Skip to content
TV

Melissa George z Wybrzeża Moskitów dokucza wstydliwemu sekretowi ujawnionemu w drugim sezonie

21 de październik de 2022
l intro 1666362612

Melissa George lekko się uśmiecha

„Wybrzeże Moskitów” ma zupełnie inne podejście do opowiadania historii. Podczas gdy większość programów stara się przekazać widzom jak najwięcej informacji, aby pomóc widzom odnieść się do swoich postaci, dramat Apple TV+ zaczyna się od założenia, że ​​bohaterowie uciekają przed rządem USA, ale powstrzymują się od dokładnego wyjaśniania widzom, dlaczego ” ponownie na lanie.

„Wybrzeże Moskitów” z Justinem Theroux jako idealistycznym wynalazcą i Melissą George jako jego oddaną żoną wykorzystuje tajemnicze tło serialu, aby zwiększyć napięcie, jednocześnie utrzymując publiczność w zgadywaniu, co będzie dalej. Ponieważ rodzina jest ciągle w biegu, a agenci ścigają go, wydaje się, że sieć może w każdej chwili zaatakować bohaterów.

Jednak tajemnica, dlaczego rodzina jest w pierwszej kolejności ucieka, wciąż pozostaje w tle. Jednak według George’a powód, dla którego bohaterowie uciekają przed rządem, zostanie ujawniony bardzo wcześnie w drugim sezonie „Wybrzeża Moskitów”.

Sezon 2 pokaże dokładnie, dlaczego rodzina jest w biegu

Melissa George usiadła z Variety, aby porozmawiać o nadchodzącym drugim sezonie „Wybrzeża Moskitów”, a aktor ujawnił, że w premierze drugiego sezonu zostanie ujawnione dokładnie, przed czym ucieka rodzina i dlaczego. „Ta para jest razem od 15 lat. Mają dwoje dzieci” – wyjaśnił George. „Ale rozdzielili się, gdy dzieci były małe, z bardzo dobrego powodu. Zdarzył się incydent, który ujawnimy w pierwszym odcinku”.

Dla fanów, którzy do tej pory śledzą „Wybrzeże Moskitów”, jest to niewątpliwie dobra wiadomość, ponieważ nie tylko wypełni niektóre puste miejsca w serii, ale także doda kontekst do głównych relacji w rodzinie. „Kiedy ten sekret zostaje ujawniony dzieciom, wiąże się to z dużym wstydem, dużą winą. Wiele” gdybym nie zrobił tego, co zrobiłem, czy nadal bylibyśmy razem? Zdajesz sobie sprawę, że ten cały sezon dotyczy dwojga ludzi zmuszonych do pozostania razem wbrew swojej woli.

Cóż, z rodziną pozornie podzieloną przez to odkrycie w drugim sezonie „Wybrzeża Moskitów”, wydaje się, że w serialu Apple TV+ sytuacja będzie bardziej napięta i trzymająca w napięciu niż kiedykolwiek wcześniej. Wypatruj premiery sezonu w serwisie streamingowym już 4 listopada.

Czy ten post był pomocny?