Skip to content

Luke Hemsworth Action Pic „Gunner” dodaje trzy; Freddie Stevenson Doc „Trials To Triumph” przejęty przez Gravitas Ventures; Nagroda „BlackBerry” Nabs SFFILM; Więcej – Filmowe briefy

7 de kwiecień de 2023
Grant Feely Connor DeWolfe and Mykel Shannon Jenkins

EKSKLUZYWNY: Granta Feely’ego (Obi-Wan Kenobi), Connora DeWolfe’a (Potężne kaczki: zmiany w grze) I Mykela Shannona Jenkinsa (Podwójne zagrożenie) zostali wybrani do ról u boku Luke’a Hemswortha, Morgana Freemana i Josepha Baeny w nadchodzącym filmie akcji, Artylerzysta.

Film scenarzysty i reżysera Dimitriego Logothetisa (Jiu Jitsu), który jest obecnie kręcony w Alabamie, podąża za weteranem sił specjalnych Lee Gunnerem (Hemsworth), który zabiera swoich dwóch synów (DeWolfe, Feely) na wyprawę na ryby, aby odnowić kontakty. Wycieczka szybko się komplikuje, gdy chłopcy wpadają na masową operację handlu narkotykami i zostają porwani przez Dobbsa (Jenkins), syna szefa gangu, Kendrica Rykera (Freeman), który kieruje swoją organizacją z więzienia. Nie mając nikogo oprócz siebie do odwetu i elitarnych umiejętności bojowych, których nie zobaczą, rozwścieczony Gunner sieje spustoszenie, by uratować swoich dwóch synów z gangu Rykera.

Feely jest reprezentowana przez A3 Artists Agency, Aligned Stars i PKM Talent Management; DeWolfe firmy CESD i Semaphore; i Jenkins przez Momentum Talent i agencję literacką.

***

EKSKLUZYWNY: Gravitas Ventures nabył ogólnoświatowe prawa do dokumentu sportowego Próby do triumfuoparty na wspomnieniach byłej gwiazdy NFL, Freddiego Stevensona, ma ukazać się na platformach cyfrowych 2 maja.

Film wyreżyserowany przez Dana Ratnera, Grega Romano i Misę Garcię opowiada o błyskotliwej karierze piłkarskiej Stevensona, katastrofie, która nastąpiła po nim i jego ponownym odkryciu, a także zwraca uwagę na historie walki i odkupienia od aktora Maurice’a Benarda, byłego zawodowego piłkarza Delvina Breaux, mówcy motywacyjnego Tony’ego Gaskinsa i nie tylko. Ratner, Romano i Stevenson byli producentami projektu.

„Opowiedzenie tej historii było dla mnie ważne, ponieważ chociaż byłem w stanie przezwyciężyć moje skromne początki i bycie bezdomnym, aby spełnić swoje marzenie o dostaniu się do NFL, czułem, że moje życie nie miało sensu po zakończeniu kariery” – powiedział Stevenson . „Możliwość wymyślenia siebie na nowo naprawdę sprawiła, że ​​poczułam, że znalazłam cel mojego życia. Chciałem zawrzeć Próby do triumfu opowieści innych ludzi, aby przedstawić różne perspektywy ze wszystkich aspektów życia. Naprawdę wierzę, że ten film uratuje życie i pomoże wielu ludziom na całym świecie znaleźć poczucie celu”.

Umowa Pica została wynegocjowana przez majora Dodge’a i Billa Guentzlera z Gravitas.

***

EKSKLUZYWNY: Doświadczony producent Patryk Cheh z WakingUp Media zabezpieczyła prawa filmowe i telewizyjne do wszystkich sześciu powieści z serii WingMakers serial, w tym nadchodzący thriller science-fiction Kopernikskupił się na zderzeniu ludzkości z samoświadomym systemem komputerowym AI o tej samej nazwie, który planuje zaadaptować na potrzeby telewizji.

Powieści szczycące się oddanymi międzynarodowymi czytelnikami, które poruszają tematy wielowymiarowości, kosmicznej historii, technologii i świadomości, są pisane przez anonimowego autora pod pseudonimem James Mahu. Pierwsze pięć zyskało popularność od czasu ich pierwszej publikacji w latach 90., ponieważ zostały przetłumaczone na 18 języków i wysłane do 80 krajów na całym świecie.

Godne uwagi wcześniejsze dokonania Cheha obejmują thriller o seryjnym mordercy Obserwatorz udziałem Jamesa Spadera, Marisy Tomei, Keanu Reevesa i Erniego Hudsona, który został wydany przez Universal w 2000 roku, a także dramat Przejściektóry był oficjalnym kandydatem Korei Południowej do Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny w 2008 roku.

***

EKSKLUZYWNY: SFFILM ustanowił buzzy Berlin i tytuł SXSW Matta Johnsona Jeżynao wzroście i upadku pierwszego na świecie inteligentnego urządzenia na rynek masowy, jako odbiorca jego 2023 Sloan Science on Screen Prizeświętując przekonujące przedstawienie tematów naukowych lub postaci w narracyjnym filmie fabularnym, z kwotą 5000 $ do przekazania twórcom filmu.

Nagroda jest przyznawana corocznie w ramach partnerstwa między SFFILM a Fundacją Alfreda P. Sloana. Jeżyna dołączy do pokazu podczas najbliższej edycji Festiwalu SFFILM, odbywającego się w dniach 13-23 kwietnia, Sophie Barthes Pokolenie podów — kolejny tytuł Sloan Science on Screen, z Emilią Clarke i Chiwetelem Ejioforem w rolach głównych.

Poprzedni film zostanie wyświetlony w Premier Theatre w San Francisco 17 kwietnia o 19:30, a współscenarzysta i reżyser Johnson oraz fizyk z UC Berkeley, Joel Moore, będą obecni na pytaniach i odpowiedziach. Ten ostatni zagra w Dolby Cinema 19 kwietnia o 19:30, a Barthes będzie obecny na rozmowie z dyrektorem Dolby Institute, Glennem Kiserem.

***

EKSKLUZYWNY: Studio Śmierci Mózgu ujawnił plany wydawnicze swojego debiutanckiego filmu fabularnego Dogleg, wyznaczając ekskluzywną limitowaną premierę w Brain Dead Studios Fairfax w Los Angeles 13, 14 i 16 kwietnia. Pokazy w Nowym Jorku odbędą się w The Roxy Cinema 22 i 29 kwietnia oraz w Elsewhere 26 kwietnia.

Al Warren wyreżyserował i zagrał w filmie, opowiedzianym za pomocą serii przeplatających się winiet, jako reżyser-amator Alan, który gubi psa swojego narzeczonego na przyjęciu ujawniającym płeć w dniu ważnej sesji. Gdy stara się dokończyć swój najnowszy projekt z pomocą nowojorskiego krytyka, pościg za zagubionym psem i chaos jego filmu zaczynają się mieszać, a Alan coraz bardziej desperacko pragnie, by ten dzień się skończył.

Scenariusz napisali Michael Bible i Warren, producentami byli Babak Khoshnoud i Yours Truly, a Steve Smith i Meg Murnane z Brain Dead Studios jako EP-ki. W obsadzie Pica znajdują się także Angela Trimbur, David Aaron Baker, Ella Smith, Kristoffer Borgli, Courtney Pauroso, Dylan Redford, Bridey Elliott, Dabbs Anderson, Vatana Shaw, Nick Pinkerton, Sally Mullins, Chad Damiani i DeMorge Brown.

Czy ten post był pomocny?