Skip to content
TV

Najtrudniejsze lepiej wezwać Saula do sfilmowania według Rhei Seehorn

28 de listopad de 2021
l intro 1638116612

Serial telewizyjny „Breaking Bad” stał się głównym krytycznym i komercyjnym hitem AMC w ciągu pięciu sezonów. Program stworzony przez Vince’a Gilligana, który wcześniej pisał dla „The X-Files”, śledził wyczyny Waltera White’a, granego przez Bryana Cranstona, nauczyciela chemii w liceum w Albuquerque, który zostaje dilerem metamfetaminy, aby pomóc płacić za rachunki medyczne.

W trakcie trwania serialu wprowadzono wiele niezapomnianych postaci, w tym Saul Goodman, grany przez Boba Odenkirka. Fani „Breaking Bad” byli więc podekscytowani słysząc, że koniec drugiego serialu nie będzie ostatnim, kiedy zobaczą te postacie, ponieważ Gilligan współpracował z innym pisarzem „Breaking Bad”, Peterem Gouldem, aby stworzyć serię spinoffową, zatytułowany „Lepiej zadzwoń do Saula”, a Odenkirk ponownie wcieli się w jego rolę. Jedną z najbardziej pamiętnych postaci w „Better Call Saul” jest Kim Wexler, grana przez Rheę Seehorn. Jako prawnik, który trafia w orbitę Jimmy’ego McGilla (innego imienia Saula Odenkirka), historia Kima była równie ważna dla serii.

Na początku tego roku Seehorn otworzył się na temat kręcenia serii AMC, podkreślając najtrudniejsze do nakręcenia sceny podczas tworzenia sezonów 3 i 5.

Seehorn musiał kręcić w trudnych warunkach

Na początku 2021 r. podczas sesji Instagram Live na koncie Instagram „Better Call Saul” (przez YouTube) Rhea Seehorn odpowiadała na kilka pytań z mediów społecznościowych na temat serialu i jej postaci, Kim Wexler. Jedno z pytań, zadane przez @ayamandalton, dotyczyło najtrudniejszego momentu podczas kręcenia serialu. Seehorn nazwał kilka scen, powołując się na burzę piaskową, która była obecna podczas kręcenia filmu, jako czynnik, który utrudniał sprawę.

„Fizycznym wyzwaniem byłaby sytuacja, w której mój samochód omal nie wtoczył się do pompy na pustyni. A także sceny z panem Ackerem, granym przez genialnego Barry’ego Corbina, w obu przypadkach były naprawdę złe burze piaskowe. twoje gałki oczne — powiedział Seehorn.

Pierwsza scena, o której mowa, miała miejsce w dziewiątym odcinku sezonu 3, zatytułowanym „Fall” (przez IMDb). Jej sceny z Corbinem są pokazane w odcinku 5 sezonu „The Guy for This” (przez IMDb). Corbin gra Everetta Ackera, samotnika, który odmawia sprzedaży swojego domu, aby umożliwić klientowi Wexlera, Mesie Verde, zbudowanie call center. Wexler w końcu prosi Saula, z którym jest teraz w związku, o reprezentowanie Ackera przeciwko Mesa Verde.

Pierwsze cztery sezony „Better Call Saul” są obecnie dostępne w serwisie Netflix. Szósty sezon, który został ogłoszony jako ostatni, nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery.

Czy ten post był pomocny?