Skip to content

NCIS: Renee Felice Smith z Los Angeles marzyła o gościnnej roli Ryana Goslinga

15 de styczeń de 2023
l intro 1673438731

Nell Jones uśmiecha się

Zwalczanie wielkiej przestępczości z poważną gwiazdą. To przepis na „NCIS: Los Angeles”, przebojowy dramat proceduralny, w którym występują legenda muzyki LL Cool J jako Sam Hanna i Chris O’Donnell jako G. Callen. I nie są to jedyne wielkie nazwiska w tym przeboju na małym ekranie, w którym Nia Long gra asystenta reżysera Shaya Mosleya i Linda Hunt gra Hetty Lange na przestrzeni lat. Ale według jednej z poprzednich gwiazd serialu jest jeszcze miejsce na jeszcze większą moc gwiazd.

Renée Felice Smith grała analityka wywiadu Nell Jones przez ponad 10 sezonów i stała się częścią rosnącego romansu między nią a operatorem technologicznym Ericem Beale (Barrett Foa). „Będą czy nie będą?” stało się wielkim pytaniem dotyczącym tych dwóch postaci, gdy ich związek się rozwijał. I będą żyli długo i szczęśliwie w sezonie 12, odcinku 18, „Opowieść o dwóch Igorach”, w którym Eric i Nell opuszczają Los Angeles do Tokio, wyznaczając ostateczne pojawienie się obu postaci. Ale ich romans mógł zostać wstrzymany, gdyby życzenie gościnnej gwiazdy Smitha zostało kiedykolwiek spełnione.

Fabuła, którą Smith wymyślił dla Nell i Goslinga

Nell Jones naprawdę ma oczy tylko na Erica Beale’a, ale jest jeden główny bohater, z którym Renée Felice Smith chciałaby pracować podczas pracy nad filmem NCIS: Los Angeles. W odpowiedzi na pytanie fanów w subreddicie r/IAmA, Smith napisała, że ​​bardzo chciałaby pracować z Ryanem Goslingiem nad dramatem kryminalnym. „Idealnie byłoby, gdyby Nell rozkochał go w sobie i utrzymywał ten akt przez naprawdę bardzo długi czas. „Do końca świata” – napisała. Gosling jest znany z ról w romantycznych filmach, takich jak „Pamiętnik”, ale nie jest mu obca ekranowa walka z przestępczością, grając Six w popularnym filmie Netflix „The Grey Man”.

I chociaż marzenie Smith nie spełniło się podczas jej pobytu na planie, powiedziała Entertainment Tonight, że jest zadowolona z decyzji podjętej przez jej bohaterkę, by opuścić Los Angeles z Erikiem. „Nell jest mądrą dziewczyną i od dawna wybiera stabilizację, ponieważ był to mądry wybór” – powiedziała. „Ale teraz naprawdę kwestionuje to, czego chce. I chwalę ją za to, że była na tyle odważna, by w ogóle rozważyć tę linię pytań”.

Czy ten post był pomocny?