Skip to content
TV

Kłamstwo, że twórcy biura karmią cię o odcinku Sojuszu

21 de wrzesień de 2022
l intro 1663786507

Michael Scott trzymający kubek

Podczas gdy wielu ludzi, którzy kochają „Biuro” myśli, że wiedzą wszystko, co trzeba wiedzieć o serii nagrodzonej Emmy, kilku może być zaskoczonych, gdy dowie się, że istnieją pewne tajemnice i błędy, których mogą nie być w pełni świadomi.

Z pewnością istnieje szereg zagorzałych zwolenników Dunder Mifflin, którzy wierzą, że są ekspertami od najpopularniejszego dostawcy papieru Scrantona i unikalnych osobowości, które tworzą jego listę pracowników. Ale niektórzy byliby tak rozczarowani, jak Scott’s Tots, gdyby dowiedzieli się, że może tak nie być. Wiele tajemnic związanych z Michaelem Scottem (Steve Carell) nie zostało jeszcze odkrytych przez fanów, którzy wciąż oglądają każdy sezon „The Office”. Nawet Dwight Schrute (Rainn Wilson) wciąż skrywa jedną lub dwie tajemnice, których wielu widzów, którzy nadal cieszą się programem, może nie znać.

Jedno jest jednak pewne, między Asystentem (do) Regional Managera a jego wrogiem Jimem Halpertem (John Krasinski) jest mnóstwo wspaniałych momentów, z których większość wiąże się z naprawdę niesamowitymi dowcipami. Ale jeden z głupich kaparów, których zwaśniony duet doświadczył w odcinku 1 sezonu, najwyraźniej nie był taki, jak się wydawało.

To nie był Rainn Wilson w pudełku przez cały czas

W sezonie 1, odcinku 4 („The Alliance”), Jim Halpert (John Krasinski) nakłania Dwighta Schrute (Rainn Wilson) do ukrycia się w pudełku, aby uzyskać informacje o tajnym sojuszu. Po wierceniu się, ślizganiu i przewracaniu wędzidło kończy się, gdy właściciel Schrute Farms wychodzi ze swojej kryjówki. Ale twórcy naciągnęli szybki na widzów podczas sekwencji podziału na boki.

Omawiając wpis w podkaście Jenny Fischer i Angeli Kinsey „Office Ladies”, Fischer – która grała Pam Beesly – ujawniła, kto był w pudełku. „Rainn nie był w boksie przez większość czasu. Większość aktorstwa w boksie wykonał Phil Shea, z wyjątkiem końca, gdy Dwight odpadł. Dwie gwiazdy „Biura” dzwoniły do ​​mistrza rekwizytów serialu przez wszystkie dziewięć sezonów, a on omówił, w jaki sposób został wybrany do tego zadania. „Nasz producent linii nie sądził, że mamy wystarczająco dużo pieniędzy, by wynająć kaskadera, więc przydzielił mi pracę w pudełku i pamiętam, że musiałem wyjść i kupić własne ochraniacze na łokcie i kolana”.

Według IMDb, Shea nie otrzymał kredytu kaskaderskiego, ale pomógł serialowi się śmiać, a podczas omawiania pojawienia się Dwighta Erik Adams z The AV Club nazwał to jednym z pierwszych gagów o świetnym widoku. Spośród wielu sposobów, w jakie Shea niezaprzeczalnie wpłynął na serial w jego udanym biegu, niech będzie wiadomo, że jeden z jego najwcześniejszych triumfów spadł w pudełku.

Czy ten post był pomocny?