Skip to content
TV

Najgorszy dodatek do Team Flash według fanów

3 de lipiec de 2022
l intro 1656867121
Odkąd po raz pierwszy otrzymał swoje moce, Barry Allen (Grant Gustin) nigdy nie musiał przechodzić przez to sam w „The Flash”. W pierwszym sezonie serialu Barry jest prowadzony przez zespół STAR Labs, który pierwotnie składał się z Caitlin Snow (Danielle Panabaker), Cisco Ramona (Carlos Valdes) i Harrisona Wellsa (Tom Cavanagh). Trio pomaga nowemu superbohaterowi w uporządkowaniu jego nowych umiejętności i ostatecznie pomaga mu powstrzymać metaludzi w całym mieście. Team Flash, a konkretnie Cisco, tworzy nawet sam kombinezon Barry’ego i wszystkie jego kolejne aktualizacje.

Każdy członek grupy jest niezbędny sam w sobie, nie tylko ze względu na swoją konkretną wiedzę i meta-zdolności, ale także dlatego, że troszczą się o Barry’ego, siebie nawzajem i bezpieczeństwo Central City. Jednak Team Flash zmienia się również w trakcie trwania serii. Najbardziej pamiętne postacie takie jak Cisco Ramon, Wally West (Keiynan Lonsdale), Julian Albert (Tom Felton) i Ralph Dibny (Hartley Sawyer) przychodzą i odchodzą.

Po wielu pomieszanych liniach czasowych i wydarzeniach kończących świat, w wersji Team Flash sezonu 8 występują Iris West-Allen (Candice Patton), Joe West (Jesse L. Martin), Cecile Horton (Danielle Nicolet), Allegra Garcia (Kayla Compton). ) i Chester P. Runk (Brandon McKnight) oraz oczywiście Barry. Chociaż fani nadal wydają się rezonować z programem na pewnym poziomie (poprzez Rotten Tomatoes), niektórzy wyraźnie uważają, że jeden konkretny dodatek do Team Flash jest najgorszy.

Fani nie są zbyt zadowoleni z Team Flash w sezonie 8 jako całości

W dyskusji z kwietnia 2022 r. na subreddicie r/FlashTV fani drugiego wpisu w Arroweverse dyskutowali o dodatkach wprowadzonych w ostatnich sezonach. U/Particle_Excelerator zainicjował debatę, tworząc ankietę zatytułowaną „Kto jest najgorszym dodatkiem do zespołu Flash” i obejmowała postacie Cecile, Chester, Allegra, Frost (Danielle Panabaker), Chillblaine (Jon Cor) i Ryan Choi (Osric Chau) .

Po zakończeniu głosowania Chillblaine ostatecznie zdobył pierwsze miejsce za najgorszy dodatek do zespołu. W sumie postać spotkała się z gniewem około 40% wyborców. Jednak umieszczenie Chillblaine’a na tej liście nie było pozbawione kontrowersji. W rzeczywistości u/CosmicWaffleMan napisał: „Nigdy nie uważałem go za członka Team Flash”. Podobnie, u/FortySevenLifestyle stwierdziło, że ani Chillblaine, ani Ryan nie powinni znaleźć się na liście.

Pomimo ogólnego konsensusu wokół Chillblaine, inne postacie nie powinny czuć się pominięte podczas festiwalu nienawiści. W rzeczywistości było mnóstwo skarg. Na przykład u/KevDevX zapytał: „​​Czy możemy mieć jeden odcinek, w którym [Cecile] nie trzyma głowy i nie krzyczy z wysokim dźwiękiem w tle?”. Gdzie indziej u/bigfatty777 nazwał Chestera najgorszą postacią i argumentował, że serial powinien być bardziej podobny do historii Chestera z DC Comics. także mnóstwo skarg dotyczących Allegry.

Co ciekawe, komentarze do tego konkretnego wątku sugerują, że wiele osób dość mocno nie lubi wszystkich nowych członków zespołu.

Wygląda na to, że fani Flasha chcą odzyskać oryginalny zespół

Jesse L. Martin we Flashu

Na przykład u/bulten93 powiedział: „Mogę wybrać tylko jeden? Podobnie firma u/Automatic-Candle681 twierdziła, że ​​Allegra, Cecile i Chester to kiepskie dodatki. Dla wielu fanów „The Flash”, dopóki zespół się zmienia, są coraz mniej zainteresowani oglądaniem serialu. Wydaje się jednak prawdopodobne, że takie zmiany będą kontynuowane.

W marcu The CW odnowiło „The Flash” na sezon 9 (przez Ostateczny termin) i niedługo potem Jesse L. Martin ogłosił, że wycofa się jako regularny serial o superbohaterach. Według Entertainment Weekly, oczekuje się, że Martin pojawi się jako Joe w wielu odcinkach sezonu 9, ale jego obecność będzie znacznie mniejsza. Co ciekawe, odejście Joe jest godne uwagi, ponieważ jest jednym z niewielu oryginalnych członków obsady z pierwszego sezonu serialu.

W chwili pisania tego tekstu jedynymi oryginalnymi członkami obsady, którzy potwierdzili powrót do sezonu 9, są Candice Patton i Grant Gustin (przez TVLine). Chociaż Danielle Panabaker, jedyny inny pozostały oryginalny członek obsady serialu, powiedziała TVLine, że ma nadzieję[d] być z powrotem”, przyszłość Caitlin Snow pozostaje niejasna. Jeśli powróci do sezonu 9, będzie to oznaczać, że pozostało tylko trzech oryginalnych członków Team Flash na to, co może być ostatnim sezonem serialu (za pośrednictwem Syfy).

Oczywiście, biorąc pod uwagę historię tego programu, fani nie powinni całkowicie tracić nadziei na krótki powrót do oryginalnego zespołu w pewnym momencie. Tom Cavanagh i Carlos Valdes odeszli jako stali bywalcy serii w sezonie 7 (poprzez Variety), ale od tamtej pory wrócili na mniejsze występy.

Czy ten post był pomocny?