Skip to content

My Hero Academia sezon 6, odcinek 6: data premiery, godzina i gdzie oglądać

29 de październik de 2022
MHA1

Niezaprzeczalnie, Moja Akademia Bohaterów jest jednym z najpopularniejszych shonen tytuły epoki nowożytnej. Ten tytuł „Nowej Wielkiej Trójki” łączy tradycyjne japońskie narracje z zachodnią tradycją superbohaterów, dzięki czemu stał się popularny na całym świecie. Czekając, aż anime będzie dalej opowiadać historię mangi, powiemy wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 6 sezonu 6 Moja Akademia Bohaterówktóry ma ukazać się 5 listopada 2022 r.

Moja Akademia Bohaterów Sezon 6, Odcinek 6 data i godzina premiery

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 6 sezonu 6 z Moja Akademia Bohaterów ukaże się 5 listopada 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest w tej chwili znany, ale zamierzamy zaktualizować artykuł, gdy tylko zostanie ujawniony. Poprzedni odcinek został wyemitowany 29 października 2022 r. Jeśli chodzi o czas, harmonogram przedstawia się następująco:

  • Czas pacyficzny: 2:30 AM
  • Czas centralny: 4:30 AM
  • Czas wschodni: 5:30 AM
  • Czas brytyjski: 10:30

To jest oficjalny harmonogram wydań Moja Akademia Bohaterów Sezon 6, odcinek 6, który ujawnia, kiedy możesz spodziewać się emisji odcinka, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie.

ZWIĄZANE Z:

30 najlepszych anime jak My Hero Academia (aktualizacja 2022)

Moja Akademia Bohaterów Sezon 6, zapowiedź odcinka 6 i spoilery

Fabuła Moja Akademia Bohaterów Sezon 6, odcinek 6 nie jest w tej chwili znany. Dlatego w tej sekcji przedstawimy Wam podsumowanie ostatniego odcinka, abyście mogli z grubsza wiedzieć, czego można się spodziewać po fabule w Sezonie 6, Odcinku 6:

Dabi obezwładnia Hawksa, używając swoich Błękitnych Płomieni w odwecie za śmierć Twice’a. Hawks mówi, że nie mógł znaleźć żadnych informacji o przeszłości Dabiego, ponieważ mówi mu, że nigdy nie dbał o cele ligi i zamiast tego użyje ich do wykonania „woli Staina”. Po ujawnieniu swojej tożsamości, oszałamiającym Hawks, Dabi przygotowuje się do spalenia go żywcem.

Po powrocie do szpitala Mirko zmaga się z High-Endami, gdy zaczynają się stabilizować, więc biegnie do Garaki, by zniszczyć kapsułę zabezpieczającą Shigarakiego. Jeden z High-Endów ją powstrzymuje, ale dzięki swojej wytrwałości i pomocy Endeavour i Eraser Head jest w stanie zniszczyć kapsułę, gdy jest gotowa w 75%.

Garaki próbuje obudzić Shigarakiego, ale Present Mic jest w stanie całkowicie zniszczyć laboratorium, zanim to zrobi, nokautując Doktora na dokładkę. Podczas przeciągania Garakiego, by powstrzymać Nomu, bohater X-Less czuwa nad śpiączką Shigaraki. Garaki ujawnia, że ​​rozwinął teorię osobliwości Quirks ponad 70 lat temu, ale został wyśmiany i uwierzył mu tylko All For One; ujawnia również, że incydent, który stworzył Kurogiri, był przeznaczony dla Głowy Gumki.

Tymczasem Shigaraki znajduje się w roztrzaskanym krajobrazie w swoim umyśle, w którym przychodzą do niego wizje członków jego rodziny. Ponury All For One woła go, gdy członkowie jego rodziny go powstrzymują, w tym Nana Shimura, którą pogarsza, mówiąc im, aby go nie odrzucali, gdy idzie w ciemność. W prawdziwym świecie porażenie prądem budzi Shigaraki.

Gdzie oglądać Moja Akademia Bohaterów Sezon 6, Odcinek 6?

Jedyne miejsce, w którym możesz oglądać Moja Akademia Bohaterów regularnie jest Crunchyroll. Crunchyroll oferuje serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go w języku japońskim, z angielskimi napisami, a także w simuldub. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Moja Akademia Bohaterów również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że Crunchyroll nie oferuje Moja Akademia Bohaterów odcinki w każdym regionie świata.

  • Artur S. Poe

    Artur S. Poe

    Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?