Skip to content
TV

Fani The Last Of Us tracą to na pierwszym spojrzeniu na serial HBO

27 de wrzesień de 2021
l intro 1632727718

„The Last of Us” i jego kontynuacja to brutalne, ale niesamowicie poruszające gry. Złożona historia Joela, Ellie i innych ocalałych z grzybowej apokalipsy zombie jest pełna wiarygodnych postaci i ponurych losów, a także ekscytujących momentów filmowych. Nic więc dziwnego, że nadchodzi serial HBO z aktorami na żywo, w którym alumni „Gry o tron” Pedro Pascal i Bella Ramsey występują w roli Joela i Ellie.

Chociaż będziesz musiał jeszcze trochę poczekać, zanim twoje struny serca skręcą się w węzeł przez dramatyczne zwroty akcji, które bez wątpienia ma w zanadrzu serial HBO, pewne informacje już napłynęły. Twórca „The Last of Us” Naughty Dog ma zamienił Dzień Wybuchu gry — 26 września 2013 r. — w coroczne wydarzenie, które przynosi fanom wszelkiego rodzaju dobrodziejstwa związane z „Ostatnim z nas”, a na szczęście tegoroczne obchody obejmowały pierwsze spojrzenie na HBO seria.

Pierwsze spojrzenie na The Last of Us HBO wygląda jak scena z gry

Pierwsze spojrzenie na „The Last of Us” HBO pochodzi z Naughty Dog’s Świergot konto, a jeśli nie wiesz, na co patrzysz, możesz pomylić to ze zrzutem ekranu z pierwszej gry „The Last of Us”. Obraz pokazuje Joela Pascala i Ellie Ramsaya, wyglądających zupełnie tak, jak w grze, aż po szpilki na plecaku Ellie. Dodatkową iluzję jest sposób, w jaki obaj odwracają się od kamery, tak jak w przypadku perspektywy trzeciej osoby w grze.

Obraz przedstawia Joela i Ellie patrzących na odległe wzgórze, na szczycie którego można zobaczyć szczątki samolotu. Otwarta lokalizacja sugeruje, że byli w drodze już od jakiegoś czasu, a brak widocznej broni i umiarkowanie czyste ubrania sugerują, że jest to jeden z najrzadszych spokojnych momentów podczas ich przygód. Poza tym trudno wychwycić zbyt wiele informacji z tego pierwszego rzutu, poza jedną rzeczą: „The Last of Us” HBO z pewnością wygląda bardzo, bardzo interesująco.

Czy ten post był pomocny?