Skip to content

Made in Abyss Sezon 2 Odcinek 12: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

15 de wrzesień de 2022
MiA

Wykonane w Otchłani jest uznawany za jedną z najlepszych serii anime fantasy ostatnich lat. Chociaż nie jest to tytuł mainstreamowy, seria zaowocowała serią anime i trzema filmami anime. Intrygująca fabuła i ciekawe postacie przyciągnęły fanów i teraz cieszymy się, że możemy cieszyć się drugim sezonem serialu anime. Teraz, gdy czekamy na nowe odcinki Wykonane w Otchłani anime, postanowiliśmy powiedzieć wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 12 sezonu 2 z Wykonane w Otchłaniktórego premiera zaplanowana jest na 21 września 2022 roku.

Wykonane w Otchłani Sezon 2, data premiery odcinka 11

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 12 sezonu 2 z Wykonane w Otchłani ukaże się 21 września 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest jeszcze znany, ale zostanie ujawniony wkrótce. Poprzedni odcinek został wyemitowany 14 września 2022 roku. Jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 12 ukaże się w tym samym czasie. Czas wydania jest następujący:

 • Czas pacyficzny: 7:30 PDT
 • Czas centralny: 9:30 CDT
 • Czas wschodni: 10:30 EDT
 • Czas brytyjski: 15:30 czasu BST
 • Czas w Indiach: 20:00 IST
 • Czas europejski: 16:30 CEST

Wykonane w Otchłani Sezon 2, odcinek 12 zwiastun i spoilery

Odcinki anime zwykle publikują krótki podgląd wideo do następnego odcinka na końcu każdego odcinka. Te filmy zostaną wkrótce udostępnione online, a gdy tylko się pojawią, udostępnimy Ci zwiastuny podglądu ze spojlerami w tym artykule. W tej chwili zwiastun przedpremierowy wciąż nie został udostępniony online.

Wykonane w Otchłani Sezon 2, Odcinek 12, podsumowanie

Gdy przygotowujemy się na to, co nadchodzi w następnym odcinku Wykonane w Otchłani Sezon 2, szybko podsumujmy, co wydarzyło się w ostatnim odcinku:

Vueko zaczyna opowiadać o swoim czasie z Ganją po tym, jak dotarła do szóstej warstwy. Zdając sobie sprawę, że nie mogą wrócić na powierzchnię, postanawiają przetrwać w nowym środowisku. Vueko tworzy więź podobną do rodziny z plemienną dziewczyną o imieniu Irumyuui, która mówi jej, że została uznana przez rodzinę za klątwę za bezpłodność, co doprowadziło do jej wygnania. Z biegiem czasu Ganja zdołała znaleźć źródło wody i nauczyła się sposobów na przetrwanie szóstej zmiany i wygodne życie w nowym domu.

Ale pewnego dnia Vueko stwierdza, że ​​Irumyuui i kilka Ganji jest poważnie chorych. Idąc po więcej wody, Wazukyan znajduje zespół monitorujący żywność martwy i zdeformowany, z małym przedmiotem podobnym do jajka w ich posiadaniu. Wkrótce potem dowiadują się ze swoim przerażeniem, że woda, którą pili, była w rzeczywistości organizmem pasożytniczym, który rozmnaża się po spożyciu, i że kończy się im czas na znalezienie lekarstwa.

ZWIĄZANE Z:

30 najlepszych mang fantasy, które musisz przeczytać

Utożsamiają też obiekt jajowaty jako kolebkę pożądania, relikt zdolny do zaspokojenia „najgłębszych pragnień”, chociaż złożone pragnienia prowadzą do deformacji jednostki, stąd jego rezonans u dzieci jest silniejszy. Ponieważ Pseudo-Woda nadal wpływa na Irumyuui, Mędrcy zgadzają się dać mu Kołyskę, mając nadzieję, że jego życzenie uratuje ich wszystkich. Irumyuui budzi się lepiej, ale jego ciało z czasem zaczyna się bardziej wypaczać. Pewnego dnia Irumyuui rodzi małe stworzenie, powodując, że Vueko spełnia swoje pragnienie posiadania dzieci.

Jednak stworzenie rodzi się bez organów wewnętrznych i wkrótce potem umiera. Irumyuui nadal regularnie rodzi swoje dzieci i traci je każdego dnia, powodując jej ogromny smutek. W końcu Vueko ulega pseudo-wody, ale Wazukyan karmi ją tajemniczym bulionem, który cudownie ją leczy. Mówiąc, że Irumyuui naprawdę uratował ich wszystkich, Vueko z przerażeniem uświadamia sobie, że właśnie zjadła martwe dzieci Irumyuui.

Gdzie oglądać Wykonane w Otchłani Sezon 2, Odcinek 12?

Jedyne miejsca, w których możesz oglądać Wykonane w Otchłani Sezon 2 regularnie to Amazon Prime (Anime Strike) i HIDIVE. Obie te usługi oferują serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go w języku japońskim, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Wykonane w Otchłani również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że te usługi nie są dostępne w każdym regionie świata.

 • Artur S. Poe

  Artur S. Poe

  Arthur S. Poe był zafascynowany fikcją, odkąd jako dziecko zobaczył Digimona i przeczytał Harry’ego Pottera. Od tego czasu obejrzał kilka tysięcy filmów i anime, przeczytał kilkaset książek i komiksów, zagrał w kilkaset gier wszystkich gatunków.

Czy ten post był pomocny?