Skip to content
TV

Największy sekret Leonarda dotyczący teorii Wielkiego Wybuchu

8 de październik de 2021
l intro 1633661407

Między premierą w 2007 roku a finałem w 2019 roku „Teoria wielkiego podrywu” wyemitowano aż 279 odcinków i stała się jednym z najpopularniejszych sitcomów, jakie kiedykolwiek trafiły na ekrany telewizorów. Na dobre lub na złe, serial wysunął także kulturę maniaków na czoło popkulturowego ducha czasu, z opowieścią o głośnych i dumnych frajerach Leonard (Johnny Galecki), Sheldon (Jim Parsons), Howard (Simon Helberg) i Raj (Kunal). Nayyar) często zagłębia się w sferę wszystkiego, co nerdy. Po drodze ta pstrokata ekipa miłośników komiksów wdała się i wychodziła z wszelkiego rodzaju szalonych przygód i zawstydzających uwikłań.

Jak to często bywa w przypadku sitcomów, większość z tych scenariuszy powstaje w „Teorii wielkiego podrywu” albo z powodu złośliwie głupich interpersonalnych wybryków, albo jakiejś postaci ukrywającej istotne informacje przed swoimi kohortami, które w przeciwnym razie pomogłyby uniknąć jakaś lepka sytuacja lub inna. W rzeczywistości trzymanie tajemnic stało się nieco narracyjną podstawą w ciągu 12 sezonów serialu. Podczas gdy de facto bohater serialu, Leonard, nie handlował zbyt często, zachowując własne sekrety, w ósmym sezonie serii wymknął się lewicowemu doozy. A wielki wybuch tajemnicy Leonarda omal nie przewrócił jego zbliżającego się zaślubin z długoletnią miłością do Penny (Kaley Cuoco).

Szczotkowanie Leonarda z niewiernością było głównym sekretem teorii Wielkiego Wybuchu

Leonard ujawnił swoją największą tajemnicę „Teorii wielkiego podrywu” podczas finału 8 sezonu serialu, robiąc to na kilka minut przed tym, jak on i Penny mieli zawiązać przysłowiowy węzeł. I tylko jako punkt odniesienia, droga pary do tego brzemiennego w skutki momentu sprawiła, że ​​znosili skomplikowany związek, który zdecydowanie miał swój charakter. Tak jak było, finał sezonu 6 sprawił, że Leonard i Penny znów byli bardzo zadowoleni po pewnym trudnym czasie rozłąki. Byli także bliscy spędzenia czasu osobno z Leonardem, lecącym na Morze Północne na ekspedycję badawczą.

W premierze 7 sezonu ujawniono, że Leonard świetnie się bawi na imprezie z kolegami naukowcami podczas nieobecności. Jednak gdy wraca, sprawy wracają do gorących i ciężkich z nim i Penny. Pozostali tak, dopóki para nie zdecydowała się przenieść swojego związku na poziom wieczności. Ale tuż przed tym, jak powiedzą „tak”, Leonard przyznaje Penny, że przed laty miał krótkie romantyczne spotkanie z jednym z jego towarzyszy, które zakończyło się pocałunkiem.

Można śmiało powiedzieć, że fani byli tak samo zszokowani przyznaniem się postaci, jak Penny. Na szczęście szybko wybaczyła i zapomniała, a para przeżyła ślub w Vegas. I nawet jeśli nie był to ostatni z nieoczekiwanych wątków niewierności Leonarda, prawdopodobnie najlepiej będzie, gdy ujawni ten sekret, kiedy to zrobi.

Czy ten post był pomocny?