Skip to content

Lance Barber uważa, że ​​młody Sheldon jest najlepszą robotą

10 de grudzień de 2022
l intro 1670654190

Lance Barber uśmiecha się

„Młody Sheldon” to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych, a jego sukces częściowo wynika z faktu, że serial powstał jako prequel „Teorii wielkiego podrywu”. Oba programy koncentrują się wokół Sheldona Coopera — genialnego, ale społecznie niezdarnego fizyka — ale dają widzom spojrzenie na różne momenty jego życia, przy czym „Teoria wielkiego podrywu” koncentruje się na jego dorosłym życiu, a „Młody Sheldon” śledzi go jako dziecko.

A ponieważ niezwykle popularny program CBS wchodzi w szósty sezon, nadal przyciąga widzów swoją fabułą i humorem. Sitcom konsekwentnie przyciąga największą widownię w telewizji w czwartkowe wieczory, a średnia oglądalność nowych odcinków w tym sezonie oscyluje wokół 7 milionów.

Lance Barber, który gra ojca Sheldona, George’a Coopera Sr. w „Young Sheldon”, wie, jaki sukces odniósł serial i uważa, że ​​istnieje kilka dobrych powodów, dla których fani byli tak lojalni wobec serialu przez lata. W wywiadzie dla niemieckiego serwisu Serienjunkies Barber był dość pochlebny, mówiąc: „Myślę, że program ma wiele zalet w sposobie, w jaki go przedstawili”.

Teoria wielkiego podrywu stworzyła Młodego Sheldona, ale jej sukces to coś więcej

Ponieważ „Młody Sheldon” z każdym kolejnym sezonem zbiera solidne oceny, Barber mówi, że może podziękować „Teorii wielkiego podrywu” za część tego sukcesu. „Myślę, że to praca z jackpotem, ponieważ mamy wiele zalet, których nie mają programy po raz pierwszy, i to jest wbudowana publiczność, która przynajmniej spróbuje tego w oparciu o sukces poprzedniego programu” Barber powiedział Serienjunkies w wywiadzie.

Barber może również pomyśleć, że tę pracę można uznać za „jackpot”, ponieważ jest to zdecydowanie najpopularniejszy program telewizyjny lub film, w którym niezmiennie występuje, odkąd rozpoczął swoją karierę w 2001 roku, występując w „ER”. I to nie jest tak, że aktor nie był w przeszłości częścią popularnych programów, takich jak „The Comeback” i „It’s Always Sunny in Philadelphia”.

Na pierwszy rzut oka łatwo jest stwierdzić, że sukces „Młodego Sheldona” można przypisać bliskiemu powiązaniu z niezwykle popularną „Teorią wielkiego podrywu”, ale Barber dodał, że jego zdaniem chodzi o coś więcej. „Na szczęście mamy fanów z „Teorii wielkiego podrywu”, ale myślę, że najlepszą rzeczą w tym serialu jest to, że mamy fanów, którzy nigdy nie oglądali „Teorii wielkiego podrywu”. Myślę, że serial broni się sam. I myślę, że to było genialne ze strony twórców, że zrobili coś… zmienili go i sprawili, że będzie samodzielny ”- podsumował Barber.

Czy ten post był pomocny?