Skip to content
TV

Najnowszy zwiastun Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy powinny zadowolić nawet najbardziej sceptycznego fana Tolkiena

23 de sierpień de 2022
l intro 1661261440

Galadriela nerwowa

Amazon Prime nie ma najlepszej reputacji, jeśli chodzi o adaptowanie powieści z gatunku high-fantasy. Pomyśl o „kole czasu”. To rozczarowanie czytelników adaptacją sprawiło, że fani JRR Tolkiena byli bardzo zdenerwowani nadchodzącym „Władcą Pierścieni: Pierścieniami Mocy”. Chociaż każdy streamer spartaczył nową adaptację, jest coś bardzo denerwującego w tym, że Amazon zdobywa prequele „Władcy Pierścieni”.

„Pierścienie mocy” będą podążać za dojściem Saurona do władzy, z młodą Galadrielą (Morfydd Clark) w centrum tego wszystkiego. Nowy serial, którego akcja toczy się w Drugiej Erze, będzie rozgrywał się tysiące lat przed filmami „Władca Pierścieni” i „Hobbit”. Czy Amazon Prime będzie w stanie dorównać magii dostarczonej przez Petera Jacksona we wczesnych latach? Wysoce uważane za jedną z najlepszych trylogii wszechczasów, jeśli nie najlepsze, filmy „Władca Pierścieni” pozostawiają całkiem spore buty do wypełnienia w „Pierścieniach mocy”. Na szczęście ostatni zwiastun serii Amazon Prime obiecuje, że nowy serial będzie czymś niezwykłym i innym doświadczeniem niż tak kochana trylogia.

Zwiastun Rings of Power przyprawi Cię o gęsią skórkę

Jeśli sama muzyka w zwiastunie „Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy” nie wystarczy, aby wywołać gęsią skórkę na ramionach, nic nie będzie. Gdy zaczyna grać „Breath” Ex Makiny, Galadriel zajmuje centralne miejsce. Po śmierci swojego brata królowa elfów bierze na siebie poprowadzenie szarży na Czarnego Pana Saurona. Elfy, czarodziejów, ludzi, krasnoludy i wszelkiego rodzaju bestie widzimy w pierwszym zwiastunie „Pierścieni mocy”, którego budżet w wysokości 465 milionów dolarów wydaje się dobrze wykorzystany.

Rozległe krajobrazy Śródziemia są oszałamiające jak zawsze, podobnie jak efekty specjalne, które widzimy w zwiastunie. Pojawiły się nowe postacie, których jeszcze oficjalnie nie spotkaliśmy, oraz potwory, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Ten ostatni zwiastun „The Rings of Power” to najlepszy wygląd serii, jaką otrzymaliśmy, i jest z pewnością najlepszy. Czy Amazon Prime może spełnić oczekiwania fanów Tolkiena? Dowiemy się, kiedy seria wypadnie 2 września.

Czy ten post był pomocny?