Skip to content

Kelly McCreary nie zamyka drzwi na ewentualny powrót do Grey’s Anatomy

30 de kwiecień de 2023
l intro 1682533862

Telewizyjne dramaty telewizyjne

Maggie Pierce patrzy w przyszłość

19. sezon „Chirurgów” zapowiada się na emocjonalny rollercoaster dla personelu chirurgicznego w Gray Sloan Memorial Hospital. Meredith Grey (Ellen Pompeo) nie tylko wyjeżdża do Bostonu, aby zapewnić swojej genialnej córce Zoli (Aniela Gumbs) lepsze wykształcenie, ale także Maggie Pierce (Kelly McCreary) wyjeżdża z Seattle do nowej pracy w Chicago. Potwierdzono, że Pompeo ma powrócić na finał sezonu, ale czy McCreary też kiedyś wróci?

W rozmowie z Deadline aktorka ujawniła, że ​​nie zamyka drzwi na ewentualny powrót do „Chirurgów”. McCreary powiedział o Maggie: „Ona nie umarła i nadal ma rodzinę i przyjaciół w Seattle. Więc jeśli chcą, żebym przyjechał, pokornie i z wdzięcznością pobiegnę, ponieważ… Ta historia została zamknięta, ale nadal jest głęboko połączona do Seattle i do rodziny Grey Sloan, więc drzwi z mojej strony są z pewnością otwarte”.

McCreary faktycznie pobiegnie z powrotem raczej wcześniej niż później. Powiedziała Deadline, że wraz z Pompeo wraca do „Chirurgów”, aby kręcić sceny do finału sezonu 19. Żadne inne występy nie zostały jeszcze potwierdzone, więc czy to wystarczy, aby odpowiednio „pożegnać się” z Winstonem Ndugu (Anthony Hill)?

Kelly McCreary uważa, że ​​Maggie i Winston wciąż mogą mieć przed sobą przyszłość

Podczas ostatniego odcinka „Chirurdzy” Kelly McCreary (na razie) Maggie Pierce i jej mąż Winston Ndugu nie rozstają się w najbardziej emocjonalny sposób. Mówi mu: „Kocham cię, ale muszę iść”, na co on odpowiada: „Ja też cię kocham. Ale muszę zostać”. I to jest naprawdę to. Według McCreary, kiedy wróci do Grey Sloan na gościnny występ, fani będą zaszczyceni większą zawartością Maggie-Winston poza tym raczej otwartym odejściem. Zasugerowała Deadline, że podczas jej nadchodzącego gościnnego spotu Maggie i Winston przeprowadzą rozmowę lub dwie.

W osobnym wywiadzie dla The Hollywood Reporter McCreary wyraziła przekonanie, że nowa ścieżka kariery Maggie w Chicago niekoniecznie oznacza koniec jej małżeństwa z Winstonem. Obecnie Maggie czuje, że musi przedłożyć swoją pasję do medycyny i rozwoju zawodowego nad miłość, ale nie zawsze tak jest.

McCreary powiedział:[H]Duch rywalizacji i ambicji obudził się na nowo, ale on zawsze tam był. Nigdy tego nie ukrywała. Taka zawsze była. Chciała też być żoną Winstona, ale nie mogli istnieć jednocześnie. Nie oznacza to, że nigdy nie mogą istnieć, i myślę, że rozstanie ich w miłości i szczerze smutku – raczej smutku niż gniewu – pozostawia otwarte drzwi dla pewnych możliwości w przyszłości”.

Czy ten post był pomocny?