Skip to content

W Ghost Rider Pitch Ryana Goslinga tak naprawdę robi Kevin Feige Drool

25 de lipiec de 2022
l intro 1658774344

Ryan Gosling pozuje na czerwonym dywanie

Promując „Szary człowiek” Netflixa, aktor Ryan Gosling niedawno znalazł się na pierwszych stronach gazet. Wśród zwykłych dyskusji na temat swojego najnowszego filmu Gosling zaoferował również kilka wskazówek na temat niektórych z jego nadchodzących projektów, w tym wyreżyserowanej przez Gretę Gerwig „Barbie”. W czerwcu Warner Bros. zaoferowało widzom swoje pierwsze wcielone spojrzenie na aktora jako Kena – wraz z rozjaśnionymi blond włosami i tytułową bielizną.

Oczywiście komentarz, który wydawał się przykuć największą uwagę fanów Marvel Cinematic Universe, miał niewiele wspólnego z „Szarym człowiekiem” czy „Barbie”. Podczas wywiadu dla MTV News Gosling zamknął pogłoski, że prowadzi rozmowy, aby zagrać w pierwszą adaptację MCU Nova na żywo, ale zauważył również, że byłby zainteresowany graniem superbohatera, gdyby to było odpowiednie. Następnie dziennikarz MTV News, Josh Horowitz, zajął się Świergot aby ujawnić, że Gosling skontaktował się z nim po wywiadzie, aby powiedzieć mu o jedynym superbohaterze, którego chciałby zagrać: Ghost Rider.

Oczywiście zarówno fani MCU, jak i fani Goslinga zareagowali na wiadomości z zawrotną radością. A teraz kolejna godna uwagi osoba wypowiada się na temat pomysłu na casting — jest nim nikt inny, jak prezes Marvel Studios, Kevin Feige.

Kevin Feige brzmi wspierająco

Podczas wywiadów na San Diego Comic-Con, prezes Marvel Studios, Kevin Feige, odpowiedział na deklarację Ryana Goslinga, że ​​byłby zainteresowany graniem w Ghost Rider. Dopiero wkrótce po tym, jak Gosling podzielił się swoimi życzeniami, Wiadomości MTV reporter Josh Horowitz wrócił na kolejny czerwony dywan, opowiadając Feige o niedawnym ujawnieniu aktora. Na przykład Feige ucieszył się z wiadomości. Feige odpowiedział: „Ryan jest niesamowity. Chciałbym znaleźć dla niego miejsce w MCU”.

W rzeczywistości Feige nadal koncentrował się na Goslingu po tym, jak Horowitz dodał, że aktor „The Walking Dead” Norman Reedus również wyraził zainteresowanie tą rolą. Feige specjalnie odniósł się do niedawnego, wirusowego zdjęcia Goslinga jako Kena z filmu „Barbie”, jako wystarczający powód, by obsadzić go w filmie. Prezydent Marvela powiedział: „Jest przebrany za Kena na Venice Beach i dostaje więcej prasy niż gigantyczne filmy, które pojawią się w ten weekend. To niesamowite”.

Oczywiście, jeśli Feige i reszta zespołu Marvela mieliby kontynuować film z Goslingiem w roli głównej Ghost Rider, byłoby to pójście w ślady „Ghost Rider” z 2007 roku, z Nicholasem Cage i Evą Mendes (którzy, przypadkowo, jest prawdziwym romantycznym partnerem Goslinga). Sequel „Ghost Rider: Spirit of Vengeance” ukazał się w 2011 roku. Oba filmy otrzymały słabe recenzje — pierwszy ma 26% punktacji w Tomatometer na Rotten Tomatoes, podczas gdy drugi ma zaledwie 18% aprobaty.

Czy ten post był pomocny?