Skip to content
TV

Marco Grazzini z Virgin River uwielbia humor Mike’a

23 de kwiecień de 2023
l intro 1681868184

Streaming Netflixa

Mike nie może się doczekać

Serial dramatyczny Netflix „Virgin River” może skupiać się na pielęgniarce Mel Monroe (Alexandra Breckenridge) — i jej kwitnącym romansie z właścicielem lokalnego baru i byłym żołnierzem piechoty morskiej Jackiem Sheridanem (Martin Henderson) — ale w serialu jest też mnóstwo postaci drugoplanowych, sprawiedliwy udział w centrum uwagi.

Jedną z tych drugoplanowych postaci jest Mike Valenzuela, grany przez Marco Grazziniego, policyjnego detektywa i przyjaciela Jacka z czasów służby w piechocie morskiej. Grazzini wszedł do miksu w sezonie 2 jako powracająca postać, zanim został głównym członkiem obsady sezonu 3, gdzie pozostał od tamtej pory.

Jak wyglądało doświadczenie Grazziniego w roli Mike’a? Po pierwsze, Grazzini uwielbia humor, którym bawi się pomiędzy poważnymi nutami. W wywiadzie dla Survived the Shows Grazzini powiedział: „Wiesz, przez większość czasu Mike jest zajęty całą swoją pracą policyjną. To jest, wiesz, to jego praca, ale Mike ma świetne poczucie humoru, podobnie jak „Virgin River”.

Grazzini uważa, że ​​humor czyni dramat jeszcze lepszym

W wywiadzie dla Survived the Shows Marco Grazzini wyjaśnił, dlaczego uwielbia humorystyczne aspekty zarówno „Virgin River”, jak i swojej postaci. Aktor uważa, że ​​humor może podnieść poziom dramatu, na którym koncentruje się serial.

Grazzini powiedział: „Większość ludzi kojarzy serial jako dramat i romans, ale zdecydowanie jest kilka fantastycznych momentów komediowych i humorystycznych. I, moim zdaniem, to sprawia, że ​​​​dramat i romans są jeszcze lepsze. wiesz, przygotowuje cię do tego. Więc to jest to, co najpierw przyciągnęło [the character] Dla mnie. To było jak: „OK, ten facet jest poważnym facetem i zajmuje się biznesem, ale jakby był tam element humoru, doceniam to”.

Podsumowując, aktor przyznał, że zawsze szuka ról komediowych lub ról z subtelnymi elementami komediowymi, takich jak Mike. Gwiazda „Virgin River” powiedziała: „Jestem wielkim fanem komedii. Bardzo mnie to pociąga, szukam jej w każdym scenariuszu i doceniam, kiedy ją oglądam. uwielbiam się śmiać. Chciałbym rozśmieszać innych ludzi, w prawdziwym życiu lub w pracy”.

Czy ten post był pomocny?