Skip to content

Netflix podobno kieruje reklamy na poziom reklam w wysokości od 7 do 9 USD, z wprowadzeniem jeszcze w tym roku

27 de sierpień de 2022
Netflix Symbol logo

W dzisiejszym raporcie firmy Bloomberg, giganta usług finansowych, stwierdzono, że serwis Netflix osiągnął poziom cenowy za swój nowy poziom reklamowy, oferując mu mniej więcej połowę tego, co obecny i najpopularniejszy plan niekomercyjny.

Raport twierdzi, że Netflix dąży do stawki od 7 do 9 USD, co stanowi znaczną zniżkę w stosunku do obecnego planu miesięcznego w wysokości 15,49 USD. Nowy poziom byłby pierwszym programem Netflix, który miałby reklamy.

Zgłoszony zakres Netflix jest podobny do stawki Disneya 8 USD miesięcznie za jego poziom reklam, który zostanie uruchomiony w grudniu. Przed podjęciem dramatycznej decyzji o przyjęciu reklamy po latach opierania się temu pomysłowi, Netflix podniósł ceny subskrypcji i znalazł się na szczycie spektrum cenowego z najpopularniejszym planem, obecnie 15,49 USD miesięcznie.

Netflix podobno będzie miał cztery minuty reklam na godzinę przed iw trakcie niektórych programów, ale nie po.

Ad-opcja zadebiutuje w ostatnich trzech miesiącach tego roku na pół tuzina rynków testowych, donosi Bloomber. Pełne wdrożenie nastąpi na początku przyszłego roku.

Kierownictwo Netflix przyznało, że straty abonentów prowadzą Netflix do większej liczby reklam. Bloomberg szacuje, że nowy poziom reklamy będzie generował 8,5 miliarda dolarów rocznie do 2027 roku, co w sumie odzwierciedla subskrypcje i sprzedaż reklam

Zgłoszony zakres Netflix jest podobny do stawki Disneya 8 USD miesięcznie za jego poziom reklam, który zostanie uruchomiony w grudniu. Przed podjęciem dramatycznej decyzji o przyjęciu reklamy po latach opierania się temu pomysłowi, Netflix podniósł ceny subskrypcji i znalazł się na szczycie spektrum cenowego z najpopularniejszym planem, obecnie 15,49 USD miesięcznie. Kierownictwo przyznało, że ostatnie spadki liczby abonentów były częściowo wynikiem wzrostu cen. Netflix do tej pory odmówił komentarza na temat jakichkolwiek szczegółów dotyczących swoich planów. To, jakie programy będą zawierały reklamy, jest kluczową decyzją wiszącą na szali, ale istnieją przesłanki, że programy skierowane do dzieci nie będą kierowane do reklam, z wyłączeniem filmów oryginalnych.

Termin ostateczny skontaktował się z Netflix w celu uzyskania odpowiedzi na ten raport, ale do tej pory nie otrzymał odpowiedzi.

Dade Hayes przyczynił się do powstania tego raportu.

Czy ten post był pomocny?