Skip to content
TV

Laura Donnelly jest gotowa na kontynuację Wilkołaka nocą

16 de listopad de 2022
l intro 1668578293

Laura Donnelly na rozdaniu nagród Tony

„Werewolf by Night” naprawdę nie przypominało niczego, co Marvel kiedykolwiek wcześniej wydał. Nie tylko był to czarno-biały powrót do klasycznych filmów o potworach, ale był to jednogodzinny jednorazowy film specjalny dla Disney +, który nie opiera się na powiązaniach z większym Marvel Cinematic Universe. Prowadzony przez Gaela Garcię Bernala odcinek specjalny podążał za zupełnie innym bohaterem, dotkniętym klątwą wilkołaka dzięki swojej linii krwi.

„Werewolf by Night” był hitem wśród krytyków i publiczności, zdobywając 90-procentową aprobatę obu na Rotten Tomatoes. Prawdziwe pytanie brzmi teraz, co Marvel zrobi z tą własnością. Podczas gdy postacie takie jak Man-Thing zostały wprowadzone do MCU poprzez dodatek specjalny, nic nie wskazywało na to, dokąd potoczą się sprawy ani czy ta godzinna historia kiedykolwiek połączy się z większym wszechświatem Marvela. Reżyser Michael Giacchino powiedział jednak, że jest absolutnie otwarty na więcej rozdziałów.

„To są ludzie, do których mam takie powinowactwo. Więc czy chciałbym zrobić z nimi więcej? Oczywiście, chciałbym zrobić z nimi więcej. Mam wiele pomysłów na rzeczy, które chciałbym zrobić” powiedział (za Bustle).

Gwiazda „Werewolf by Night” Laura Donnelly, która gra Elsę Bloodstone, również otworzyła się na temat swoich przemyśleń na temat ponownego wcielenia się w jej rolę w potencjalnej kontynuacji.

Laura Donnelly chce, aby kontynuacja Werewolf by Night skupiała się na Jacku i Elsie

Laura Donnelly nie chce kontynuacji „Wilkołaka nocą” i ujawniła, że ​​ma nadzieję, że kontynuacja skupi się na relacji między jej postacią, Elsą Bloodstone, a Jackiem Russellem (Gael Garcia Bernal). Aktorka powiedziała również, że kontynuacja może dać jej okazję do zbliżenia jej postaci do jej komiksowej inspiracji.

„Każda okazja do zwiedzania [a sequel], skoczyłbym i chciałbym również zbadać związek między Elsą i Jackiem. To tylko jeden, który został właśnie dotknięty i widzisz początek czegoś kwitnącego, a my nie wiemy, co to jest. I uwielbiam pracować z Gaelem. Byłbym bardzo, bardzo szczęśliwy – po prostu do mnie zadzwoń” – powiedział Donnelly w rozmowie z The Wrap.

Jeśli chodzi o jej występ w „Werewolf by Night”, Donnelly wpadła w doskonały nastrój do czarno-białego filmu o potworach, badając swoją rolę, oglądając klasyczne filmy, takie jak „Frankenstein” i „Dracula”, i pokochała film „Werewolf by Night” skończyć być. „Nie byłem związany z postacią z komiksów i nie musieliśmy łączyć wszystkiego z resztą MCU. Po prostu czułem się, jakbyśmy kręcili film na Halloween, dokładnie to, co Michael mi przedstawił” powiedziała aktorka.

Czy ten post był pomocny?