Skip to content
TV

Misha Collins z Supernatural była tak samo zaskoczona jak reszta z nas, kiedy Cas stał się Lucyferem

26 de listopad de 2022
l intro 1669433625

Misha Collins uśmiecha się

„Supernatural” Erica Kripkego pojawił się za pośrednictwem The CW w 2005 roku, przynosząc ze sobą bardzo zabawny koncept. W rolach głównych Jensen Ackles i Jared Padalecki jako rodzeństwo Dean i Sam Winchester, serial jest kroniką ich eskapad badających przerażające istoty, które wpadają w nocy. Chociaż ten rodzaj pracy jest niezwykle niebezpieczny i stawia ich przeciwko siłom daleko przekraczającym ich poziom mocy, robią to wszystko z odwagą, której większość nie byłaby w stanie wyczarować. Również fakt, że od czasu do czasu otrzymują pomoc od sił z innego świata, z pewnością nie boli.

Spośród wszystkich sojuszników, których Sam i Dean nawiązali na dłuższą metę w „Supernatural”, Castiel (Misha Collins) jest prawdopodobnie ich najczęstszym. Anioł Pana, wielokrotnie angażuje się w przygody Winchesterów, nawet jeśli oznacza to, że może ponieść za to poważne konsekwencje. W rzeczywistości, podczas jednej z ich misji, Cas pozwala nawet opętać się Lucyferowi w sezonie 11. To śmiałe posunięcie, w które Cas naprawdę wierzy, pomogłoby im w walce z Ciemnością (Emily Swallow), chociaż przedstawiało to własny zestaw problemów dla bohaterów.

Widok Castiela przejętego przez Lucyfera był szokującym momentem i jak się okazało, nie tylko fani byli tym zaskoczeni. Sam Misha Collins przyznał, że fabuła zbiła go z tropu.

Collins nie zauważył nadchodzącego opętania przez Cas

Gdy „Supernatural” zbliżało się do zakończenia na małym ekranie, Misha Collins udzielił wywiadu Showbiz Junkies we wrześniu 2019 r. Wśród przedstawionych mu pytań jedno z nich poprosiło go, by wymienił najbardziej zaskakujący moment Castiela podczas występu postaci w serialu. „Byłem dość zszokowany, kiedy Cas stał się Lucyferem. To była dla mnie wielka niespodzianka” – powiedział, dodając, że Cas, który stał się człowiekiem, również go zszokował, kiedy po raz pierwszy dowiedział się o tym fabule. Czuł się w ten sposób, ponieważ przez kilka sezonów Collins nie był pewien, czy Cas naprawdę umrze, biorąc pod uwagę jego status anioła.

Oczywiście to tylko jeden przykład szokującego momentu, który pojawił się w „Supernatural”. Na szczęście dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie więcej, społeczność „Supernatural” na Reddit zebrała się, aby skompilować niektóre z największych hitów. W tym wątku z Redditor u/PumpkinImpossible777 fani odtwarzali takie sceny, jak Dean ciągnięty do piekła pod koniec sezonu 3, nieoczekiwana śmierć Bobby’ego Singera (Jim Beaver) i każda śmierć Deana w całym programie. Co dziwne, opętanie przez Cas nie pojawia się w rozmowie, więc może nie było to tak szokujące dla fanów, jak dla Mishy Collins.

W każdym razie Castiel jest niekwestionowanym punktem kulminacyjnym „Supernatural” – mimo że prawie go zrujnował – który miał więcej niż kilka wzlotów i upadków podczas swojej podróży. Być może zobaczymy go powracającego w „The Winchesters” i dodamy więcej niezapomnianych chwil do jego CV.

Czy ten post był pomocny?