Skip to content
TV

Lekcje z chemii Data premiery, obsada i fabuła – co wiemy do tej pory

27 de październik de 2021
l intro 1635258267

Co najmniej jeden film lub program telewizyjny z twojej mentalnej listy ulubionych został zaadaptowany z książki — takiej, która najprawdopodobniej została opublikowana na wiele lat przed premierą tego programu lub filmu. „Harry Potter”, „Władca Pierścieni”, „Wielki Gatsby”, „Gra o Tron” i „Dexter” są powszechnie znane jako wielkie powieści fizyczne, które po ogromnym sukcesie stały się nośnikami cyfrowymi. Czasami film lub serial cieszą się tak samo uznaniem jak książka, a innym razem nie tak bardzo. Jednak to nigdy nie powstrzymało i nigdy nie powstrzyma studiów przed tworzeniem ekranizacji najlepszych książek.

Wiele adaptacji książek pojawiających się na dużym ekranie i serwisach streamingowych teraz lub w niedalekiej przyszłości, w tym klasyk science-fiction Franka Herberta „Dune”, wielu z nich chce sprawdzić, czy ich ulubione książki zostaną wkrótce ożywione przez Hollywood i najlepsze aktorzy. Fani aktorki Brie Larson mają szczęście, ponieważ zaplanowano ją na produkcję wykonawczą i zagranie w adaptacji niezwykle dobrze przyjętej, ale jeszcze nieopublikowanej powieści „Lekcje chemii”. Oto wszystko, co do tej pory wiemy.

Jaka jest data wydania Lekcji z chemii?

Według Entertainment Weekly Brie Larson ma zagrać główną rolę w „Lekcji z chemii”, a adaptacja będzie transmitowana na Apple TV+ jakiś czas po oficjalnym wydaniu powieści 5 kwietnia 2022 r. Nie jest jasne, kiedy rozpocznie się produkcja, ale biorąc pod uwagę to seria została właśnie odebrana z Larsonem dołączonym do gwiazdy, prawdopodobnie sprawy potoczą się dość szybko, a Apple poprze projekt. Na razie nie ma również ustalonego harmonogramu ani daty premiery serii. Biorąc pod uwagę, że Larson był ostatnio zajęty produkcją kolejnej części „Captain Marvel”, „The Marvels”, naszym najlepszym przypuszczeniem jest wypatrywanie tego za rok lub na początku 2023 roku.

Więcej oficjalnych informacji z pewnością zostanie ujawnionych w miarę postępów produkcji, ale Larson nie jest obcy podpisaniu się do projektu z niejasną datą premiery, biorąc pod uwagę jej pozycję w Marvelu. „The Marvels” został ogłoszony na początku 2020 roku, a produkcja rozpoczęła się wkrótce potem, ale pandemia COVID-19 interweniowała i wielokrotnie zmieniała datę premiery, a teraz ma ona nastąpić 17 lutego 2023 roku. Niemniej jednak może to zadziałać na korzyść Larsona, z prawdopodobnie w tym samym czasie „Lessons in Chemistry”.

Kto jest w obsadzie Lekcji z chemii?

Od czasu ekskluzywnego powrotu Variety w styczniu tego roku, żaden aktor nie został oficjalnie ogłoszony jako związany z projektem poza Brie Larson, ale artykuł ujawnia, że ​​Jason Bateman i jego firma produkcyjna, Aggregate Films, są producentami wykonawczymi „Lessons in Chemistry”. obok Larsona.

To z pewnością może wskazywać na Bateman występującą u boku Larsona, być może w roli miłosnego ukochanej jej postaci lub zupełnie odrębnego antagonisty. Tak czy inaczej, Bateman z pewnością byłby świetnym dodatkiem do obsady ze swoimi doskonałymi aktorskimi i komediowymi kotletami, a my uwielbiamy pomysł, w którym Larson i Bateman odbijają od siebie pomysły, co z pewnością nas rozśmieszy.

Gdy pojawi się więcej informacji, zobaczymy, czy Bateman zdecyduje się zagrać w serialu, czy po prostu produkować. Opierając się na wcześniejszych filmach, które wyprodukowali Bateman i jego firma, często brał udział w projektach, więc jest powód, by mieć nadzieję, że może dołączyć do obsady.

Jaka jest fabuła Lekcji z chemii?

Autorka „Lessons in Chemistry” Bonnie Garmus i Doubleday ujawnili szczegółowe streszczenie tego, co dzieje się w powieści przed jej kwietniową premierą w przyszłym roku. Akcja powieści rozgrywa się w latach 60. XX wieku i opowiada historię naukowca, który stał się ikoną gotowania, Elizabeth Zott, w którą zagra Brie Larson. Zott rozpoczyna swoją karierę w Hastings Research Institute z całkowicie męskim zespołem, który bardzo rażąco ma „nienaukowy pogląd na równość”, z wyjątkiem samotnego i błyskotliwego badacza o imieniu Calvin Evans, który zakochuje się w inteligencji Zotta (poprzez Curtisa Browna) . Postać Evansa mogłaby być rolą Jasona Batemana, gdyby działał w serialu.

Zaledwie kilka lat później Zott jest teraz samotną matką i gospodarzem udanego programu kulinarnego ze względu na jej niewiarygodnie naukowe podejście do jedzenia, które stało się popularne wśród wielu ludzi. Zott odkrywa, że ​​nie tylko wpływa na inne kobiety w sposobie, w jaki gotują, ale także w sposobie, w jaki podchodzą do „status quo”, jakie mężczyźni mają dla kobiet. Garmus zauważył, że chciała, aby Zott reprezentował każdego, kto kiedykolwiek czuł się powstrzymywany lub niedoceniany, jednocześnie wykorzystując osobowość Zotta, aby odzwierciedlić, że nie toleruje tego rodzaju rzeczy (poprzez EW).

Więcej na temat historii „Lekcje chemii” zostanie z pewnością ujawnione po wydaniu książki, ale fani mają co najmniej przyzwoitą kwotę do odejścia od ujawnienia Garmusa i szczegółowego streszczenia.

Czy ten post był pomocny?