Skip to content
TV

Najlepsze programy telewizyjne do streamowania w serwisie Netflix

27 de wrzesień de 2021
2cc76acd3db12bfe77786a16aa4a20e532ebc24c

Netflix z pewnością ma do obejrzenia niesamowite seriale, od poważnych dramatów po zabawne komedie – ale co, jeśli masz ochotę na coś pomiędzy? Coś, co jest jednocześnie komedią i dramatem? Dobrze dla ciebie, bo jest na to słowo – i to jest dramat.

Istnieje wiele niesamowitych wyborów dla takich serii, w tym Pomarańczowy to nowy czarny, nietypowy, i wiele więcej. To tylko niektóre z niesamowitych opcji, z których możesz wybierać, zarówno w przypadku oryginałów Netflix, jak i programów z obecnych sieci telewizyjnych. Jeśli szukasz kolejnego programu telewizyjnego, który będzie się bawić, obejrzyj niektóre z tych dramatów telewizyjnych w serwisie Netflix.

Maeve i Otis w edukacji seksualnej.

Edukacja seksualna

Komedia dla nastolatków, Edukacja seksualna, śledzi życie uczniów, personelu i rodziców w fikcyjnej szkole średniej, opowiadając historie o osobistych dramatach, problemach i historiach zwykle związanych z intymnością seksualną.

Edukacja seksualna to jeden z tych oryginalnych produktów Netflix, które wyróżniają się na tle innych. ten Edukacja seksualna obsada jest pełna talentów, z gwiazdami, które naprawdę wdarły się do świata aktorskiego dzięki swoim wspaniałym rolom w dramacie. Nie tylko to, ale historie są pełne serca i wiele pouczających momentów, które nie tylko cię rozśmieszą, ale także sprawią, że się uśmiechniesz. Jest akceptująca i zdrowa na wszystkie właściwe sposoby.

Streamuj edukację seksualną w serwisie Netflix.

Piper w Orange to nowa czerń.

Pomarańcz to nowa czerń

Masz czas? Bo tak robią.

Pomarańcz to nowa czerń opiera się na powieści Piper Kerman o tym samym tytule, opowiadającej historię Piper Chapman, młodej kobiety, której życie zmienia się drastycznie, gdy zostaje wysłana do więzienia o minimalnym rygorze za noszenie torby pieniędzy na narkotyki dla swojej byłej dziewczyny. Tam poznaje ciekawe postacie, zarówno miłe, jak i niezbyt miłe.

Pozwól, że powiem, na długie tym razem była to moja ulubiona oryginalna seria Netflix. ten Pomarańcz to nowa czerń obsada jest tak cholernie utalentowana, że ​​aż boli – moimi osobistymi faworytami z nich wszystkich były albo Samira Wiley, albo Kate Mulgrew. Historia ma niesamowicie zabawne momenty – jak ten cały więzienny kawałek kurczaka – ale są też mroczne historie, które są opowiadane, mówiąc śmiałe polityczne i osobiste przesłania, które dotrą do każdego. To idealne połączenie dramatu i komedii.

Stream Orange to nowa czerń na Netflix.

Rachel i Santana w Glee.

Radość

Ten dramat Ryana Murphy’ego szturmem podbił świat. Radość toczy się w fikcyjnym liceum Williama McKinleya, gdzie Will Schuster, nauczyciel hiszpańskiego, postanawia ponownie założyć Glee Club, kiedy był tam uczniem.

Wyglądać, Radość miał swój moment, by zabłysnąć, a nawet przyznam, że show przeskoczył nieco rekina w sezonie 5 – ale jako hardcorowy Gleek przez wiele lat, muszę powiedzieć, że wciąż jest to świetny dramat. Komedia o liceum jest zabawna z zaskakującymi, szczerymi i prawdziwymi momentami, takimi jak ciąża Quinn lub dzieciństwo Rydera i Radość obsada jest pełna niesamowicie utalentowanych osób, od Darrena Crissa po Amber Riley. Dodatkowo, jeśli lubisz muzykę pop, niektóre z tych coverów są naprawdę niezłe.

Streamuj Glee w serwisie Netflix.

Fiona w Bezwstydnym.

Bezwstydny

Bezwstydny opowiada historię rodziny Gallagherów, biednej, śmiesznej załogi, która mieszka na południowej stronie Chicago, pokazując swoje nieustanne kłopoty, próbując przetrwać, a także próbując poradzić sobie z ojcem alkoholikiem, Frankiem.

