Skip to content
TV

Każda gwiazda kryptowalut, która zostanie upieczona w South Park: The Streaming Wars, część 2

21 de lipiec de 2022
l intro 1658432874

Masła z bałaganem na twarzy

„South Park” miał swoją premierę już w 1997 roku, ale serial nadal jest mocny. Częściowo wynika to z faktu, że twórcy Trey Parker i Matt Stone często kpią z bieżących wydarzeń. Świat nie stał się mniej absurdalny w ciągu ostatnich 25 lat, więc Parkerowi i Stone’owi nie brakuje celów.

Jak sama nazwa wskazuje, ich najnowszy film wyprodukowany dla telewizji „South Park: The Streaming Wars Part 2” ma na celu trwającą konkurencję między usługami strumieniowymi, takimi jak Netflix, Amazon i Hulu – i ironią, że ich film jest dostępny tylko na platformie streamingowej Paramount+ z pewnością się na nich nie zgubi. „The Streaming Wars Part 2” wyśmiewa również obecną modę na kryptowaluty, a zwłaszcza celebrytów, którzy szykowali się na firmy kryptograficzne.

Historia zaczyna się, gdy pozbawiony skrupułów właściciel parku wodnego imieniem Pi Pi opracowuje plan rozwiązania problemu magazynowania wody w South Park, sprzedając miastu swoją skażoną moczem wodę parkową – plan, który nazywa „usługą przesyłania strumieniowego”. Rzeczywiście, celebryci są zbyt szczęśliwi, że mogą podbijać Pi Pi i jego plan.

Lista celebrytów to who’s who rzeczników kryptowalut. Oto kto się upiecze.

LeBron, Gwyneth, Reese, Larry David i oczywiście Matt Damon robią zdjęcia

Jak donosi The Hollywood Reporter, „The Streaming Wars Part 2” wyśmiewa LeBrona Jamesa, Gwyneth Paltrow, Reese Witherspoon, Larry’ego Davida i Matta Damona. Wszyscy nakręcili w ostatnich latach reklamy kryptowalut. Jeśli nie jesteś na bieżąco z najnowszymi poczynaniami rzeczników kryptowalut, oto dlaczego Parker i Stone naśmiewają się z nich:

W styczniu 2022 r. LeBron James i LeBron James Family Foundation połączyły siły z Crypto.com, aby „wspierać możliwości edukacyjne i rozwoju siły roboczej” (za pośrednictwem Fortune).

W lutym Larry David zagrał w reklamie Super Bowl dla FTX (za pośrednictwem The New York Times).

W marcu Gwyneth Paltrow i Reese Witherspoon (oraz Mila Kunis) zachęcali kobiety do inwestowania w kryptowaluty i NFT jako formę wzmocnienia (za pośrednictwem The Wall Street Journal).

Matt Damon nagrał również reklamę Super Bowl. Jego był dla Crypto.com i miał niesławne hasło „Fortuna sprzyja odważnym”. W „The Streaming Wars Part 2” kilka animowanych celebrytów powtarza to zdanie przed wypiciem wody z moczem.

Oczywiście to nie pierwszy raz, kiedy Parker i Stone kpili z Matta Damona. W 2004 roku wystąpił w ich lalkowej komedii „Team America: World Police”. Wtedy Parker i Stone kpili z niego za jego szczery aktywizm i sprzeciw wobec wojny z terroryzmem. Teraz wszystko sprowadza się do zarobienia dolara – lub cyfrowej monety, jak to było.

Czy ten post był pomocny?