Skip to content
TV

Mike Wolfe przypisuje sukces amerykańskich zbieraczy swojej „energii alternatywnej” o 2 w nocy

3 de kwiecień de 2023
l intro 1680548206

Ręce Mike'a Wolfe'a zwinięte

Jako jeden z gospodarzy reality show „Amerykańscy zbieracze” magazynu History, Mike Wolfe jest zarówno znakomitą gwiazdą telewizyjną, jak i specjalistą od kupowania antyków. Na tym stanowisku Wolfe regularnie kupuje antyki z dużymi biletami, jak w jednym z odcinków ” American Pickers ”, w którym Wolfe płaci 3600 $ za szyld stacji benzynowej. Oczywiście, nawet jeśli tego rodzaju wymarzone zakupy stają się częścią jego codziennej pracy, wciąż czasami aspiruje do czegoś więcej. Warto zauważyć, że Wolfe ma nadzieję zdobyć część ubrań Jimiego Hendrixa, a biorąc pod uwagę jego sławę w świecie antyków, jest całkiem możliwe, że pewnego dnia właśnie to zrobi.

W wywiadzie udzielonym konsultantowi ds. marketingu Robinowi Robinsowi na swoim osobistym kanale YouTube Wolfe podzielił się tym, co uważa za swój znaczący sukces w odpowiedzi na pytanie o jego osiągnięcia jako przedsiębiorcy. „Przed występem zrozumiałem, jak ważne jest, aby to się działo każdego dnia – budząc się każdego dnia i myśląc w tym, co nazywam moją” alternatywną energią ”, co oznacza myślenie pod różnymi kątami, patrzenie na rzeczy w ich najprostszej formie i chwytanie się te myśli” – powiedział Wolfe.

W czasie przeprowadzania tego wywiadu Wolfe był już swoim własnym szefem przez ponad 25 lat, więc zmysł biznesowy rozwijał przez ponad dwie dekady. Co więcej, istotną częścią jego osobowości typu A, którą Wolfe wyjaśnia, jest jego otwartość na pomysły, które przychodzą mu do głowy w środku nocy.

Mike Wolfe odkrywa, że ​​najlepsze pomysły wpadają mu do głowy, gdy próbuje zasnąć

Podczas dyskusji na temat jego zmysłu biznesowego w wywiadzie dla Robina Robinsa, gospodarz „American Pickers” Mike Wolfe powiedział, że wiele z jego najlepszych pomysłów przychodzi mu do głowy w środku nocy. Dlatego trzyma przy łóżku notatnik lub dyktafon, aby zachować je na później. „Wiele razy, gdybym ponownie zasnął, nie pamiętałbym, co to było” – powiedział. „Właściwie pisałem zabiegi na pokazy o drugiej lub trzeciej nad ranem, po prostu leżąc na moim iPhonie i robiąc notatki”.

Ostatecznie Wolfe opisuje siebie jako kogoś, kto dba o szczegóły. Jego „alternatywna energia”, jak również jego wrażliwość na zatrzymywanie myśli, które nachodzą go w środku nocy, są więc funkcjami tej jego szerszej cechy, którą przypisuje jako dużą część tego, dlaczego pozostaje tak skuteczny w tym dzień.

Czy ten post był pomocny?