Skip to content
TV

Kelly Clarkson owija swój rozwód w samą porę na jej trafnie zatytułowane wydanie świąteczne

26 de wrzesień de 2021
6a01cbc5dd1973afcf82393520872e0ac635bf05

Kelly Clarkson miała niezły rok. Jej kariera idzie płynnie, szczególnie w 2021 roku, kiedy pracowała nad Głos, dostał niezły impuls jako zbliżający się zastępca Ellen na torze dziennym, a nawet stworzył świąteczną piosenkę trafnie zatytułowaną „Christmas Isn’t Canceled (Just You)”. Teraz sprawy wyglądają jeszcze dalej, ponieważ nowe raporty wskazują, że jej rozwód z Brandonem Blackstockiem dobiega końca.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy głośny rozwód Kelly Clarkson był dość często w wiadomościach. Stało się tak, gdy para wypracowała główne kwestie finansowe związane z ich rozstaniem, w tym wsparcie dla dzieci i małżonków. Co więcej, przez pewien czas Brandon Blackstock faktycznie kwestionował umowę przedmałżeńską, którą podpisał, zanim oboje pobrali się w 2015 roku. Głos Zespół prawny gwiazdy również złożył wniosek, mając nadzieję na rozwiązanie małżeństwa podczas opracowywania logistyki.

Teraz dowiedzieliśmy się, że sędzia podpisał wniosek o zakończenie małżeństwa, który został złożony kilka miesięcy temu. Dokumentacja (uzyskana przez Hollywood Life) została wypełniona, a sędzia zauważył, że obaj członkowie byłej pary będą legalnie single od 1 lipca 2022 roku. Sąd Najwyższy Kalifornii orzekł:

Wpisuje się orzeczenie o rozwiązaniu. Stan cywilny lub partnerski zostaje rozwiązany, a strony zostają przywrócone do stanu osób samotnych.

Sam akt zawarcia małżeństwa może zająć tylko kilka krótkich minut, ale gdy celebrytki połączą swoje aktywa, jeśli zdecydują się na rozstanie, może to być czasami długi proces. (Spójrz tylko na Angelinę Jolie i Brada Pitta, którzy są w piątej klasie ich rozwidlonego rozwodu.) Kelly Clarkson i Brandon Blackstock nie są jeszcze blisko przebywania na tym terytorium. Rozstali się po okresie, który nazwała „pożarem na śmietnik”, w którym skierowała ich do kwarantanny wraz z rodziną na ranczo w Montanie. Wspomniała nawet, że w tym okresie musi korzystać z łazienki w lesie. Chociaż piosenkarz nie był w pełni otwarty na szczegóły tej decyzji, wydaje się, że nie mogli przejść przez okres kwarantanny w 2020 roku i ostatecznie rozstali się w czerwcu tego roku.

Wygląda jednak na to, że sprawy szybko się dla nich kończą. Niedawno Clarkson zajęła się także swoim rozstaniem w swoim nowym singlu „Christmas Isn’t Canceled (Just You)”. Pełny album wakacyjny, Kiedy nadejdzie Boże Narodzenie…, oficjalnie trafi na półki sklepowe 15 października i zawiera kilka tekstów, które bezpośrednio wiążą się z uczuciami, z którymi prawdopodobnie zmagała się Kelly Clarkson przez ostatni rok+.

Będę wieszał każde światło, jakie znajdę w tym domu / Gram tak głośno bożonarodzeniową muzykę / W tym roku Boże Narodzenie nie będzie aż tak błękitne / I będę krzyczeć za dużo i tańczyć na śniegu / Pić tyle, żeby pozwolić us go/Chistmas nie jest odwołane, tylko ty.

W piosence omówiono piosenkarkę „Stronger” wychodzącą z rozłamu, a teraz, gdy Kelly Clarkson ma zielone światło, aby oficjalnie przejść dalej, naprawdę ma rzeczy do świętowania w okresie świątecznym. Poniżej możecie usłyszeć chwytliwe teksty do jej nowego singla.

Ostatnio, kiedy Kelly Clarkson miała kolejną wiadomość o rozwodzie, tak się złożyło, że dowiedziała się o tym podczas nagrania Głos i podobno nawet świętował z innymi trenerami. Teraz jest o kolejny krok bliżej sfinalizowania wszystkiego, a my będziemy musieli tylko poczekać, aby zobaczyć, czy i jak poradzi sobie z tym podczas swoich koncertów w ciągu dnia lub w rzeczywistości. Tymczasem, gdy zbliża się sezon świąteczny, życzymy jej wszystkiego dobrego.

Czy ten post był pomocny?