Skip to content
TV

Nathan Fillion ma 50 lat i nadal robi akcję na debiutancie, przyznaje, jak często używa kaskaderów

30 de wrzesień de 2021
f662dd1b1f3480b21a72ea8d5c225fcef1f2aa0b

Spoilery przed premierą czwartego sezonu Nowicjusz, „Życie i śmierć”.

DebiutantSezon 4 wreszcie nadszedł, a ponieważ jest to procedura policyjna, jest mnóstwo emocji i akcji. W serialu, jeśli nie znasz tej koncepcji, Nathan Fillion występuje jako John Nolan, nowicjusz, który dołączył do gry trochę późno. Ponieważ Fillion ma 50 lat, można by pomyśleć, że byłby bliski ukończenia akrobacji w serialu takim jak Debiutant, ale wciąż jest silny. Jednak aktor ujawnił, jak często używa dublera kaskaderskiego.

W wywiadzie dla ABC7 Chicago Nathan Fillion mówił o wszystkim Debiutant. W premierze czwartego sezonu Nolan ostatecznie i oficjalnie został P2, co oznacza, że ​​”żółtodziób” nie jest już nowicjuszem. Oznacza to również, że będzie wykonywał o wiele więcej akcji i widział o wiele więcej niż to, co wcześniej przeszło mu przez oczy. Biorąc pod uwagę wiek Filliona, może nie być w stanie wykonywać tylu wyczynów kaskaderskich, co kiedyś, ale jak często jest w to zaangażowany jego podwójny kaskader? Odpowiedź jest całkiem rozsądna:

Od czasu do czasu słyszę z kolan: „Hej, żeby wiedzieć, może jeszcze dwa ujęcia i to wszystko”. Kiedyś dużo to dostawałem, teraz słyszę od nich cały czas. A jeśli jest ujęcie, w którym John Nolan biegnie ulicą tak szybko, jak tylko może, to prawdopodobnie nie ja. To prawdopodobnie mój sobowtór.

Nic dziwnego, że Nathan Fillion używa swojego kaskaderskiego sobowtóra, gdy biegnie ulicą, ponieważ jest to coś, co Nolan robi całkiem często. W sezonie 4 fani mogą prawdopodobnie oczekiwać, że Nolan będzie bardziej angażował się w akcję, ponieważ jest teraz P2. A ponieważ wydział czuje pustkę po odejściu Jacksona, Nolan będzie współpracował z Chenem, więc fani z pewnością mogą spodziewać się, że ta dwójka będzie miała szalone telefony.

Początek produkcji w dniu Debiutant W czwartym sezonie Nathan Fillion zabrał się na Instagram, aby zadać fanom pytanie po znalezieniu swojej garderoby na ten odcinek z interesującym tagiem: „Aby być ognioodpornym”. Fillion zastanawiał się, czy to oznacza, że ​​jego garderoba nie jest jeszcze sprawdzona i dlaczego w pierwszej kolejności należy to zrobić. Wygląda na to, że kariera Johna Nolana jako oficera dopiero się zaczyna. Po finale sezonu 3 na początku tego roku, Fillion zapowiedziało, co czeka Nolana w sezonie 4, i to w zasadzie jak zdejmowanie kół treningowych z roweru.

Postrzeganie Nolana jako P2 jest czymś, na co można się spodziewać, ponieważ sezon 4 trwa. A może jeśli przyjrzysz się wystarczająco mocno, będziesz mógł zobaczyć kaskadera Nathana Filliona biegnącego ulicą! Debiutant Sezon 4 jest emitowany w niedziele o 22:00 czasu wschodniego w ABC! Sprawdź harmonogram telewizyjny CinemaBlend na jesień 2021, aby zobaczyć, na jakie inne programy możesz się spodziewać!

Czy ten post był pomocny?