Skip to content

Legenda powraca w pierwszym oficjalnym spojrzeniu na Indiana Jones 5

19 de listopad de 2022
l intro 1668873919

Harrison Ford patrzy w kamerę

Indiana Jones powraca w kolejną ekscytującą podróż, ponieważ kolejny film legendarnego bohatera – wciąż nieoficjalnie znany jako „Indiana Jones 5” – trafi do kin w 2023 roku. Szczegóły dotyczące projektu są skąpe, ale niektóre elementy zostały potwierdzone. Najważniejszym z nich jest dodanie do obsady Madsa Mikkelsena, Boyda Holbrooka i Phoebe Waller-Bridge.

Obecność Waller-Bridge’a wywołała jedną z największych plotek, do której musiał się odnieść sam reżyser James Mangold. Źródła twierdziły, że postać Helena przejmie rolę Jonesa na zakończenie filmu; myśl ta nie spodobała się wielu długoletnim fanom (przez Metro). W komentarzach w mediach społecznościowych spekulowano również, że zakończenie spotkało się z bardzo negatywną reakcją podczas pokazu testowego. Mangold napisał o raportach z dosadną odpowiedzią. „Nikt nigdy nie zastąpi Indiany Jonesa. Ani w żadnym scenariuszu, ani w żadnej wersji. Nigdy nie dyskutowano” — napisał filmowiec w ramach Świergot post będący odpowiedzią dla fana.

Niemniej jednak spekulacje na temat oczekiwanego projektu trwają, gdy fani po raz pierwszy zobaczą powrót Jonesa. Obrazy mogą nie być wypełnione spoilerami, ale z pewnością skłonią wszystkich do mówienia.

Nowa okładka magazynu przedstawia powrót Harrisona Forda jako Indiany Jonesa

Magazyn Empire opublikował pierwsze oficjalne zdjęcie Harrisona Forda w filmie „Indiana Jones 5”. Okładka jest częścią zapowiedzi najbardziej oczekiwanych filmów 2023 roku. Ford jest natychmiast rozpoznawalny w klasycznym kostiumie; tylko fedora rzuca cień na jego oczy, dodając mu tajemniczości.

Prenumeratorzy publikacji otrzymują dodatkowy bonus w postaci specjalnej okładki. Sam Hadley stworzył obraz, który Empire opisuje jako „Nowy Jork z lat 60. XX wieku”. Mówi się, że jest inspirowany filmem, chociaż nie ma żadnych informacji na temat rzeczywistej scenerii. Sam obraz nawiązuje do słynnych plakatów, które towarzyszyły serii od jej powstania.

Czytelnicy będą mogli również zobaczyć ekskluzywne fotosy z nadchodzącego filmu. Empire zaoferowało wgląd w to, czego mogą się spodziewać dzięki jednemu z tych upragnionych zdjęć (via Twiiter/@IndianaJones). Pokazuje Indy’ego rozglądającego się wokół łodzi, złote promienie uderzające w wodę za nim. Te obrazy oznaczają początek tego, co z pewnością będzie wielkim marketingowym błyskiem. Przed premierą Empire, zdjęcia zza kulis filmu „Indiana Jones 5” pojawiały się w Internecie podczas kręcenia filmu. Te nieautoryzowane zdjęcia dały do ​​zrozumienia, czego można się spodziewać po kostiumach, postaciach i ustawieniach.

Czy ten post był pomocny?