Po jedenastu sezonach w Showtime, Bezwstydny okazał się wielkim hitem dla sieci i nie bez powodu. Cały Bezwstydny obsada jest histeryczna, zwłaszcza William H. Macy jako Frank – ponieważ jest tak niezdecydowany, że z pewnością jest najzabawniejszy. Dramatyczne momenty serialu będą jednak szarpać twoje serce i prawdopodobnie sprawią, że będziesz płakać. Bóg wie, że zrobiłem to kilka razy.

Streamuj bez wstydu w serwisie Netflix.

Rory i Lorelai w Gilmore Girls.

Dziewczyny Gilmore

W tym popularnym komediodramacie Dziewczyny Gilmore to wszystko o tytułowych bohaterach, Rory i Lorelai Gilmore. Rory jest młodą dziewczyną w liceum, próbującą wymyślić swoją przyszłość i najlepszą drogę naprzód, a Lorelai, jej samotna matka, próbuje wspiąć się na świat, aby zapewnić Rory.

Dziewczyny Gilmore jest doskonałym przykładem tego, czym powinien być dramat dla nastolatków. Rory i Lorelai są prawdopodobnie jednym z najlepszych duetów matka-córka w telewizji, ponieważ ich chemia płynie doskonale i tak dobrze się ze sobą bawią. Dramatyczne momenty również dobrze się sprawdzają, jak Rory uczy się adaptacji w swojej nowej szkole przygotowawczej, gdzie czuje, że nie pasuje, lub dyskusje o seksie i wiele więcej. Po obejrzeniu tego będziesz chciał zadzwonić do swojej mamy, aby powiedzieć jej, jak bardzo ją kochasz.

Streamuj Gilmore Girls na Netflix.

Główna obsada Good Girls.

Dobre dziewczyny

Dobre dziewczyny opowiada historię trzech matek z Michigan, które walczą w życiu, mają trudności z wiązaniem końca z końcem. Postanawiają więc dokonać napadu w supermarkecie, ale okazuje się, że są przeszkodą i mają więcej kłopotów, niż chcieli.

Dobre dziewczyny brzmi, jakby to był wielki dramat, zwłaszcza z założenia, ale szczerze to zabawne. Trzy główne gwiazdy mają świetną chemię i hijinks, które wstają, aby często się śmiejesz. Nawet jeśli popełniają przestępstwa, kibicujesz im, ponieważ w ostatecznym rozrachunku to tylko zwykłe kobiety, którym brakuje szczęścia. Mając tylko cztery sezony (obecnie trzy na streamie), z pewnością jest to dobra, szybka impreza w porównaniu z wieloma innymi programami.

Streamuj dobre dziewczyny w serwisie Netflix.

Ashton Kutcher i Sam Elliot w Ranczu.

Ranczo

W roli głównej Ashton Kutcher, Ranczo śledzi syna farmera z Colorado, który wrócił do domu z półprofesjonalnej kariery piłkarskiej, aby prowadzić rodzinny biznes i utrzymać ranczo.

Z czterema porami roku i mnóstwem śmiechu, Ranczo to dobry wybór dla fanów, którzy chcą serialu, który w słowie bardziej opiera się na stronie komediowej dramat. Ranczo nie traktuje siebie zbyt poważnie, zwykle polegając na zabawnych fragmentach i histerycznych momentach, aby cię w to wciągnąć, ale historia ma również przypadki powagi, tworząc przyjemną, dobrze zaokrągloną dramaturgię.

Streamuj Ranczo w serwisie Netflix.

Michael Douglas w Metodzie Kominsky'ego.

Metoda Kominsky’ego

W roli głównej Michael Douglas, Metoda Kominsky’ego opowiada historię aktora, który zrobił karierę dawno temu, a teraz jest trenerem aktorskim, nazwał swoją technikę swoim imieniem: Metoda Kominsky’ego.

Powiem tylko to tutaj – Michael Douglas jest niesamowity w tym programie. Czuję, że naprawdę zasługuje na wszystkie nagrody. Przedstawia Kominsky’ego z takim wdziękiem i pewnym urokiem, jaki tylko on mógł wnieść, i naprawdę wciąga do oglądania. Jest mnóstwo śmiechu, mnóstwo chwil do refleksji i wiele przerw, więc jest to idealny dramat.

