Skip to content
TV

Kto wygrał wyzwanie: All Stars, sezon 1?

4 de sierpień de 2022
l intro 1659593365

Obsada 1. sezonu The Challenge All Stars

Od debiutu „The Challenge” w MTV minęło prawie 25 lat. Długo działający reality show pierwotnie czerpał swoją obsadę z gwiazd z serii „Real World” i „Road Rules”, ale trudno uwierzyć, że na początku „wyzwanie” nie miało nic wspólnego z fizyczną konkurencją, ale zamiast tego była mieszanką ostoi rzeczywistości MTV, wybraną do wspólnego życia w kamperze.

W najwcześniejszym wcieleniu członkowie obsady wyruszyli w podróż i otrzymali „przystojną nagrodę” po wykonaniu serii zadań. Przewiń do przodu kilka dekad, a spin-off zawierał intensywne fizyczne kompozycje i mnóstwo połączeń miłosnych w wielu tematycznych sezonach, w tym „Bitwa płci”, „Gauntlet”, „Piekło”, „Świeże mięso, „Wojna światów” i nie tylko. Podsumowując, seria „Challenge” ma ponad 30 sezonów, ale przestała zawierać tylko znane już gwiazdy MTV lata temu. W późniejszych sezonach pojawiły się gwiazdy z hitów reality TV, takich jak „Survivor” i „Love Island” (przez Entertainment Weekly), i tak, to była zwyciężczyni „Big Brothera”, Kaycee Clark, która wygrała sezon „Spies, Lies & Allies”.

„Wyzwanie” było na tyle popularne, że przetrwało ponad dwie dekady, ale zagorzali fani tęsknili za czymś bliższym oryginalnemu formatowi. W 2021 roku narodziło się „The Challenge: All Stars” dzięki oryginalnemu „Road Ruler” Markowi Longowi, którego misją było przywrócenie gwiazd OG MTV do spin=off Paramount+. „To świetna zabawa dla fanów, którzy dorastali z nami, widząc ewolucję nas jako ludzi”, powiedział TV Insider o nostalgicznym powrocie starszych graczy. „To jest sekretny sos tego programu”.

Ale z tych wszystkich weteranów MTV, którzy wygrali pierwszy sezon „The Challenge: All Stars”?

Pierwszym zwycięzcą The Challenge: All Stars został….

W pierwszym sezonie „The Challenge: All Stars” 22 byłych zawodników rywalizowało o pół miliona dolarów w górach Argentyny. W obsadzie wybuchu z przeszłości znaleźli się Mark Long („Zasady drogowe: USA”), Syrus Yarbough („Real World: Boston”), Aneesa Ferriera („Real World: Chicago”), a nawet dawny „Real”. Świat: Los Angeles” Beth Stolarcyzk. Ale to Yes Duffy („Zasady drogowe: Semestr na morzu”) wygrał duże pieniądze. Duffy, który pracuje jako architekt, powrócił do serii „Challenge” prawie 18 lat po swoim występie w „Bitwa płci”, ale nie spodziewał się, że zajdzie daleko.

„Myślałem, że pierwszego dnia zostanę odesłany do domu” – przyznał E! Wiadomości, dodając, że nie znał wielu innych graczy i nie ma żadnych gier towarzyskich ani sojuszu. Podczas gdy trenował przed występem, Duffy był zaskoczony intensywnością niektórych wyzwań. Mark powiedział wszystkim: „Będziemy się dobrze bawić! Będzie fajnie!” … Myślałem, że pójdziemy lekko, a gdy tylko tam dotarliśmy, było to po prostu szaleństwo” – powiedział.

Duffy ujawnił również sekret jego wielkiej wygranej, polegający na uprawianiu jogi dwa razy dziennie, każdego dnia, przed zawodami. Jeśli chodzi o możliwość powrotu „Challenge”, mistrz powiedział: „Jestem grą. Uwielbiam pomysł posiadania większej liczby wyzwań „All Star”. Jest o wiele więcej konkurentów, których możemy dotknąć, spojrzeć i zobaczyć, co oni Mam teraz. Jeśli chcemy zagrać w Super Bowl, OG vs. New School, gram. Gram, żeby wskoczyć i zobaczyć, co mam. Przyniosę wszystko, co mam.

Czy ten post był pomocny?