Skip to content
TV

Kto gra Joela w Welcome To Eden?

26 de kwiecień de 2023
l intro 1682455649

Telewizja

Joel gapi się na niebieski mundur

W drugim sezonie hiszpańskiego dramatu Netflix „Welcome to Eden” młodzi dorośli, którzy utknęli na wyspie ze społecznością Edenu, są tak samo pochłonięci próbami wydostania się z wyspy i powrotu do swojego życia. Ale po zagrożeniu dla Astrid (Amaia Salamanca), Ibóna (Diego Garisa) zabicia Ulisesa (Alex Pastrana) i Charly’ego (Tomy Aguilera) ucieczce z wyspy w sezonie 1, zmiana warty nie była nieoczekiwana.

Podczas gdy Charly początkowo cieszy się, że został wyłowiony z oceanu, szybko zdaje sobie sprawę, że jego ratownicy pracują dla Edenu. Joel dowodzi zespołem ochrony, a Astrid prosi o obecność jego i reszty ich ochrony po niedawnym niezadowoleniu na wyspie. Joel nie ma żadnych skrupułów przed zabijaniem nieposłusznych członków Edenu i wydaje się, że lubi podejmować decyzje o likwidacji problematycznych ludzi. Na ślepo robi wszystko, o co go poproszą, pozornie z radością z każdego aktu przemocy, który popełnia lub obserwuje. Aktorem grającym sadystycznego Joela jest aktor Carlos Torres.

Torres jest gwiazdą telenoweli

Carlos Torres zadebiutował na ekranie w kolumbijskiej wersji niezwykle popularnego argentyńskiego serialu Floricienta, grając Franco Fritzenwaldena. Jego przełomową rolą była rola w telenoweli „Amor, mentiras y video”. Jako Tomas gra starszego brata głównego bohatera, 15-letniego Manolo. Po tym, jak zagrał złego faceta Enrique „Kike” Linaresa w telenoweli „Niñas mal”, zagrał jedną z głównych ról w kolumbijskiej telenoweli „Secrets of Paradise” („Secretos del paraíso”).

W 2020 roku zagrał w serialu komedii romantycznej „All for Love” („Amar y vivir”), grając mechanika Joaquína. Od 2018 do 2021 roku występował jako czarny charakter Charly Flow w serialu „The Queen of Flow”. Charly jest nie tylko odpowiedzialny za aresztowanie i uwięzienie bohaterki Yeimy Montoyi po tym, jak wrobił ją w bycie mułem narkotykowym, ale także kradnie zeszyt zawierający jej piosenki i wykorzystuje je, by zostać sławną piosenkarką. Program odniósł światowy sukces, zdobywając międzynarodową nagrodę Emmy dla najlepszej telenoweli w 2019 roku.

Po „Królowej przepływu” Torres zagrał Juana Estebana Osorno w „Nieta elegida”, a obecnie gra Pipe Calderóna w „Paro de mi corazón”.

Czy ten post był pomocny?