Skip to content
TV

Kim jest krzyżówka zamaskowanego piosenkarza? Oto nasze najlepsze odgadnięcie

30 de wrzesień de 2021
5517ef4201198db46e1e2ff4f258c8d588e57921

Ostrzeżenie! Poniżej znajdują się spoilery dotyczące tożsamości Mallarda w sezonie 6 The Masked Singer. Czytaj na własne ryzyko!

Zamaskowany piosenkarz Sezon 6 ma świetny początek i już ujawnił kilka wielkich nazwisk w pierwszych dwóch odcinkach. Wygląda na to, że ten sezon naprawdę podniósł stawkę pod względem mocy gwiazd (o czym świadczy ujawnienie się Dalmatyńczyka jako raper Tyga), w tym The Mallard, który jest dość znaną byłą gwiazdą telewizji reality, którą ludzie mogą znać.

Mam bardzo silne podejrzenia co do tożsamości Mallarda, ale po moim nieudanym zgadywaniu z Matką Naturą, nie mogę nic zadeklarować ze stuprocentową pewnością. Mając to na uwadze, istnieje mnóstwo wskazówek, które sumują się dla Mallarda, a wszystkie znaki wskazują na jego tożsamość jako nikogo innego Kacza dynastiaWillie Robertson. Przyjrzyjmy się poniższym dowodom, które znalazły się w jego debiutanckim występie.

Krzyżówka wskazując laską Zamaskowany piosenkarz

Jest ubrany jak kaczka

Kostiumy dla Zamaskowany piosenkarz zawodnicy nie zawsze są tak na nosie, ale w przypadku Mallarda kostium kaczki z pewnością jest. Wszyscy paneliści skupiają się na tym, że Mallard jest piosenkarzem country i będzie to prawdziwy moment „duh”, kiedy zostanie zdemaskowany i ujawni, że jest Williem Robertsonem. Kaczki są dużą częścią tego, z czego on i jego rodzina są znani, więc nic dziwnego, że wybrałby ten wygląd, gdyby miał coś do powiedzenia w kwestii projektowania kostiumów.

Willie Robertson w świątecznym odcinku Duck Dynasty

Willie Robertson ma najlepiej sprzedającą się książkę i platynowy album

Wskazówka Mallarda dotycząca „platynowego albumu” miała zdecydowanie na celu sterowanie Zamaskowany piosenkarz widzowie w kierunku piosenkarza country, ale Willie Robertson ma również platynowy album. Duck The Halls: Boże Narodzenie rodziny Robertson to rodzinny, platynowy album bożonarodzeniowy, na którym występują występy z Lukiem Bryanem, Georgem Straitem i innymi ikonami muzyki country. Jeśli chodzi o najlepiej sprzedającą się książkę wymienioną w pakiecie wskazówek, Willie Robertson ma bestsellerową książkę, którą napisał wspólnie z żoną (wraz z pisarzem Markiem Schlabachem) pod tytułem Rodzina kaczych dowódców.

Star Lord Strażnicy Galaktyki Marvel

Willie Robertson przyjaźni się z Chrisem Pratt

Chris Pratt pojawił się na zdjęciu (niestety nie przebrany za Mario) w pakiecie wskazówek Mallarda, a ramka wokół niego miała skrót od „najlepszych przyjaciół na zawsze”. Wystarczyło trochę poszukiwać, aby odkryć, że Chris Pratt spędzał już czas z Williem Robertsonem w swoim mieście Monroe w Luizjanie. Pratt powiedział, że poszedł na polowanie na żaby z Robertsonem i gangiem, i nazywał Robertsona swoim przyjacielem. To prawie wszystkie dowody, których potrzebuję, aby powiązać Mallarda, ale wciąż jest więcej do podzielenia się!

Willie Robertson o Conanie

Willie Robertson opowiedział historię „Ludzkiej szafy grającej” Mallarda i farmy robaków

Ostatnim gwoździem do trumny tożsamości Mallarda jest to, że Willie Robertson opowiedział historie o swojej pierwszej pracy jako hodowca robaków i o tym, jak zarabiał pieniądze w szkolnym autobusie jako ludzka szafa grająca. Jest szansa, że ​​Mallard to ktoś inny, kto miał dokładnie takie same doświadczenia w życiu, ale szansa jest bardzo niewielka. Myślę z 98% pewnością, że możemy zamknąć drzwi przed tą tajemnicą i powiedzieć, że Mallard to Willie Robertson.

Czy zgadzasz się z naszymi przypuszczeniami? Zamaskowany piosenkarzMallarda? Zagłosuj w naszej ankiecie poniżej i łap nowe odcinki Zamaskowany piosenkarz w środy Foxa o 20:00 ET.

Czy zgadzasz się, że Willie Robertson jest krzyżówką zamaskowanego piosenkarza?

WYNIKI

CHCESZ GŁOSOWAĆ?

Czy ten post był pomocny?