Skip to content
TV

Love After World Domination – data premiery, postacie i fabuła – co wiemy do tej pory

12 de październik de 2021
l intro 1634007820

Powszechnie mówi się, że miłość i nienawiść są emocjami ściśle powiązanymi. Ludzie często uwielbiają nienawidzić rzeczy i zbyt łatwo może być wściekać się na to, co się kocha. Jeśli chodzi o tragiczną parę z „Miłości po dominacji nad światem”, nie ma jednak złej krwi. Być może nie byłoby to jednak tak zaskakujące, gdyby para, o której mowa, nie była jednocześnie zaciekłymi wrogami.

Oparte na mandze z 2019 r. o tym samym tytule autorstwa Nody Hiroshi i Takahiro Wakamatsu, to nadchodzące anime ze studia Project No. 9 stara się opowiedzieć fascynującą i komediową historię miłosną o dwojgu ludziach po przeciwnych stronach konfliktu bohatera i złoczyńcy. Z już ustalonym przewidywanym okresem premiery, obszerną listą castingów i intrygującą fabułą skupioną na zakochanych w gwiazdach, „Love After World Domination” może być kolejnym wielkim romansem anime. Mając to na uwadze, oto wszystko, co do tej pory wiemy o nadchodzącym anime.

Jaka jest data premiery Love After World Domination?

Według Anime News Network, wiadomości o anime „Love After World Domination” pojawiły się po raz pierwszy w kwietniu 2021 roku, kiedy Kodansha ogłosiła serię w majowym wydaniu Monthly Shonen Magazine. Od tego czasu anime ujawniło kilku członków obsady i wydało zwiastun, który ustanowił okno wydania na jakiś czas w 2022 roku.

24 sierpnia serwis streamingowy anime Funimation ujawnił, że będzie odpowiedzialny za udostępnienie serialu międzynarodowej publiczności, oprócz istniejącego wcześniej harmonogramu transmisji w japońskiej telewizji. To dobra wiadomość dla fanów anime, ponieważ prawdopodobnie oznacza to, że serial będzie simulcastem. Innymi słowy, nowe odcinki pojawią się na Funimation w Japonii. Jedyną wadą tej sytuacji jest to, że Funimation nie wyjaśniło, czy program będzie dubbingowany w dowolnych alternatywnych językach. Oczywiście nie jest to wymagane, aby ludzie spoza Japonii mogli cieszyć się anime, ale dla wielu widzów, którzy wolą oglądać seriale w swoim ojczystym języku, jest to długa droga. Niestety, mogą czekać dłużej niż reszta fanów „Love After World Domination”, jeśli są zaangażowani w pomysł obejrzenia dubbingowanej wersji.

Kim są bohaterowie Love After World Domination?

W centrum „Miłości po dominacji świata” znajduje się dwójka zakochanych w gwiazdach kochanków. Pierwszym z nich jest bohater tokusatsu w stylu „Power Rangers” o imieniu Fudo Aikawa, znany również jako Red Gelato. Jako lider Gelato 5, Fudo walczy ze złą organizacją znaną jako Gekko. Szkoda, że ​​jeden z głównych popleczników Gekko, Desumi Megahara (znana również jako Księżniczka Śmierci) całkowicie zwalił go z nóg. Duet jest podkładany odpowiednio przez Yusuke Kobayashi i Ikumi Hasegawa (przez ANN). Ich historię opowiada Fumihiko Tachiki.

Oczywiście ci dwaj nie są sami. Sama nazwa „Gelato 5” oznacza czterech innych bohaterów w drużynie Fudo. W kolejności inne Gelato to Blue Gelato aka Hayato Oji (głos Kazuyuki Okitsu), Yellow Gelato aka Misaki Jinguji (Nene Hieda), Green Gelato aka Daigo Todoroki (Junji Majima) i Pink Gelato aka Haru Orisugawa (Rina Hidaka). Grupę wspiera także naukowiec profesor Big Gelato (Chafurin). Razem ta szóstka walczy przeciwko nikczemnym siłom Gekko, będąc jednocześnie błogo nieświadomą nikczemnego romansu ich przywódców.

Tymczasem złą stronę okupują niektórzy naprawdę nie z tego świata złoczyńcy. Przywódca Gekko, Najwyższy Przywódca Bosslar, jest tak stereotypowo zły, jak się pojawia. Jest wyrażany przez Tomokazu Sugitę. Nie chodzi o to, by zdyskredytować jego równie złych popleczników, w tym Niedźwiedzia Culverina (Hiroki Yasumoto), Księżniczkę Stali (Hisako Kanemoto) i Księżniczkę Magicznych Bestii (Kana Hanazawa).

Jaka jest fabuła Love After World Domination?

Do tej pory większość fabuły „Miłość po dominacji” powinna być oczywista. Spektakl koncentruje się na Fudo i Desumi, którzy starają się zrównoważyć swój związek z życiem zawodowym. To wyjątkowa walka, przechodząca od dosłownych bitew na ulicy do bycia czułym. Jednak te dwa wydają się działać, dzień po dniu.

Nie daj się jednak zwieść temu, że są dla siebie łatwe. Jeśli już, zwiastun pokazuje, jak poważni są ci dwaj, jeśli chodzi o ich karierę odpowiednio jako bohatera i złoczyńcy. Fudo nie pragnie niczego poza światowym pokojem, a Desumi tęskni za dniem, w którym Gekko będzie rządził całym światem. Kiedy nadchodzi czas rzucania, nie zadają ciosów (no, może trochę, czasami). Po prostu, kiedy wszystko jest powiedziane i zrobione, nadal są w sobie szaleńczo zakochani. Jak te dwie gołąbki utrzymają swoją miłość przy życiu, kiedy wydaje się, że zawsze są przeciwko sobie? Dowiemy się dopiero przy premierze „Love After World Domination” w 2022 roku.

Czy ten post był pomocny?