Skip to content
TV

Narzeczony Britney Spears, Sam Asghari, nie powstrzymuje się przed kolejnym filmem dokumentalnym o gwieździe popu

26 de wrzesień de 2021
e431b9d07349b1e05f96ce479a535e0d572c1ebf

ten Oprawianie Britney Spears dokument, wyprodukowany przez The New York Times i wydany w Hulu osiem miesięcy temu, kwestionował ważność konserwatorstwa kultowej gwiazdy pop, którym zajmuje się od 2008 roku. Zainicjował także ogromny dialog na temat traktowania celebrytów w epoce paparazzi. Jednak pojawiła się również krytyka samego dokumentu i odwrotnie, nominacje do nagrody Emmy. Ale teraz jest kolejny film dokumentalny z większym wglądem w sytuację, a narzeczony Spears, Sam Asghari, ma na ten temat poważne przemyślenia.

Britney Spears i Sam Asghari, którzy regularnie spotykają się od pięciu lat, ogłosili swoje zaręczyny w zeszłym tygodniu. Po czym, w zaskakującym ruchu, Spears dezaktywowała swoje konto na Instagramie jako sposób na świętowanie. (Teraz wrócił.) Ale fani „Free Britney” Spears szybko zalali media społecznościowe Asghari oskarżeniami i komentarzami na temat nagłej decyzji. Z reflektorem na niego i kolejnym dokumentem o jego przyszłej żonie na horyzoncie, Asghari zabrał się do swoich historii na Instagramie (poprzez Fox News) własnym ujęciem:

Najwyraźniej moja opinia zyskała na wartości w ciągu ostatnich kilku dni. Wcześniejsze dokumenty pozostawiły nieprzyjemny posmak. Mam nadzieję, że ten będzie pełen szacunku. Nie obwiniam CNN, BBC czy NETFLIX, które zmusiły mnie do zablokowania ich emisji, ponieważ jako aktor opowiadam historie innych ludzi

Film dokumentalny The New York Time Oprawianie Britney Spears był kontynuowany z Kontrolowanie Britney Spears, który miał premierę w piątek i jest obecnie transmitowany na Hulu. Nieszczęścia Britney Spears są również badane przez inne sieci, w tym Netflix Britney kontra Spears (która premiera 28 września) oraz specjalny reportaż CNN, Toksyczny: Bitwa o wolność Britney Spears, który nadawany jest dziś wieczorem.

Chociaż pozornie przesunęło to tarczę tak daleko, jak idzie bitwa prawna o konserwatorium Britney Spears, Oprawianie Britney Spears dokument nie tylko zranił Sama Asghariego w niewłaściwy sposób. Spears na temat stanu psychicznego Spears i domniemanej depresji poporodowej wywołał pewien niepokój, pozornie bez żadnych konkretnych faktów ani źródeł. Większość rozmówców stanowili komentatorzy, reporterzy, byli pracownicy i fani. Sama Spears zareagowała wtedy, mówiąc, że film dokumentalny sprawił, że zaczęła płakać i pozostawiła ją „zawstydzoną”.

Najnowszy dokument, Kontrolowanie Britney Spears, więcej byłych przyjaciół i pracowników Spears wysuwało poważne zarzuty. Wśród nich źródła twierdzą, że Spears podawano jej leki przez całodobową ochronę i że nawet zalogowali się na jej konto iCloud, aby monitorować wszystkie jej działania, w tym połączenia, wiadomości tekstowe i zdjęcia. Twierdzi się również, że ojciec Spears, Jamie, musiał zatwierdzić mężczyzn w jej życiu i kazał im podpisać umowy NDA. Jeśli on sam jest rzeczywiście objęty NDA, Sam Asghari prawdopodobnie nie mógłby potwierdzić ani zaprzeczyć zarzutom, nawet gdyby chciał, ale nadal dzielił się swoją ostrożnością co do motywacji nowego dokumentu, mówiąc:

Pytam producentów, którzy zrobili je „tylko po to, by rzucić światło” bez udziału lub zgody podmiotu. Wszelkie zasługi za rzucane światło powinny trafić do #freebritney.

Ruch „Free Britney” z pewnością zrobił wiele, jeśli chodzi o lawinę wydarzeń wokół konserwatorium Britney Spears. Ostatnio Jamie Spears zrezygnował ze stanowiska konserwatora, a nawet poprosił sądy o rozważenie całkowitego zakończenia układu. Konserwatorium jest w rzeczywistości do rozpatrzenia w sądzie 29 września i może oznaczać wielkie zwycięstwo gwiazdy pop.

Oznacza to, że potencjalnie nowe filmy dokumentalne przedstawiające roszczenia dotyczące życia Britney Spears pod konserwatorium mogą mieć jakiś wpływ na zbliżającą się datę rozprawy sądowej. Kontrolowanie Britney Spears jest już dostępny do przesyłania strumieniowego na Hulu.

Czy ten post był pomocny?