Skip to content
TV

Najzabawniejszy moment prawa i porządku: sezon SVU 15

26 de lipiec de 2022
l intro 1658813237

Surowy mężczyzna z zielonymi oczami

W większości „Prawo i porządek: SVU” to bardzo poważny program. Tak musi być, biorąc pod uwagę główne założenie. Ale jak większość rzeczy w życiu, od czasu do czasu musisz zrównoważyć kwaśny z odrobiną słodyczy. Więc od czasu do czasu scenarzyści, aktorzy i showrunnerzy wrzucą tam coś, co da fanom dobry chichot lub dwa. Zatrudnili nawet profesjonalnych komików, aby pomagali im w poprzednich sezonach.

Niestety, w sezonie 15 te śmiechy były trochę trudniejsze do zdobycia. Większość tematów w tym sezonie jest tak poważna, że ​​Mariska Hargitay, która gra Olivię Benson, powiedziała HuffPost (przez Fundację Joyful Heart), że premiera sezonu była jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek nakręciła. punkt. Podczas tego samego wydarzenia showrunner Warren Leight przyznał, że „Czułem się, jak w 15. sezonie, muszę zrobić coś, co poruszy publiczność… Czułem, że ten program nie może być brany za pewnik i muszę zacząć rok odejść z szarpnięciem. Niezależnie od wszystkich wstrząsów i trudności, było kilka śmiechu. A fani zachichotali trochę z szybkiego jednego linijki, który wydarzył się później w sezonie.

Stało się tak, gdy Fin zażartował o fałszywym adresie powiązanym ze słynnym punktem orientacyjnym

W sezonie 15, odcinku 14, „Wednesday’s Child”, detektywi poszukują zaginionego dziecka – ale to nie jest byle jakie dziecko. To dzieciak z cukrzycą, który do życia potrzebuje pompy insulinowej. Jest też środek zimy, co podnosi stawkę i skraca ich okno, aby być może znaleźć go żywego. Podczas poszukiwań detektywi Fin Tutuola (Ice-T) i Amanda Rollins (Kelli Giddish) dowiadują się, że dziecko, Nicky, zostało porzucone przez swoją adopcyjną matkę z powodu jego problemów behawioralnych i trafiło do podejrzanego legalnego „maklera dziecięcego”. W biurze maklerskim detektywi dowiadują się, że nowa para adoptowała Nicky’ego. Ale kiedy patrzą na sfałszowane dokumenty tożsamości, które nowi rodzice Nicky’ego zostawili u brokera, a Rollins odczytuje na głos adres pary, Fin ponuro żartuje, że „Nie wiedziałem, że ktoś mieszka na Yankee Stadium!”.

Ciekawostka: adres użyty w programie jest w rzeczywistości poprawnym adresem stadionu Yankee. Jak już zapewne wiesz, odcinek ma stosunkowo szczęśliwe zakończenie, pomimo bardzo poważnej tematyki. W tym ulubionym wątku „Law & Order: SVU” z cytatami na Reddicie otrzymał wyróżnienie od u/No_Introduction_1314, mimo że znajdował się nieco niżej na liście w porównaniu do innych sezonów. A w kolejnym wątku o najlepszych linijkach serialu był to „jeden z niewielu jasnych punktów” w tym, co było bardzo trudnym epizodem, według u/bohorose.

Czy ten post był pomocny?