Skip to content

Made in Abyss Sezon 2 Odcinek 11: Data premiery, godzina i gdzie oglądać

7 de wrzesień de 2022
MiA

Wykonane w Otchłani jest uznawany za jedną z najlepszych serii anime fantasy ostatnich lat. Chociaż nie jest to tytuł mainstreamowy, seria zaowocowała serią anime i trzema filmami anime. Intrygująca fabuła i ciekawe postacie przyciągnęły fanów i teraz cieszymy się, że możemy cieszyć się drugim sezonem serialu anime. Teraz, gdy czekamy na nowe odcinki Wykonane w Otchłani anime, postanowiliśmy powiedzieć wam wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącym odcinku 11 sezonu 2 z Wykonane w Otchłaniktórego premiera zaplanowana jest na 14 września 2022 roku.

Wykonane w Otchłani Sezon 2, data premiery odcinka 11

Z tego, co wiemy w tej chwili, odcinek 11 sezonu 2 z Wykonane w Otchłani ukaże się 14 września 2022 roku. Tytuł odcinka nie jest jeszcze znany, ale zostanie ujawniony wkrótce. Poprzedni odcinek wyemitowano 7 września 2022 roku. Podobnie jak każdy inny odcinek do tej pory, odcinek 11 ukaże się w tym samym czasie. Czas wydania jest następujący:

  • Czas pacyficzny: 7:30 PDT
  • Czas centralny: 9:30 CDT
  • Czas wschodni: 10:30 EDT
  • Czas brytyjski: 15:30 czasu BST
  • Czas w Indiach: 20:00 IST
  • Czas europejski: 16:30 CEST

Wykonane w Otchłani Sezon 2, odcinek 11 zwiastun i spoilery

Odcinki anime zwykle publikują krótki podgląd wideo do następnego odcinka na końcu każdego odcinka. Te filmy zostaną wkrótce udostępnione online, a gdy tylko się pojawią, udostępnimy Ci zwiastuny podglądu ze spojlerami w tym artykule. W tej chwili zwiastun przedpremierowy wciąż nie został udostępniony online.

Wykonane w Otchłani Sezon 2, odcinek 11 podsumowuje

Gdy przygotowujemy się na to, co nadchodzi w następnym odcinku Wykonane w Otchłani Sezon 2, szybko podsumujmy, co wydarzyło się w ostatnim odcinku:

Vueko zaczyna opowiadać o swoim czasie z Ganją po tym, jak dotarła do szóstej warstwy. Zdając sobie sprawę, że nie mogą wrócić na powierzchnię, postanawiają przetrwać w nowym środowisku. Vueko tworzy więź podobną do rodziny z plemienną dziewczyną o imieniu Irumyuui, która mówi jej, że została uznana przez rodzinę za klątwę za bezpłodność, co doprowadziło do jej wygnania. Z biegiem czasu Ganja zdołała znaleźć źródło wody i nauczyła się sposobów na przetrwanie szóstej zmiany i wygodne życie w nowym domu.

Ale pewnego dnia Vueko stwierdza, że ​​Irumyuui i kilka Ganji jest poważnie chorych. Idąc po więcej wody, Wazukyan znajduje zespół monitorujący żywność martwy i zdeformowany, z małym przedmiotem podobnym do jajka w ich posiadaniu. Wkrótce potem dowiadują się ze swoim przerażeniem, że woda, którą pili, była w rzeczywistości organizmem pasożytniczym, który rozmnaża się po spożyciu, i że kończy się im czas na znalezienie lekarstwa.

ZWIĄZANE Z:

30 najlepszych mang fantasy, które musisz przeczytać

Utożsamiają też obiekt jajowaty jako kolebkę pożądania, relikt zdolny do zaspokojenia „najgłębszych pragnień”, chociaż złożone pragnienia prowadzą do deformacji jednostki, stąd jego rezonans u dzieci jest silniejszy. Ponieważ Pseudo-Woda nadal wpływa na Irumyuui, Mędrcy zgadzają się dać mu Kołyskę, mając nadzieję, że jego życzenie uratuje ich wszystkich. Irumyuui budzi się lepiej, ale jego ciało z czasem zaczyna się bardziej wypaczać. Pewnego dnia Irumyuui rodzi małe stworzenie, powodując, że Vueko spełnia swoje pragnienie posiadania dzieci.

Jednak stworzenie rodzi się bez organów wewnętrznych i wkrótce potem umiera. Irumyuui nadal regularnie rodzi swoje dzieci i traci je każdego dnia, powodując jej ogromny smutek. W końcu Vueko ulega pseudo-wody, ale Wazukyan karmi ją tajemniczym bulionem, który cudownie ją leczy. Mówiąc, że Irumyuui naprawdę uratował ich wszystkich, Vueko z przerażeniem uświadamia sobie, że właśnie zjadła martwe dzieci Irumyuui.

Gdzie oglądać Wykonane w Otchłani Sezon 2, Odcinek 11?

Jedyne miejsca, w których możesz oglądać Wykonane w Otchłani Sezon 2 regularnie to Amazon Prime (Anime Strike) i HIDIVE. Obie te usługi oferują serial regularnie poprzez simulcast, ale będziesz musiał oglądać go w języku japońskim, z angielskimi napisami. Inne usługi przesyłania strumieniowego oferują Wykonane w Otchłani również, ale odcinki nie są regularnie aktualizowane, więc nie będziesz mógł oglądać najnowszych. Pamiętaj też, że te usługi nie są dostępne w każdym regionie świata.

Czy ten post był pomocny?