zagłębiłeś się w materiał źródłowy serii, oszczędzimy Ci wszelkich spoilerów, nie zagłębiając się w szczegóły otaczające ten dziki wątek narracyjny. Ale fani Waya i Bá wiedzą, że w trzecim sezonie „Akademii Umbrella” sprawy staną się bardziej szalone niż kiedykolwiek. Mamy nadzieję, że nowy sezon nadejdzie wcześniej w 2022 roku niż później.

Czy ten post był pomocny?