Skip to content
TV

Lyndsy Fonseca ujawnia kameę HIMYM, którą zobaczymy w tym, jak poznałam twojego ojca – Looper Exclusive

27 de wrzesień de 2021
l intro 1632704094

Fani „How I Met Your Mother” domagali się nowych informacji na temat nadchodzącego spin-offu „How I Met Your Father” od czasu ogłoszenia projektu (i kolejnych kolejek górskich, czy to się rzeczywiście wydarzy). Cóż, dzieciaki, w końcu to się dzieje i możemy po prostu zobaczyć znajomą twarz lub dwie, gdy Hulu przygotuje scenę dla serialu nastawionego na płeć, który jest zgodny z tą samą formułą, co oryginał.

Stworzony przez Isaaca Aptakera i Elizabeth Berger film „How I Met Your Father” będzie podążał śladami Hilary Duff jako Sophie — nowej postaci serialu Teda (Josh Radnor) — opowiadającej historię o tym, jak w przyszłości poznała ojca swojego syna. Miejmy nadzieję, że finał serii tego programu przebiegnie nieco lepiej niż zakończenie „Jak poznałem twoją matkę”.

Jak dotąd żadna z oryginalnej obsady nie jest oficjalnie związana z projektem. Jednak podczas ekskluzywnego wywiadu Looper z Lyndsy Fonsecą – która grała córkę Teda w oryginalnym serialu – dała nam sensację, w której aktor „How I Met Your Mother” będzie częścią nowego serialu.

Josh Radnor zawiesza HIMYF

Lyndsy Fonseca, pytając, czy zechce wystąpić w filmie „Jak poznałem twojego ojca”, powiedziała entuzjastycznie: „Oczywiście!”. Dodała: „Tak, oczywiście. Znam Josha [Radnor] to właściwie… właśnie z nim pisałam. Wiem, że Josh będzie częścią tego programu i powiedziałem: „Baw się dobrze”.

Cóż, masz to. Wygląda na to, że nasz własny Ted Mosby będzie w pewnym sensie częścią pokazu (niezależnie od tego, jak mały lub duży).

Fonseca kontynuował: „Kocham tych twórców. Wiem też, że serial jest prowadzony przez dwie urocze, utalentowane osoby, które były showrunnerami w „Grandfathered”. Więc jestem pewien, że będzie fantastycznie. Jestem pewien, że będzie tak zabawny. Kocham Hilary [Duff]. Ona jest taka kochana, więc oczywiście. Nie sądzę, że tak się stanie, ale uwielbiam sagę i myślę, że powinna być kontynuowana.

Tak więc, fani, idźcie do mediów społecznościowych twórców, jeśli chcesz mieć epizod z Fonseca. Czy dzieci Teda są wystarczająco duże, by być w barze do 2021 roku?

Lyndsy Fonseca mówiła również o kręceniu przyszłych scen w HIMYM

Chociaż nie jest do końca jasne, w jaki sposób Fonseca nakręciła przyszłe sceny w „Jak poznałem twoją matkę”, Fonseca wyjaśniła, że ​​nie współpracowała z Radnorem podczas tych fragmentów. Aktorka wyjaśniła: „Tak, wszystkie były poskładane razem. W pilocie Josh czytał z nami, poza kamerą. zrobiłem ten program. Nie znałam go. Ale potem, gdy podrosłam, zaczęliśmy mieć tak wielu wspólnych znajomych i widziałam go na koncertach naszych przyjaciół. Mój mąż w rzeczywistości jest prawie dziesięć lat starszy niż ja, czyli w wieku Josha.

Dodała: „Przyjaciółka mojego męża z college’u jest jednym z najlepszych przyjaciół Josha. Tak więc nagle krążyliśmy po tej samej orbicie, co zawsze jest zabawne, ponieważ wyraźnie nie jest wystarczająco stary, by być moim ojcem. Ale kiedy byłem znacznie młodszy, nie znałem ich zbyt dobrze, obsady. Ale zawsze taki miły. I Cobie [Smulders] także, widząc ją później jako dorosłą, wszyscy byli zawsze tacy mili”.

Fani mogą sprawdzić nowy serial Disney+ Fonseca „Turner i Hooch”, z nowymi odcinkami, które będą dostępne w środy na platformie streamingowej. Nie znamy jeszcze daty premiery „Jak poznałem twojego ojca”, ale serial ma miejsce w 2021 r., więc prawdopodobnie wkrótce się pojawi.

Czy ten post był pomocny?