Skip to content
TV

Koniec zegarka – co wiemy do tej pory

13 de listopad de 2022
l intro 1667932034

David Ayer uśmiechnięty

Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych z linków.

Jeden z najlepiej ocenianych filmów Davida Ayera (za pośrednictwem Rotten Tomatoes) otrzymuje program telewizyjny w Fox, aby dołączyć do ich rozrywkowego składu. Film z 2012 roku „End of Watch” z Jake’em Gyllenhaalem i Michaelem Peñą w rolach głównych zostanie zaadaptowany do jednogodzinnego serialu z reżyserem Ayerem również zaangażowanym w projekt.

Choć życiorys filmowca Ayera jest pełen różnych tytułów, wydaje się, że ma on sentyment do historii związanych z policją i opowieści o przestępczym półświatku. Tytuły takie jak „The Tax Collector”, „Suicide Squad”, „Bright” i „Street Kings” pokazują, że reżyser ma ugruntowane doświadczenie, jeśli chodzi o gatunek dramatu kryminalnego. Spośród jego wielu wysiłków w tej kategorii, jego film „End of Watch” z 2012 r. otrzymał tytuł Certified Fresh on Rotten Tomatoes i zarobił ponad 55 milionów dolarów w kasie (przez Box Office Mojo). Fabuła opowiada o dwóch gliniarzach, którzy przyciągają niechcianą uwagę kartelu, umieszczając ich na celowniku śmiertelnie niebezpiecznego imperium przestępczego. Film został nakręcony w stylu found footage, niemal jak szalony odcinek „Cops”.

Chociaż może nie być najlepszą lub najgorszą listą filmów Jake’a Gyllenhaala, odniósł sukces, a teraz wydaje się, że „End of Watch” ma powrócić na mały ekran. Oto wszystkie zebrane dowody na temat tego, co dzieje się z nadchodzącym programem.

Jaka jest data premiery End of Watch?

Seria „End of Watch” jest wciąż bardzo wcześnie rozwijana, a dokładna data premiery serii nie jest jeszcze znana. Według raportu Variety z lutego 2022 r., Kiedy po raz pierwszy ogłoszono adaptację, poinformowano, że Fox dał serialowi zamówienie na scenariusz do serialu.

Zamiast robić rzeczy w staromodny sposób, Fox Entertainment obierze nieco inną drogę z serią „End of Watch”. Nie tylko zamówili scenariusz pilotażowy serialu opartego na filmie Davida Ayera, ale chcąc kompleksowo opisać wszystkie swoje bazy, zamówili także format i scenariusz zapasowy. Biorąc pod uwagę, jak przesycony jest rynek treścią do oglądania, ostrożny manewr ma sens i może w dłuższej perspektywie dobrze wróżyć show. To tylko kwestia czasu, zanim pojawi się więcej informacji o tym, kiedy fani mogą zacząć oglądać „End of Watch”.

Jaka jest fabuła End of Watch?

Brian Taylor i Miguel Zavala spacerują

Serial telewizyjny „End of Watch” nie opublikował jeszcze oficjalnego streszczenia fabuły, ale The Wrap poinformował, że narracja będzie podobna do filmu fabularnego z 2012 roku. W filmie codzienne życie dwóch funkcjonariuszy LAPD jest pokazane jako nie tylko lojalni partnerzy chroniący społeczność, ale dynamiczny duet policyjny jest również bardzo bliskimi przyjaciółmi poza godzinami. Obaj nie boją się ryzykować życiem w imię sprawiedliwości, ale kiedy odkrycie stawia ich w bezpośrednim konflikcie z kartelem, wpadają w pułapkę. Można bezpiecznie założyć, że serial będzie pełen pulsującej akcji, wysokooktanowych emocji i mnóstwa fascynujących dramatów.

Ale niektórzy ludzie mocno wierzą, że seria „Koniec zegarka” będzie musiała odświeżyć niektóre ze swoich koncepcji i zmienić niektóre elementy, które mogą wydawać się nieaktualne lub przestarzałe dla współczesnej publiczności, jeśli ma mieć szansę odnieść sukces (poprzez Slashfilm). Cokolwiek się stanie, fani filmu, dramatów kryminalnych i policyjnych programów nie będą chcieli przegapić ekscytującej adaptacji.

Kto produkuje Koniec zegarka?

David Ayer i Chris Long pozują

David Ayer w swojej karierze miał na swoim koncie wiele produkcji, w tym filmy takie jak „Sabotage”, „Fury”, „Bright” i „The Tax Collector”, będąc jednocześnie reżyserem, scenarzystą lub jednym i drugim (przez IMDb) . Znany filmowiec napisze również serial i będzie producentem wykonawczym wraz z Davidem Matthewsem.

Wcześniejsze osiągnięcia Matthewsa obejmują pracę jako producent wykonawczy przy serialu Amazon Prime „Them” oraz współproducent wykonawczy przy serialu FX „Candy” z Jessicą Biel. Chris Long, który wyprodukował także „The Tax Collector” Ayera, a także programy takie jak „Pan Mercedes” i „Zastępca”, otrzyma również tytuł producenta wykonawczego wraz z innym producentem z Cedar Park Studios, Daryllem Scottem.

Pozostali producenci wykonawczy serii „Koniec zegarka” to Andrea Lervolino, Monika Bacardi i James Masciello. Biorąc pod uwagę te osoby, można śmiało powiedzieć, że nie brakuje doświadczonych talentów prowadzących za kulisy adaptacji „Koniec zegarka”.

Gdzie możesz obejrzeć film Wnd of Watch

Brian Taylor i Miguel Zavala walą pięściami

Od utalentowanych ludzi po wysokooktanowe założenia, jest prawdopodobnie wiele powodów, by ekscytować się adaptacją telewizyjną „Koniec oglądania”. Podczas gdy wiele osób z pewnością niepokoi się, jak rozegra się dramat kryminalny Foxa, niektóre chętne osoby mogą potrzebować czegoś, co utrzyma ich do czasu nadejścia programu. Każdy, kto ma nadzieję ponownie przeżyć całą intensywną akcję z 2012 roku lub po raz pierwszy obejrzeć film wyreżyserowany przez Davida Ayera, jest kilka miejsc, które mogą się wydarzyć. „End of Watch” można wypożyczyć lub kupić na kilku platformach VOD, takich jak YouTube, Vudu, Google Play, Apple TV, RedBox i Amazon Prime.

Uzbrojony w gwiazdorską obsadę i innowacyjną realizację, nic dziwnego, że niektórzy uważają go za jeden z najlepszych filmów o policjantach wszechczasów, ustawiając bardzo wysoką poprzeczkę nadchodzącej serii. Jeśli chodzi o programy telewizyjne oparte na filmach, niektóre okazują się jak „Piątkowe lampki nocne”, a inne, niestety, jak „Dzień treningu”. Ciekawie będzie zobaczyć, jak wypadnie „End of Watch”, gdy w końcu zostanie wydany.

Czy ten post był pomocny?