Skip to content
TV

Mayim Bialik absolutnie kocha ten odcinek teorii wielkiego podrywu z jednego powodu

25 de sierpień de 2022
l intro 1661395382

Mayim Bialik uśmiechnięty

Niedługo po premierze w telewizji CBS w 2007 roku, „Teoria wielkiego podrywu” Chucka Lorre’a i Billa Prady’ego rozpoczęła długie panowanie na szczycie telewizyjnej góry. Przez następne 12 lat sitcom zorientowany na nerdy zdobywał niezliczoną liczbę widzów, opowiadając różne historie. Mimo to, niezależnie od tego, czy pączkujący romans, czy drobna kłótnia wśród przyjaciół znajdowała się w centrum danego odcinka, można było bezpiecznie założyć, że nadal dostaniesz swoją komedię. „Teoria wielkiego podrywu” zakończyła się w 2019 r., ale jej mocne strony zachowały znaczenie w kulturze popularnej.

Prawdopodobnie jednym z najważniejszych elementów sukcesu „Teorii wielkiego podrywu” była obsada, w skład której wchodziło wielu utalentowanych aktorów, którzy przygotowali posiłek z napisanego materiału. W ten sposób Sheldon Cooper Jima Parsonsa stał się ikoną telewizyjną, a tacy jak Leonard Hofstadter Johnny’ego Galeckiego i Penny Teller Kaleya Cuoco nie poradzili sobie tak źle. Chociaż była już doświadczoną weteranką telewizyjną, zanim zadebiutowała w „Teorii wielkiego podrywu”, aktualnym „Jeopardy!” Gospodarz Mayim Bialik stał się powszechnie znany jako Amy Farrah Fowler.

Jako centralna część obsady „Teorii wielkiego podrywu” (choć początkowo myślała, że ​​to teleturniej), Bialik ma wiele miłych wspomnień z pracy nad programem. Oczywiście ma też ulubione odcinki, takie jak ten, który uwielbia z bardzo słodkiego powodu.

Bialik uwielbia The Scavenger Vortex, ponieważ nawiązała bliską współpracę z Simonem Helbergiem

W sezonie 7 „The Scavengers Vortex” ekipa „Teoria wielkiego podrywu” bierze udział w polowaniu na padlinożerców. Są podzieleni na dwuosobowe zespoły, co daje kilka interesujących par, których można się nie spodziewać. Na przykład Amy Farrah Fowler skończyła z Howardem Wolowitzem (Simon Helberg) i pomimo początkowego niezręcznego napięcia z powodu braku spotkania jeden na jednego, zbliżają się do siebie niesamowicie. W filmie na swoim kanale YouTube Mayim Bialik przytacza ten odcinek jako wyjątkowy dla niej, ponieważ intensywnie współpracowała z Helbergiem, którego bardzo podziwia i docenia, i wiele się nauczyła podczas ich serii „Teoria wielkiego podrywu”.

Nic dziwnego, że miłość Bialika do Helberga nie skończyła się na „Teorii wielkiego podrywu”. Obsadziła go w swoim debiucie reżyserskim z 2022 roku „Jak nas stworzyli”, w którym występują także Dustin Hoffman i Dianna Agron. Rodzinny dramat o stracie, miłości i więzi między członkami rodziny, Bialik wiedział, że musi skłonić Helberga do tej głęboko emocjonalnej historii. „Bardzo ważne było również, aby mieć kogoś, kto znał mnie, gdy zmarł mój ojciec, kto znał moją rodzinę i czuł się, jakby miał tam przyjaciela” – powiedziała The Sun, kontynuując i chwaląc resztę obsady za ich pracę w z przodu aparatu.

Amy i Howard nie mieli zbyt wiele czasu, żeby spędzać czas przy „Teorii wielkiego podrywu”, ale kiedy to robili, zazwyczaj było fajnie. Jest zrozumiałe, że prawdziwy związek między Mayimem Bialikiem i Simonem Helbergiem przeszedł długą drogę, aby tak się stało.

Czy ten post był pomocny?