Streamuj metodę Kominsky’ego na Netflix.

Niektórzy z głównych obsady GLOW.

BLASK

W tym oryginale Netflixa BLASK śledzi fabularyzowaną wersję postaci i sztuczek konsorcjalnych kobiet zawodowych wrestlingowych z lat 80., zatytułowanych Gorgeous Ladies of Wrestling, i zmagań, z którymi musiały się zmierzyć, które należy traktować poważnie.

BLASK to jeden z tych programów na Netflix, który moim zdaniem został odwołany zbyt wcześnie. Obsada jest pełna błyskotliwych, utalentowanych gwiazd, kierowanych przez Alison Brie, i tworzy historię, która jest nie tylko zabawna, kolorowa i zabawna, ale czasami także serdeczna i ciężka. Chociaż nie dostaniemy kolejnego sezonu BLASK,teraz przynajmniej możemy cieszyć się dramatem.

Streamuj GLOW w serwisie Netflix.

Aziz Ansari w Master of None.

Mistrz niczego

Mistrz niczego, w ciągu pierwszych dwóch sezonów opowiada historię Deva, aktora mieszkającego w Nowym Jorku, i jego ewolucję w kierunku stawania się bardziej zaangażowaną osobą z rodzicami, związkami, przyjaciółmi i innymi. W trzecim sezonie występują Lena Waithe i Naomi Ackie, śledząc ich związek w serii pięciu odcinków.

Chociaż nie jestem największym fanem zmian w serialu w sezonie 3, nadal mogę to docenić Mistrz niczego za podjęcie ryzyka i opowiedzenie nowej historii, do której fani nie byli przyzwyczajeni. czuję się jak Mistrz niczego to raczej kawałek dramatu życia, skupiający się na rzeczywistych problemach, z którymi zwykli ludzie mogą się zmagać każdego dnia, a nie na szaleństwach, przez które przechodzą niektóre z tych innych dramatów. To na pewno perełka, zwłaszcza pierwsze dwa sezony.

Streamuj Master of None w serwisie Netflix.

Niektórzy z głównej obsady Dear White People.

Drodzy Biali!

W tym serialu telewizyjnym opartym na filmie o tym samym tytule Drodzy Biali! śledzi kilku czarnych studentów na fikcyjnym uniwersytecie Ivy League, poruszając kwestie związane ze współczesnymi amerykańskimi stosunkami rasowymi.

Podczas gdy pokazy takie jak Ranczo a niektórzy z pozostałych na tej liście skłaniają się bardziej ku komedii, mam ochotę Drodzy Biali! skłania się nieco bardziej w stronę dramatu, ale wciąż ma swoje lekkie momenty, które również cię rozśmieszą. Myślę o tym, w czym kocham Drodzy Biali! najważniejsze jest to, że nie boi się mówić o poważnych sytuacjach, które skłaniają do myślenia i refleksji, a potem rozśmieszają w następnej scenie.

Streamuj Drodzy biali ludzie na Netflix.

Niektórzy z głównych obsady Atypical.

Nietypowy

Nie mniej ważny, Nietypowy opowiada historię 18-letniego Sama Gardnera, który cierpi na autyzm, i to, co dzieje się w jego codziennym życiu, od czasu w szkole, do jego rodziny i budowanych przez niego relacji.

Myślę o tym, w czym kocham Nietypowy jest to, że naprawdę słucha swoich fanów o historiach, które chcą usłyszeć. Osobiście uważam, że każdy sezon jest po prostu lepszy. Jest mnóstwo momentów, które sprawią, że będziesz się uśmiechać i roześmiać, i innych momentów, które sprawią, że zadrżą Ci wargi, a wszystko odbywa się dzięki wspaniałemu Nietypowy rzucać. Z czterema sezonami to świetny show do objadania się. Naprawdę jeden z najlepszych programów na Netflix.

Nietypowe przesyłanie strumieniowe w serwisie Netflix.

Przy tych wszystkich niesamowitych programach telewizyjnych Netflix może być trudno wybrać tylko jeden. Ale zapewniam cię, że bez względu na to, z czym pójdziesz, będziesz się świetnie bawić oglądając, bez względu na to, czy się śmiejesz, czy płaczesz. Teraz, jeśli nie masz nic przeciwko mnie, będę oglądać Radość ponownie.

Czy ten post był pomocny?