Skip to content
TV

Grey’s Anatomy: Kelly McCreary przewidywała zakończenie serialu dawno temu

9 de kwiecień de 2023
l intro 1680654281

Telewizja

Maggie Pierce stoi ze zmarszczonymi brwiami

Wiosną 2023 roku „Chirurdzy” — emitowany od początku 2005 roku — został przedłużony na przełomowy 20. sezon, kontynuując swój rekord jako najdłużej emitowany serial medyczny w historii telewizji. Dla niektórych starszych członków obsady, z rażącym wyjątkiem Ellen Pompeo, która opuściła serial w lutym 2023 r., jest to prawdopodobnie jednocześnie mile widziana i nieco wyczerpująca wiadomość.

Jeśli chodzi o gwiazdę Kelly McCreary — która regularnie gra dr Maggie Pierce w serialu od sezonu 11 w 2014 — jest zaskoczona, że ​​program, który opłaca jej rachunki, wciąż jest na antenie. W rzeczywistości była zaskoczona od 2020 roku, kiedy udzieliła wywiadu Access Hollywood na temat losu Meredith Grey (Pompeo), ponieważ była niebezpiecznie chora na COVID-19 w tym okresie serialu.

Zapytana, czy wyobrażała sobie zakończenie „Grey’s”, McCreary odpowiedziała: „To znaczy, tak trudno to przewidzieć, ponieważ przewidziałam, że serial będzie miał – jaki serial będzie miał 17 sezonów?! To niezwykle rzadkie. przewidział, że skończy się to dawno temu”. McCreary następnie przypisał ciągły sukces serialu jego ukochanym postaciom, takim jak Meredith, Miranda Bailey (Chandra Wilson) i Richard Webber (James Pickens), a także wszystkim nowym członkom obsady, którzy dołączyli do serialu na przestrzeni lat.

Kelly McCreary ze swojej strony opuszcza Grey’s Anatomy

Jeśli 17 sezonów wydawało się KellyMcCreary dużo, 20 mogło wydawać się za dużo, biorąc pod uwagę wiadomość, że doktor Maggie Pierce odkłada stetoskop. W połowie marca 2023 roku McCreary ogłosiła, że ​​po odejściu Ellen Pompeo została Również opuszczając „Grey’s Anatomy”.

W poście na Instagramie upamiętniającym jej odejście, McCreary spojrzała wstecz na swój czas w serialu, opisując wzloty i upadki historii Maggie. Jej wspomnienia z serialu były zarówno osobiste, jak i zawodowe, biorąc pod uwagę, że poznała swojego męża, reżysera Pete’a Chatmona, na planie serialu. W oświadczeniu uzyskanym przez Deadline McCreary powiedział: „Po dziewięciu sezonach żegnam się z Maggie Pierce i jej rodziną Grey Sloan. Granie Maggie Pierce było jedną z prawdziwych radości mojego życia i odchodzę z głęboką wdzięcznością za każdy etap tej podróży. Nie mogę się doczekać następnego rozdziału i tego, co przyniesie przyszłość”.

Ostatni występ McCreary jako Maggie Pierce zostanie wyemitowany 13 kwietnia 2023 r. I z pewnością będzie pełen emocji po prawie dekadzie grania tej postaci. Przynajmniej łuk Maggie będzie prawdopodobnie satysfakcjonujący, kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione, ponieważ ona i jej mąż, Winston Ndugu Anthony’ego Hilla, mają nadzieję na szczęśliwe zakończenie.

Czy Grey’s Anatomy powinno nadal istnieć?

Nowi stażyści Grey's Anatomy

Czy więc Kelly McCreary ma rację, mimo że miała pozytywne podejście do serialu, który trwał tak długo? Dziewiętnaście sezonów to A długi czas na kontynuację dramatu w sieci, a biorąc pod uwagę, że tytułowy Grey z „Chirurgów” uznał za stosowne skoczyć ze statku, wydaje się, że może serial powinien po prostu… rozważyć zakończenie go.

To powiedziawszy, wydaje się, że długoletni fani serialu trzymają się tego, a serial podwoił swoje zaangażowanie w nowych stażystów i ich niechlujne, pełne dramatów życie. Simone Griffith (Alexis Floyd, która pojawiła się także w „Inventing Anna”), Lucas Adams (Niko Terho), Mika Yasuda (Midori Francis), Jules Millin (Adelaide Kane) i Daniel „Blue” Kwan (Harry Shum Jr.) tworzą nową grupę stażystów i ostatecznie utrzymują zainteresowanie widzów.

W tym momencie wydaje się, że trzy rzeczy w życiu są pewne: śmierć, podatki i pozostanie na antenie „Chirurdzy”. Miejmy tylko nadzieję, że w późniejszych sezonach unikną więcej śpiewania Disneya.

„Chirurdzy”, obecnie trwający 19. sezon, jest emitowany w czwartkowe wieczory o 21:00 czasu wschodniego na antenie ABC.

Czy ten post był pomocny?