Skip to content
TV

Kraj ognia – co wiemy do tej pory

3 de wrzesień de 2022
l intro 1662161977

Max Thieriot uśmiecha się

Od policyjnych procedur, przez medyczne mydła, po pokazy ukazujące tajniki machiny politycznej, nasz głód dramatycznych serii okupacyjnych ma długą i pozornie niewyczerpaną historię. W (stosunkowo) ostatnich latach na scenie pojawiła się niszowa odmiana formuły, która łączy heroizm o wysoką stawkę z mniej znaną, codzienną logistyką nieodłącznie dramatycznej pracy – scenariuszem dramatu strażackiego.

Kuszące jest uznanie, że „Rescue Me” FX, który zadebiutował w 2004 roku, rozpalił nasze zainteresowanie tym podgatunkiem, ale najwcześniejsze opisy tych seriali opartych na stacjach telewizyjnych sięgają połowy wieku i pierwszego złotego wieku telewizji (przez FireRescue1).

Tej jesieni, po popularności stacji 19 stacji ABC, Chicago Fire stacji NBC oraz 9-1-1 i 9-1-1 Lone Star Ryana Murphy’ego, CBS wkracza na rynek. akcja, z własną narracją. Nadchodząca seria „Fire Country” już wywołała podekscytowaną pogawędkę fanów na Reddicie, częściowo ze względu na nazwy przypisane do projektu i wyjątkową historię głównego bohatera. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o najnowszym dodatku do coraz bardziej obszernego, ale nie mniej ekscytującego katalogu serii pierwszej pomocy.

Jaka jest data premiery Fire Country?

Fani „Texas Rising”, „Bates Motel” i „SEAL Team” z pewnością zechcą obejrzeć piątkową premierę „Fire Country” 7 października o godzinie 21:00 czasu wschodniego (przez CBS). Max Thieriot, który w ostatnich latach miał dobrą passę na małym ekranie (poprzez IMDb), nie tylko zagra główną rolę; będzie także producentem wykonawczym — i pisać. Jak donosi Deadline, aktor wpadł na pomysł na historię (zainspirowany latami spędzonymi w północnej Kalifornii) i był współautorem scenariusza dla pilota obok Tony’ego Phelana (z „Grey’s Anatomy”) i Joan Rater (z ” Anatomia Greya” i „Madame Sekretarz”).

Thieriot to nie jedyne wielkie nazwisko związane z nadchodzącą serią. Wylot ujawnia również, że Tia Napolitano podpisała kontrakt jako showrunner i producent wykonawczy. Napolitano jako współproducent wykonawczy „Station 19”, współproducent „Grey’s Anatomy”, producent „Skandalu” i ostatnio jako producent wykonawczy „Cruel Summer” Freeform, wnosi zarówno doświadczenie, jak i oglądalność. do serialu, który (w części) dostarcza nam nie kto inny jak telewizja Jerry Bruckheimer.

Jaka jest fabuła Kraju Ognia?

strażacy w rzędzie

Jerry Bruckheimer, najbardziej znany z produkcji „Skarbu narodowego”, „Piraci z Karaibów” i „Top Gun” https://www.looper.com/”Top Gun: Maverick”, może mieć reputację wysadzania wielkich ekran (czasem dosłownie), ale jego życiorys zawiera imponującą ilość niektórych najbardziej znanych procedur telewizyjnych, w tym „Cold Case” i całe portfolio „CSI” (według IMDb). Można więc śmiało powiedzieć, że nadchodząca seria nie szkodzi talentowi, wpływom ani wiarygodności, ale aby zwalczyć ogień konkurencji ogniem, nadal potrzebuje w połowie przyzwoitego haka, a jeśli jego oficjalne streszczenie i zwiastun (przez YouTube ) są wskazówką, przyzwoity hak jest dokładnie tym, co „Kraj Ognia” ma nadzieję przynieść do stołu.

W serialu skazany, który chce się odkupić i potencjalnie skrócić swój wyrok (Bode Donovan Maxa Theyota), dołącza do programu, który zmusza go do niechętnie powrotu do swojego rodzinnego miasta, aby wziąć udział w programie, który angażuje więźniów do walki z pożarami lasów u boku najlepszych z NoCal. Program, na którym opiera się narracja Bode’a, ma historię sięgającą lat 40. XX wieku i, jak ilustruje Smithsonian Magazine, taki, który nie sprawi, że serial będzie chciał niebezpieczeństw w świecie rzeczywistym, stawek i wielu konfliktów politycznych i kontrowersje, w których można ugruntować swoje postacie.

Kto występuje w Kraju Ognia?

Manny rozmawia z Bodem i Freddym na werandzie

Mówiąc o postaciach, CBS wykorzystało zarówno nowe, jak i znajome twarze, aby uzupełnić swój i tak już budzący grozę zespół. Oprócz Maxa Thieriota w głównej roli Bode Donovana, Billy Burke (z „Major Crimes” i „9-1-1 Lone Star”) występuje jako postać o imieniu Vince, która (jak ujawnia zwiastun) służy jako odważna ekipa wódz, podczas gdy Jordan Calloway (Painkiller w „Czarnej błyskawicy” i Chuck Clayton w „Riverdale”) pojawia się jako strażak Jake — pozorny wróg Bode’a i romantyczny rywal o uczucia Arabelli (Stephanie Arcila z „Penny Dreadful: City of Angels”). Względny nowicjusz Jules Latimer („Guilty Party”) pojawi się jako strażak Everly, a gwiazdy „True Blood” i „Arrow” Kevin Alejandro wcielą się w rolę przywódcy więźniów i trenera Manny’ego. Potężna Diane Farr (z „Numb3rs”, „Rescue Me” i „Californication”) dopełnia obsadę jako Cheryl z wyższej wydziału (przez IMDb).

Chociaż jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć wiele o specyficznej dynamice postaci, z zwiastuna jasno wynika, że ​​pilot obiecuje pożogę składającą się ze starych płomieni, romantycznych iskier, napięcia w krzesiwo i (dosłownego) pożogi, która grozi zniszczeniem małego miasteczka , podczas gdy Bode próbuje walczyć zarówno z pożarami, jak i demonami swojej przeszłości.

Czy ten post był pomocny?