Skip to content

Kto gra Claire Muncy w Alaska Daily?

12 de grudzień de 2022
l intro 1670576464

Claire Muncy z Alaska Daily wygląda na zadowoloną z siebie

Podczas gdy surowy dramat dziennikarski ABC „Alaska Daily” nadal w równym stopniu imponuje zarówno krytykom, jak i widzom, nadal wydaje się, że jest to niewidoczny sukces sieci. To trochę zaskakujące, ponieważ „Alaska Daily” miał swoją premierę z kilkoma poważnymi talentami na pokładzie, w tym dwukrotną zdobywczynią najlepszej aktorki Hilary Swank w roli głównej i nagrodzonym Oscarem filmowcem Tomem McCarthym („Spotlight”) za kamerą.

Pomijając status niewidoczny, ten rodzaj talentu, co zrozumiałe, sprawia, że ​​”Alaska Daily” jest samą definicją prestiżowej telewizji. Do tej pory zarówno Swank, jak i McCarthy w dużej mierze dostarczyli towarów, tworząc dramat oparty na postaciach, którego narracja jest zarówno głęboko humanistyczna, jak i społeczna. Wspomniany duet był więcej niż wspomagany w tym przedsięwzięciu przez niesamowity zespół wspierających graczy, zapewniający zręczną pracę nad postaciami, co pomogło ożywić ekscytującą i często niepokojącą opowieść o nadużyciach w małym miasteczku. A spośród postaci występujących w tej pełnej zwrotów akcji narracji niewielu okazało się tak intrygujących jak Claire Muncy.

Jest to oczywiście w dużej mierze wynikiem kradnącej sceny pracy aktorki stojącej za tą postacią. Oto kto gra Claire Muncy w „Alaska Daily”.

Meredith Holzman to aktorka, którą prawdopodobnie widziałeś już kilkanaście razy i nie zdawałeś sobie z tego sprawy

Aktorką, która gra Claire Muncy w „Alaska Daily” jest Meredith Holzman. A jeśli masz wrażenie, że już ją gdzieś widziałeś, to dlatego, że prawie na pewno tak było. Holzman zebrała naprawdę imponującą listę kredytów ekranowych w trakcie swojej kariery.

Holzman zasłużył sobie na pierwsze miejsce na ekranie za jednorazową rolę w nagrodzonym Emmy dramacie „Damages”, a następnie pracował nad niektórymi z najlepszych seriali, które zaszczyciły fale radiowe. Jej występy na małym ekranie obejmują krótkie występy w „Veep”, „The Blacklist” i „Chicago Fire”. W 2017 roku aktorka dostała główną rolę u boku Jessiki Beil i Billa Pullmana w filmie „The Sinner” i zarezerwowała powracającą rolę twardej obrończyni w filmie „Law & Order: Special Victim’s Unit”. Holzman pojawił się kilka razy w „The Good Fight” w 2019 roku i od tego czasu zdobył krótkie role w niespodziewanych hitach Hulu „Ramy” i „Only Murders in the Building”, a także w chwalonym biodramacie Netflix z 2022 roku „Inventing Anna” ”.

Przez lata aktorka zbudowała również imponujące CV filmowe, choć te napisy są w dużej mierze niezależne. Holzman miał szczególnie dobry rok 2019, grając drugoplanową rolę w dramacie z gwiazdami „Luce” i zapewnił niezapomnianą kreację w czarnej komedii „Blow the Man Down”. Jeśli jednak chcesz zobaczyć ją w najlepszym wydaniu, szorstki, chwalony przez krytyków (według Rotten Tomatoes) dramat bokserski „Jungleland” z 2019 roku nie może być bardziej polecany.

Czy ten post był pomocny?