Skip to content
TV

Kogo grał Steven Yeun z The Walking Dead w Teorii wielkiego podrywu?

1 de lipiec de 2023
l intro 1688182449

Telewizja

Uśmiech Stevena Yeuna

Obecnie Steven Yeun jest powszechnie znanym nazwiskiem z kilkoma godnymi uwagi zasługami. Jeśli nie znasz go z „The Walking Dead” lub „Beef”, jest szansa, że ​​rozpoznasz go między innymi z „Przepraszam, że przeszkadzam” lub „Nie”. Wszystko to świadczy o tym, że Yeun ma całkiem imponującą filmografię, wypełnioną rolami i projektami, o których widzowie kinowi i telewizyjni jeszcze nie zapomnieli. W tym samym czasie jest kilka jego przedsięwzięć aktorskich, które, co zrozumiałe, wymknęły się spod kontroli, jak na przykład jego jednorazowy występ w „Teorii wielkiego podrywu”.

Zanim została światową gwiazdą Hollywood, Yeun pojawiła się w odcinku „Teoria wielkiego podrywu” „The Staircase Implementation”. W sekwencji retrospekcji gra Sebastiana, który nie wydaje się mieć zbyt pozytywnych uczuć do swojego byłego współlokatora, Sheldona Coopera (Jim Parsons). Gdy dość okropny Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) zmierza w kierunku tego, co ostatecznie stanie się mieszkaniem jego i Sheldona, Sebastian ostrzega go, by nie zawracał sobie tym głowy. W rzeczywistości namawia go, by uciekał i uciekał daleko, choć najwyraźniej Leonard nie bierze sobie tej rady do serca.

Poza „The Staircase Implementation” Yeun nie pojawia się ponownie w „The Big Bang Theory”, co wydaje się być straconą szansą, biorąc pod uwagę jego umiejętności komediowe.

Umiejętności komediowe Yeuna mogły sprawić, że na dłuższą metę świetnie pasowałby do Teorii wielkiego podrywu

Od czasu swojego samotnego występu w „Teorii wielkiego podrywu” Steven Yeun odnalazł swoje miejsce w Hollywood dzięki bardziej dramatycznym wysiłkom. Filmy takie jak „Minari” i „Ludzie” pozwoliły mu wyostrzyć swoje umiejętności teatralne na różne sposoby, ale w żaden sposób nie zaszufladkował się. Yeun jest również całkiem niezły, jeśli chodzi o prace komediowe, na przykład głos w „Robot Chicken” i „Final Space” oraz pojawienie się w „Weird City” i „Drunk History”. Prawdopodobnie radził sobie tak dobrze w takich projektach ze względu na swoje komediowe wykształcenie.

Kiedy dopiero zaczynał jako aktor, Yeun dołączył do popularnej komedii improwizowanej w Chicago, Illinois, znanej jako The Second City. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, ta trupa przyniosła publiczności takie legendy komedii, jak John Candy, Chris Farley, Tim Meadows i wielu innych, więc można śmiało powiedzieć, że jeśli Yeun chciał nauczyć się komedii, był we właściwym miejscu. Przyznał w rozmowie z The Guardian, że wejście do świata rozrywki poprzez komedię nie powiodło się na początku, ale na szczęście w miarę rozwoju kariery jest w stanie coraz bardziej odkrywać swoje komediowe horyzonty.

Steven Yeun nie pozostał długo przy „Teorii wielkiego podrywu”, co wydaje się wstydem, biorąc pod uwagę, jak dobrze mógł sobie poradzić z jej komediowym pisaniem. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę karierę, którą miał od tamtego czasu, można śmiało powiedzieć, że i tak nie potrzebował tego tak bardzo.

Czy ten post był pomocny?